Tananyagok Vásárlás Vélemények Írásaink
Belépés
Tananyagok
Vásárlás
Vélemények
Írásaink
Gyakran Ismétlődő Kérdések
Kérdezz-Felelek
Belépés
Regisztráció
.
Add meg a neved
IsmeretlenCCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
ID Profil

Rendeléseim
Jogosultságaim
Dicsőségfal

Kilépés
Kilépés

Színezzük újra

Elhivatott pedagógusként kis csapatommal és lelkes segítőimmel közös küldetésünk, hogy megmutassuk, a matek milyen könnyen és gyorsan tanulható...

Sőt, akár szerethető is lehet!

Tudom, hogy sok kiváló kolléga is hasonlóan gondolkodik.
Ha Te is így gondolod és csatlakozol a Matek Oázis Tanári Klubba, akkor közösen vihetjük sikerre ezt a szép feladatot.

Mutassuk meg együtt!

Ingyenes hozzáférés minden matekot tanító pedagógusnak

Miért jó, ha csatlakozom?

Nagyon tetszenek a videók, mert egyszerűen magyarázzák el a feladatokat és a tanítványok is szívesen dolgoznak vele (természetesen csak kivetített formában használom az órákon). Az idén nagyon örültem a klubba jutásnak így most már valamennyi feladatot tudom használni. Nálunk a szakközépiskolában gyakran kell az előző évek tananyagához visszanyúlni ebben sok segítséget találok az anyagokban.

Üdv! Végh Csilla (a Tanári Klub tagja)

Mit ad nekem a tanári klub?

  • Klubtagként a tanév során ingyenesen hozzáférsz a 1.-12. osztályos matematika tananyag videóihoz
  • Szabadon használhatod a felkészüléshez és a tanításhoz is
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a klubtagoknak bármilyen Matek Oázis videó csomagra (erről picit lejjebb)
  • Érdekességekről, újdonságokról tájékoztatunk

Lehetek-e tagja a Matek Oázis Tanári Klubnak?

Amennyiben AKTÍV státuszban lévő általános vagy középiskolában matematikát tanító pedagógus vagy, semmi akadálya! Nagyon örülnénk a csatlakozásodnak.

Továbbá örömmel várunk, ha matematikai kompetenciák fejlesztésével foglalkozó, intézményi keretek között működő fejlesztő pedagógus vagy.

Mikor használom szabályosan a hozzáférésemet?

Szabályosan úgy tudod használni, ha csakis és kizárólag a klubtagság céljainak megfelelően felkészüléshez, vagy órán használod a suliban, és nem adod át másnak a belépési adataidat.

Ha az iskolád szeretné használni, akkor intézményi vagy tantermi jogosultságot is vásárolhattok. Az iskolai jogosultságokról bővebben itt olvashatsz.

Nagyon kérlek, hogy ne használd pl. magán célra, magánkorrepetálásra és ne is add oda senkinek a jogosultságodat. (Ugye számíthatunk rád ebben is?!) Ha ilyet szeretnél, akkor használd az extra-kedvezményes vásárlási lehetőséget...máris mondom, hogy az mit is takar...

Érdekesség! Tudtad?

Újfajta kedvezményes vásárlási lehetőség klubtagoknak: maximális kedvezménnyel vásárolhatsz hozzáférést, amennyiben az együttműködési megállapodástól eltérően akár diákjaidnak, akár saját célra szeretnéd használni továbbra is az anyagainkat. Bármilyen más akciós lehetőségnél olcsóbban juthatsz hozzá a felkészítéshez, és onnantól már szabályosan tudod használni a teljes évfolyami csomagokat tetszőleges céllal.

Sőt, lehetőséged van másokkal is megosztani a kedvezményedet.
Érdekesség, hogy az extra klubtagsági kedvezményt tetszőlegesen megoszthatod pl. diákjaiddal is, azaz ők is pontosan ezzel a kedvezménnyel vásárolhatnak, mint Te.

Hogyan tudom megosztani a kedvezményemet?

(Ez a kedvezményes vásárlási lehetőség kísérleti jelleggel, visszavonásig érvényes.)

Regisztráció a tanári klubba

  • TCR Check
    pipáld ki a négyzetet, amivel elfogadod az Együttműködési Megállapodást
  • TCR Clock
    ici-pici türelmedet kérnénk, mert a regisztrációt követően kolléganőnk jóvá kell hagyja a hozzáférésedet
  • TCR Smiley
    nincs más dolgod, mint használni és élvezni a tagság nyújtotta előnyöket

Én már nyugdíjas pedagógus vagyok.Járnak hozzám gyerekek , akiket korrepetálok.Gyakran használom az anyagukat!Szenzációsak!!! Köszönet érte!

Német Katalin

Regisztrálok

Figyelünk az érdekeidre!
A regisztrációs oldalon olvashatod az Együttműködési megállapodást, az Általános Szerződési Feltételeket valamint az Adatvédelemmel kapcsolatos fontos tudnivalókat.

Jelenleg 4331 tanár tagja a klubnak A tanári klub tagjainak névsora
Putrás Éva Nyíregyháza
Bánki Donát Műszaki Középiskola és Kollégium
Marton László Budaörs
1. Sz. Álatlános Iskola
Dr. Lovasné Báder Katalin Bicske
Szt.Margit Ált. Isk. Szent László Tagiskolája
Márton Etelka Gyömrő
Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Abledáné Thurzó Éva Budapest
XVI.ker. Herman Ottó Ált.Isk.
Abonyi Tünde Budapest
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Ábrahám Andrea Tököl
Tököli Weöres Sándor Általános Iskola
Ábrahám Gizella Kolozsvár (Románia)
Octavian Goga Általános Iskola
Ábrahámné Éva Székesfehérvár
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Hunyadi Mátyás Középiskolája
Ács Csilla Halmajugra
Halmajugrai Arany János Általános Iskola
Ács Dávid Szombathely
Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Ács Eszter Mária Budapest
Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
Ács Györgyi Cserszegtomaj
Szabó István Általános Iskola
Ács Imréné Anarcs
Czóbel Minka Tagintézmény
Ácsné Máté Szilvia Lenti
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Aczél Judit Budapest
BVHSzC Dobos C.J.Szakképző Isk
Ádám Bálintné Borsodszirák
Borsodsziráki Bartók Béla Általános Iskola
Ádám Barnabásné (Vali) Eger
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Ádám Erzsébet Szolnok
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskolai és Gimnázium
Ádàm Mónika Tatabánya
Óvàrosi Általànos Iskola
Adamcsek Mária Kistarcsa
Simándy József Általános Iskola
Adamcsik Norbert Budapest
Törökvész Úti Általános Iskola
Ádámné Balog Erika Hajdúnánás
Bocskai István Általános Iskola, AMI és Kollégium
Ádámné Farkas Beáta Pusztaszabolcs
Pusztaszabolcsi József Attila Ált.Isk.
Ádámné Koi Csilla Budapest
Pannónia Általános Iskola
Adámy-Nacsák Márta Budapest
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Adravecz Ibolya Bocfölde
Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Agárdi Ditta Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola
Agárdiné Rózsa Mária Kecskemét
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
Ágfalviné Tóth Magdolna Kisújszállás
Kossuth Lajos Baptista Általános Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Kollégium, Kisújszállás
Aggott- Pejkó Katalin Budapest
Sashegyi Arany János Ált. Iskés Gimn.
Ágnes Kulcsárné Halasi Lajosmizse
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Ágnes Péter Pécs
Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola 1. Iskola
Agócs Andrea Szombathely
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola
Agócsiné Császár Éva Szászvár
Kiss György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Agócsné Szabó Erika Maklár
Maklári I. István Általanos Iskola
Ágoston Enikő Budapest
Kőbányai Szent László Gimnázium
Ágoston László Nagyberény
Dr. Faust Miklós Általános Iskola
Ágostonné Albrecht Éva Kóny
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és AMI
Ailerné Kapolyi Éva Budapest
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
Akucs Péter Pécs
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Alabérné Boda Andrea Salgótarján
032169
Albert Andrea Debrecen
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Albert Attila Fót
Károlyi István Gyermekközpont
Albiné Medgyaszay Dorottya Budapest
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Albné Bogárdi Tünde Salgótarján
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium
Alekszáné Lipták Éva Békés
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
Alexa Mónika Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola
Alexyné Filkor Márta Sződliget
Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Iskola
Algayné Varga Éva Szolnok
Verseghy Ferenc Gimnázium
Almásiné Kocsis Tünde Battonya
Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Szakiskola,Általános Iskola és Óvoda
Almásiné Németh Katalin Debrecen
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskolája
Altorjay Tamásné Éva Szeged
Wesley János Óvoda, Ált.Isk.és Gimnázium
Alvári Krisztina Mátészalka
Ópályi Jókai Mór Általános Iskola
Ambrus Annamária Miskolc
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola
Ambrus Eszter Törökszentmiklós
Hunyadi Mátyás Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Ambrus Jánosné Sándorfalva
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Pallavicini Sándor Általános Iskola
Andorka Andrásné Győrzámoly
Petőfi Sándor Általános Iskola
Andorka Andrásné Győrzámoly
Petőfi Sándor Általános Iskola
Andrássy Judit Mezőtúr
KSzC Teleki Blanka Gimnázium, Technikum és Kollégium
Andrea Pozsonyi Budapest
XIII.ker.Eötvös József Általános Iskola
Angyalné M. Ibolya Budapest
Hild József Ált. Isk.
Ángyán Edit Látrány
Látrányi Fekete István Ált. Isk. és AMI
Ángyánné Oláh Zsuzsanna Keszthely
Csány-Szendrey Ált. Isk. és AMI
Anikó Rókáné Rózsa Békéscsaba
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Anna Ildikó Budapest
Brassó Utcai Általános Iskola
Annamária Tuboly Őriszentpéter
Őriszentpéteri Általános Iskola
Annamária Várad-Zoltán Miskolc
Miskolci Éltes Mátyás Óvoda és Általános Iskola és EGYMI
Annus Anita Törökszentmiklós
Székács Elemér RKI
Antal Andrea Szombathely
Szombathelyi Bercsényi MIklós Általános Iskola
Antal István Tiszavasvári
Tiszavasvári Középiskola, Szakiskola és Kollégium
Antal Melinda Halimba
Dr. Szalai Miklós Általános Iskola
Antal Sándorné Sellye
Kiss Géza Általános Iskola és Zenei AMI
Antalfiné Kutyifa Zsuzsanna Kiskőrös
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Wattay Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Antalné Csorba Katalin Gyömrő
Gyömrői Weöres Sándor ÁI AMI
Antalné Horváth Bernadett Pellérd
Pellérdi Általános Iskola
Antalné Kótner Tünde Eger
KeményFerenc Sportiskolai Általános Iskola
Antalné P. Melinda Balassagyarmat
Mosoly EGYMI
Antalné Szőke Judit Tiszakécske
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Antalócziné Balog Ágnes Karcag
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola
Anton Judit Kerekegyháza
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola
Antóni Zoltánné Tarcal
Klapka György Általános Iskola
Apáti Ignácné Csengerújfalu
Makovecz Imre Általános Iskola
Aracs Aracs Nagydobsza
Dél-Zselic Általános Iskola Nagydobszai Általános Iskolája
Aradi Márta Albertirsa
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Arany Ildikó Bicske
Székesfehérvári SzC Vajda János Technikum
Aranyosiné Zentai Gabriella Budapest
Újpesti Szigeti József Utcai Általános Iskola
Árgyelán Emese Dunaújváros
Pannon Oktatási Központ Gimnázium
Arnóczkiné Barna Éva Debrecen
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Arnold Erika Dunaújváros
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
Árpás Attila Péterréve (Szerbia)
Samu Mihály Általános Iskola, Péterréve, Vajdaság
Árvai Hilda Eger
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
Árváné Szabó Judit Nagykanizsa
Hevesi S.
Asbóth Lászlóné Cece
Cecei Általános Iskola
Asztalos György Budapest
Szent Angéla Iskola
Asztalos Józsefné Gyál
Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola
Asztalos Mária Zsáka
Zsákai Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Asztalosné Petronella Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
Asztalosné Kollár Tünde Kalocsa
BSZC Kalocsai Dózsa György Technikum és Kollégium
Asztalosné Németh Éva Miskolc
Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Auerné Horváth Andrea Pápa
Pápai Weöres Sándor általános Iskola
Auth Mária Budapest
BGSZC Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskolája
Azari Bea Dunaújváros
Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI
Babarczi Éva Ráckeve
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Babcsány Lászlóné Szécsény
II. Rákóczi F. Ált. Isk.
Bábelné Rein Mária Szekszárd
Dienes Valéria Általános Iskola
Babos Attila Alsónemesapáti
Csertán Sándor Általános Iskola
Bach Hajnalka Budapest
Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
Bácsiné Emese Debrecen
Huszár Gál Iskola
Bacskainé Zoltán Ildikó Gávavencsellő-Gáva
Rakovszky Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bacsóné Mónika Miskolc
Miskolci Arany János Általános Iskola és AMI
Báderné Tiszóczi Helga Lőrinci
Lőrinci Hunyadi Mátyás Általános Iskola és AMI
Badovszky István Miskolc
Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Bagdy Zsuzsánna Budapest
Józsefvárosi Általános Ikola és EGYMI
Baghyné Urbán Ilona Miskolc
Miskolci Szakképzési Centrum Kandó Kálmán Szakközépiskolája
Bagi Csaba Békéscsaba
BSC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Tagiskola
Bagi Gyula Szolnok
SzSzC
Bagi Márti Kaba
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Baginé Kiss Ildikó Tát
III. Béla Általános Iskola
Bagolyné Takács Enikő Nyírtelek
Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Bagóné Ballun Gyöngyi Ágasegyháza
Széchenyi István Általános Iskola
Bajcsi Zsuzsanna Székesfehérvár
Székesfehérvári SZC Jáky József Technikum
Baji Imréné Berekböszörmény
Berekböszörményi Kossuth Lajos Általános Iskola
Bak Róbert Vásárosnamény
Eötvös József Ált. Isk. és A.M.I.
Bakáné Szabó Zsuzsanna Kistelek
Kisteleki Általános Iskola és Kollégium
Bakkné Molnár Teodóra Pécs
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola
Bakonyi Zsoltné Pásztó
Zsigmond Király Általános Iskola
Bakos Arany Szarvas
Vajda Péter Evangélikus Gimnázium
Bakos Judit Komló
Szilvási Általános Iskola
Bakos Piroska Szeged
SZSZC Krúdy
Bakosi Borbála Edit Szolnok
Szegő Gábor Általános Iskola
Bakosné Sági Gabriella Budapest
Budapest VI.Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Bakosné Tóth Erika Pásztó
Zsigmond Király Általános Iskola
Baksa István Bregenz (Ausztria)
Schulverein Sacré Coeur Riedenburg, HLW Marienberg
Baksa Judit Kaposvár
K.K.Z.K.Á.I. Kisfaludy Utcai Tagiskola
Baksa Mirella Kalocsa
Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Általános Iskola
Baksa-Babar Andrea Kiskunfélegyháza
József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye
Bakyné Oláh Éva Kölesd
Béri Balogh Ádám Általános Iskola
Balassáné Havady Katalin Bugyi
NK Bugyi Kazinczy Ferenc Általános és AMI
Balaton-Takács Valéria Szentendre
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Balatoni Lívia Győr
Győri Radnóti Miklós Ált.Isk. Gyepszél úti Telephelye
Balázs Katalin Mindszent
Mindszenti Általános Iskola
Balázs Lívia Marcali
Hétszinvirág Általános Iskola, EGYMI
Balázs Zsuzsanna Kóka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Balazsin Ivett Zalaegerszeg
Mindszenty J. Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Balázsné Csáki Ildikó Törökszentmiklós
Bethlen G. Ref.Ált Iskola
Balázsné Kelemen Erika Nagyréde
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és AMI
Balhási Istvánné Somlóvásárhely
Széchenyi István Általános Iskola
BALIKÁNÉ BANK ILDIKÓ Dombóvár
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Balikóné Balás Elvira Szombathely
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Balikóné Maitz Adrienn Nagyacsád
Vargha Gyula Református Óvoda és Általános Iskola
Balikóné Szabó Noémi Dombóvár
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Bálint Andrea Tiszaszentmiklós (Szerbia)
Dr. Tihomir Ostojić
Bálint Anikó Szombathely
Szombathelyi Neumann János Általános Iskola
Bálint Attila Sándor Marosvásárhely (Románia)
Művészeti Líceum
Balint Elena Budapest
Budapesti XX. Kerületi Hajós Alfréd Általános Iskola
Bálint Gézáné Kaposvár
Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Bálint Istvánné Mány
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Bálint Réka Budapest
József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Bálint Szilvia Budapest
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
Bálint Zsuzsa Szentgotthárd
Arany János 1-4.évfolyamos Ált. Isk.
Bálintné Bohács Anikó Debrecen
Debreceni Szakképzési Centrum Gimnáziuma és Műszaki Szakközépiskolája
Bálintné Ducsai Mónika Miskolc
Miskolci Egyetem Ferenczi Sándor Egészségügyi Technikum
Bálintné Fisli Annamária Várpalota
Várkerti Általános Iskola
Balla Andrea Ipolyszakállos (Szlovákia)
Alapiskola és Óvoda Ipolyszakállos
Balla Enikő Budapest
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Balla Erika Sárkeresztúr
Sárkeresztúri Általános Iskola
Balla Éva Hajdúszoboszló
Hőgyes Endre Gimnázium
Balla Katalin Kecel
II. János Pál Katolikus Ált. Isk. és Óvoda Kecel
Balláné Fellegi Anikó Nagyatád
Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Balláné Juhász Éva Dombrád
Dombrád Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Balláné Lovas Eszter Budapest
Bp- Fasori Ev. Gimn.
Balláné Percze Nóra Nógrádmegyer
Nógrádmegyeri Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Balog Judit Budapest
Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium
Balogh András Nagykanizsa
Matek Oázis
Balogh Dóra Kisoroszi
Áprily Lajos Ált.Isk.
Balogh Eta Budapest
Katona József Általános Iskola
Balogh Éva Mezőkövesd
Szent Imre Tagiskola
Balogh Éva Ebes
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és AMI
Balogh Ferencné Mátészalka
Kálvin János Református Általános Iskola
Balogh Ida Mátészalka
Bessenyei Gy. Gimnázium Kisvárda
Balogh Judit Cegléd
Várkonyi István Általános Iskola
Balogh R. Éva Szentgotthárd
Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Balogh Rozália Nagykáta
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola
Balogh Tibor Törökszentmiklós
Bethen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda
Balogh Tünde Aszód
Emberi Erőforrások Minisztériuma Aszódi Javítóintézet, Általános Iskola, Szakiskola és Speciális Szakiskola
Balogh Zoltán Osztopán
Osztopáni Általános Iskola
Balogh Zoltánné Döge
Ölbey Irén Általános Iskola
Baloghné Margó Bodrogkeresztúr
Eötvös József Általános Iskola
Baloghné Bedő Judit Lenti
Lenti Vörösmarti
Baloghné Bíró Mária Kál
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola
Baloghné Pálfi Ildikó Székesfehérvár
SZSZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
Baloghné Pálfy Zsuzsanna Budapest
Veres Pálné Gimnázium
Baloghné Rimai Rita Kalocsa
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Baloghné Simon Erika Bük
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Baloghné Szászi Edit Onga
Görgey Artúr Általános Iskola és AMI
Baloghné Virág Erika Budapest
Bókay Árpád Általános Iskola
Balogné Wachtler Anita Komárom-Koppánymonostor
Koppánymonostori Ált. Isk.
Bán Blanka Budapest
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Bán Erika Nagykálló
Mátészalkai SZC Kállay Rudolf SZKI
Bankáné Mező Katalin Jászárokszállás
Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és AMI
Bánki Bálint Pilisvörösvár
Templom Téri Általános Iskola
Bánkiné Pápai Katalin Almáskamarás
Károlyi Bernát Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Bánkuti Anita Gyöngyös
Berze Nagy János Gimnázium
Bánkuti Szilvia Mór
Radnóti Miklós Ált. Isk.
Bánné Szikszai Erika Pitvaros
Pitvarosi Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Bánóczi Anna Budapest
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Isk.és Gimn.
Bánóczki Edit Tataháza
Bácskai Általános Iskola Tataházi Tagintézménye
Banszkiné Hanyvári Ildikó Sopron
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
Banu Krisztina Kecskemét
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolájának
Bányai Csilla Szigetszentmárton
Szigetszentmártoni Általános Iskola
Bányai Eszter Nyírpazony
Színi Károly Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Bányai Józsefné Szolnok
Szolnoki Szent- Györgyi Albert Ált. Isk.
Bányai Melinda Veszprém
Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Bányai Péter Békéscsaba
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Bányainé P. Timi Eger
Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközépiskola
Bara Sándorné Hajdúhadház
Rózsai Tivadar Református Általános Iskola
Barabás Andrea Veszprém
Szilágyi Keresztény Iskola
Barabás Erika Budapest
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola
BARABÁSNÉ Fodor Krisztina Kecskemét
II. RÁKÓCZI FERENC ÁLTALÁNOS ISKOLA
Baracsiné Schmidt Krisztina Tass
Földváry Gábor Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
Bárácz Zsuzsanna Pécsvárad
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMK
Bárány István Budapest
Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum Dobos C. József Szakképző Iskolája
Baranyainé Hagymási Júlia Budapest
KŐBÁNYAI SZÉCHENYI ISTVÁN MAGYAR - NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Baranyi Adrienn Vasszécseny
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola
Baranyi Emőke Budapest
Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola
Baranyi Zsuzsa Budapest
Herman Ottó
Baranyiné Kósa Ágnes Szentes
Kiss Bálint Református Általános Iskola
Baranzó Péterné Miskolc
Miskolci Arany János Általános Iskola és A.M.I.
Barát Béláné Jánoshida
Alsójászsági Petőfi Sándor Általános Iskola
Baráth Lívia Kaposvár
Lorántffy Zsuzsanna Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Baráthné Czeglédi Márta Harsány
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Baráthné Filep Erzsébet Ilk
Tornyospálcai Általános Isk. és Alapfokú Művészeti Isk. Bethlen Gábor Tagintézménye
Barbarics Márta Budapest
BMSZC Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnáziuma
Barberné L. Rita Budapest
Budafoki Herman Ottó Általános Iskola
Bardi Olivia Nyírlövő
Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Nyírlövői Tagiskolája
Bardiné Fazekas Irén Szabolcsbáka
Dr. Kozma Pál Általános Iskola Szabolcsbákai Tagiskolája
Bardóczné Incze Krisztina Rákóczifalva
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
Bárdosi Katalin Répcelak
Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bari Tiborné Hódmezővásárhely
Szent István Általános Iskola Hódmezővásárhely
Bari Tiborné Hódmezővásárhely
Szent István Általános Iskola
Barkóné Takács Mária Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola
Barkovics Ágota Sopron
Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola
Barna Beáta Lajosmizse
Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Barna Gáborné Jászkisér
Csete Balázs Általános Iskola
Barna Zoltánné Békés
Dr.Hepp Ferenc Általános Iskola és AMI
Barnáné Bula Judit Gyomaendrőd-Endrőd
Rózsahegyi Kálmán Ált Isk.
Barnáné Hurta Tünde Dombóvár
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Barnáné Lukács Regina Balassagyarmat
Kiss Árpád Általános Iskola
Barnáné Péntek Ilona Hajdúnánás
Bocskai István Általános Iskola
Barossné Németh Ildikó Budapest
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium
Barsi-Bukri Annamária Veresegyház
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Barsiné Pirityi Mária Tata
Kőkúti Általános Iskola
Bársonyiné Molnár Erika Esztergom
Balassa Bálint Gazdasági Szki.
Barsy Anna Budapest
Mozgásjavító EGYMI
Barta Györgyné Budapest
Brassó Utcai Általános Iskola
Barta Judit Baja
Sugovica Sportiskolai Ált. Isk.
Barta Mária Dunakeszi
Szent István Ált. Isk.
Barta Tünde Szolnok
Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
Barta Vincéné Tiszakeszi
Lórántfi Zsuzsanna Református Isk.
Bartalné Bors Erzsébet Budapest
Karácsony Sándor Ref. Ált. Isk.
Bartalos Edina Dorog
DOKI Petőfi Sándor Általános Iskola
Bartáné Hajni Újtikos
Újtikos-Tiszagyulaháza Általános Iskola
Bartáné Mucza Tünde Újszász
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Bartáné Szanics Éva Buj
Buji II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bártfainé Nagy Ibolya Tiszafüred
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
Bártfainé Sőrés Zsuzsanna Nyíregyháza
Nagykállói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bartha Zsoltné Csaholc
Csaholci Általános Iskola
Bartha Dénesné Nyíregyháza
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Bartha Katalin Piliscsaba
Km Aszc Dr. Szepesi László Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kolléium
Bartháné Meizer Anikó Tárnok
Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Bartháné Szalai Ildikó Kiskőrös
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola
Bartos Ildikó Esztergom
Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola
Barzóné Stefán Eszter Nyíregyháza
Nyíregyházi Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és EGYMI
Barzsóné Petrán Ágnes Mezőkövesd
Mezőkövesdi Általános Iskola
Basity-Palkovics Ivett Tompa
Tompai Szabó Dénes Általános Iskola
Bata Teodóra Füzesabony
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Bathó Zoltánné Cegléd
Ceglédi Táncsics Mihály Ált. Isk.
Bati-Varga Anita Iregszemcse
Tolna Megyei Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Göllesz Viktor Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, Készségfejlesztő Iskolája és Kollégiuma
Batikné Mamuzsits Mónika Harkány
Kitaibel Pál Ált Iskola
Bátki Attiláné Budapest
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Batki Brigitta Tiszafüred
Református EGYMI
Batta ZSuzsa Szeged
Szegedi Vörösmarty MIhály Ált. Isk.
Bauer Cecília Pécs
Kodály Zoltán Gimnázium
Baumgartner József Kisszállás
Kisszállási Sallai István Általános Iskola
Bayer Attiláné Budaörs
Budaörsi 1. Sz. Általános Iskola
Beáta Podpácz Komló
Szilvási Általános Iskola Felsőszilvási Ált. Iskolája
Becherer Anikó Zsombó
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Beckerné Neuberger Marianna Tatabánya
Tatabányai Árpád Gimnázium
Beckné Hartmann Brigitta Bóly
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bécs Lajos Babarc
Vörösmarty Mihály Ref.Ált.Isk.xx Bp. Bp
Bedey Katalin Budapest
KMASZC Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Bedő Erika Budapest
Városligeti Magyar -Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
Bedőné Homoki Márta Túrkeve
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
Begovné Hédi Begov Szilárd Rózsaszentmárton
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
Békefiné Horváth Éva Kimle
Kimlei Nemzetiségi Általános Iskola
Békei Mária Pécs
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
Békési Attila Balkány
Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI
Békésiné Kitka Anikó Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Békésiné Nagy Mónika Dunakeszi
ÚÁMIPSZ Vasvári Pál Tagintézmény
Békiné Szalai Katinka Albertirsa
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
Béleczki Gábor Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola
Béleczkiné Tatár Katalin Hódmezővásárhely
Szent István Általános Iskola
Belics Éva Budapest
Horvát Óvoda, Ált. Isk., Gimn. és Koll.
Bella Mónika Miskolc
Avasi Gimnázium
Belleli Ágnes Békéscsaba
Erzsébethelyi Általános Iskola
Belovai Gabriella Rétság
Rétsági Általános Iskola
Bencs Jánosné Balatonszárszó
József Attila Általános Iskola
Bencze Beáta Balatonszentgyörgy
Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
Benczéné Wágner Anita Kecskemét
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Bencző Piroska Gyergyóalafalu (Románia)
Sövér Elek
Bende Krisztián Nagykanizsa
Piarista Gimnázium
Bende Piroska Nagykanizsa
Matek Oázis
Bendik-Asztalos Ildikó Tokaj
SZSZC Tokaji Ferenc Technikum, Szakgimn. és Gimn.
Bene Árpádné Kaba
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bene-szabados Veronika Vértesboglár
Vértesboglári Nyelvoktató Német Nemzetiségi általános Iskola
Benedek Gabriella Békéscsaba
BSZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégium
Benedek Tibor Villány
Teleki Zsigmond Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Benedek-Földesi Andrea Debrecen
Csapókerti Általános Iskola
Benicsné Szatmáry-Révay Magdolna Gyöngyös
Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Benke Ferenc Lajosné Kiskőrös
Kiskőrösi EGYMI
Benke Jánosné Öcsöd
Öcsödi József Attila Általános Iskola
Benkéné Ács Ágnes Sásd
Sásdi Általános Iskola
Benkóné Horváth Edina Balassagyarmat
Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
Benkőné Lengyel Gabriella Budapest
Svábhegyi Jókai Mór Ált.Isk.
Benkovicsné Szabó Ildikó Pécs
Mecsekaljai Általános Iskola
Bense Erzsébet Kecskemét
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
BÉNYI ISTVÁN GÁBOR Jánoshalma
VM ASZK JÁNOSHALMA
Bérces Edit Esztergom
Balassa Bálint Gazdasági Szakközépiskola és Szakiskola
Bérces Kornélia Budapest
Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XIX. Kerületi Tagintézménye
Bérces Krisztina Miskolc
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola
Bérczesné Leányvári Anikó Göd
Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Bere Andrea Nyíregyháza
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Berecz Miklós Budapest
Zrínyi M. Ált. Isk.
Bereczki Edith Budapest
Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola
Bereczki Jánosné Szeged
Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola
Bereczki Lajos Hosszúhetény
Hosszúhetényi Általános Iskola és AMI
Bereczki Márta Szilvia Budapest
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium
Bereczkiné Benkő Katalin Csanádapáca
Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Beregszásziné Tóth Ágnes Budapest
DPP Általános Iskola
Berei Erika Budapest
Mészáros Jenő Óvoda, Általános Iskola és Egymi
Berendi Zoltánné Tatabánya
Kertvárosi Általános Iskola
Berenkei Krisztina Gerjen
Kenessey Albert Ált. Isk. és AMI
Berentés Mária Miskolc
Miskolci SZC Andrássy Gyula Gépipari Technikum
Berényi Andrásné Érd
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola
Berényi Ildikó Vajdácska
Vajdácskai Általános Iskola
Béres Zsuzsa Fót
Németh Kálmán Ált. Isk.
Béresné Iglicz Katalin Hajdúböszörmény
Bethlen Gábor Általános Iskola
Berki Gabriella Salgótarján-Zagyvapálfalva
Karancssági I.IStván Általános Iskola
Berki Timea Magdolna Pécs
Pécsi Apáczai Cs.J. Ált Isk.,Gimn. Koll. AMI 2.Sz. Általános Iskola
Berkó Brigitta Tompa
Tompai Szabó Dénes Általános Iskola
BERKÓ ÉVA Zirc
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Bernadett Dancsné Baráth Pusztamonostor
JÁI Hábor Gabriella Ált Isk. és AMI
Bernáth Anita Budapest
XIX,kerületi Pedagógiai Szakszolgálat
Bernáth Gyula Gárdony-Agárd
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Bernáth Péter Budapest
Gyulai István Általános Iskola
Bernáth Péter Budapest
Gyulai István Általános Iskola
Bernáth Tibor Székesfehérvár
SzSzC Árpád Technikum, Szakiskola és Kollégium
Bernula Erzsébet Monor
Ady Úti Általános Iskola
Berta Gabriella Tiszalúc
Tiszalúci Arany János Általános Iskola
Berta Mária Dombóvár
József Attila Ált. Isk.
Bertáné Kecskeméti Katalin Pitvaros
Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI
Bertáné Várai Ildikó Balatonszabadi
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
BERTÓK ISTVÁNNÉ MONIKA Komárom
FESZTY ÁRPÁD ÁLTALÁNOS ISKOLA
BERTÓK KRISZTINA Debrecen
Debreceni Hatvani István Ált. Isk.
Bertóková Marianna Esztergom
Babits Mihály Általános Iskola, Esztergom
Berze Marianna Jobbágyi
Jobbágyi Fáy András Általános Iskola
Berze Marianna Jobbágyi
Jobbágyi Fáy András Általános Iskola
Berzsenyi Viktória Budapest
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
Berzy Beáta Százhalombatta
Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola
Besenyeiné Bihari Anita Szakáld
Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskola
Besenyi Margit Budapest
Harmat Általános Iskola
Besnyei Fehér Zsanett Dunaszerdahely (Szlovákia)
Vámbéry Ármin Alapiskola
Bessenyi Ágota Izsák
Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és AMI
Betes Ildikó Tarnazsadány
Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola Tarnazsadányi Tagiskolája
Bihari Csabáné Furta
Furtai Bessenyei György Általános Isloka
Bihariné Hartung Edina Budapest
Szenczi Molnár Albert Ref. Ált. Isk.
Biharváriné Prolok Ágota Szeged
Szegedi Gregor József Általános Iskola
Birgés Rita Gödöllő
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
Birinyi-Horváth Edit Szeged
Szegedi Vedres István Technikum
Bíró Ági Szolnok
Varga Katalin Gimnázium
Biró Ágnes Budapest
XVI.Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Biró Andrásné Csót
Csóthi Géza Általános Iskola
Bíró Andrea Máriapócs
Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI
Biró Beáta Budapest
Sylvester János Református Gimnázium és Szakgimnázium
Biró Edit Éva Budapest
Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimnázium
Biró Erika Öskü
Tasner Antal Általános Iskola
Bíró Hajnalka Kecskemét
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája
Bíró Ildikó Kistarcsa
Simándy József Általános Iskola
Biró Imre Marosvásárhely (Románia)
Művészeti Szaklíceum
Bíró László Budapest
Soós István Borászati Technikum
Bíró Lászlóné Tuzsér
Lónyay Menyhért Általános Iskola
Biróné Kabály Enikő Debrecen
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma
Bíróné Mihálka Zsuzsa Sándorfalva
Pallavicini Sándor Általános Iskola
Bíróné Tóth Gyöngyi Pincehely
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Birtáné Karádi Erika Debrecen
Diószegi Sámuel Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola
Bita Lászlóné Erzsi Kaposvár
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Bitai Margit Budapest
Prizma EGYMI
Blága Teréz Csökmő
Bocskai István Általános Iskola és Ami
Blahóné Gali Erzsébet Orosháza
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Blaskovics-Gallen Tímea Keszthely
Család Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Blazicsek Anikó Budapest
Vermes Miklós Általános Iskola
Bobák Edina Budapest
BGSzC Keleti Károly Közgazdasági Technikum
Bóczér Lászlóné Acsalag
Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Bodáné Árkosi Krisztina Csolnok
Csolnoki Német Nemzetiségi Általános Iskola
Bodáné Szendrő Mónika Szombathely
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Bódiné Csordás Bernadett Veszprém
Hriszto Botev Általános Iskola
Bodnár Andrea Eger
EKE Gyak. Ált. Isk.
Bodnár Éva Szerencs
Szerencsi Szakképzési Centrum Műszaki és Szolgáltatási Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Bodnár Gáborné Debrecen
József Attila Általános Iskola
Bodnár Györgyné Záhony
Árpád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bodnár Lászlóné Mezőzombor
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Bodnár Zoltánné Marika Tiszaeszlár
Általános Iskola
Bodnárné Laczkó Gyöngyi Kiskunfélegyháza
Móra Ferenc Gimnázium
Bodnárné Kerekes Ágnes Nyíregyháza
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Bodnárné Lóski Andrea Pétervására
Tamási Áron
Bodnárné Németh Katalin Zalaegerszeg-Andráshida
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Bodnárné Stomp Zsuzsanna Rakamaz
Erzsébet Királyné Ált. Isk.
Bodnárné Tóth Katalin Judit Balassagyarmat
Mosoly EGYMI
Bodó Beáta Budapest
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Újbudai Szakiskolája
Bodoczki Magdolna Budapest
Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Bodolainé Nagy Beáta Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola
Bodóné Koteczki Alíz Budapest
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Bodóné Paczolay Klára Paks
II. Rákóczi Ferenc Ltalános Iskola Paks
Bodoni Tünde Nyergesújfalu
Kernstok Károly Általános Iskola
Bodor Annamária Kovászna (Románia)
Kőrösi Csoma Sándor
Bödör Judit Szombathely
Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium
Bodorné Kollmann Veronika Szeged
SZSZC- József A. ált.és Szakképző Iskola
Bódorné Csikai Erzsébet Tiszaeszlár
Tiszaeszlári Általános Iskola
Bodrogi Csilla Besnyő
Besnyői Arany János Általános Iskola
Bodroginé Gémes Viktória Szolnok
Szolnoki Kőrösi Csoma S. Á. Isk. és Alapfokú Műv. Isk.
Bogácsiné Dr. Volek Marianna Pásztó
Zsigmond Király Általános Iskola
Bogár Ildikó Budapest
Krúdy Gyula Angol- Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Bogár István Somogyjád
Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Bognár Ági Budapest
Budafok-Tétényi Baross Gábor Általános Iskola
Bognár Rozália Marcaltő
Kmety György Evangélikus Általános Iskola
Bognárné Furuglyás Gabriella Dunaújváros
Dózsa György Általános Iskola
Bognárné Lázár Magdolna Marcali
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Bognárné Süveges Kinga Székesfehérvár
Táncsics Mihály Általános Iskola
Bogya Jolán Szentendre
Templomdombi Általános Iskola
Bogyó Lívia Gödöllő
Gödöllői Damjanich J. Ált. Isk.
Bohács Imre Tiszakécske
Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium
Bohár Zsófia Marcali
Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskola
Bohárné Leposa Lívia Zalacsány
Csány László Általános Iskola
Böjthe Katalin Maroskeresztúr (Románia)
Maroskeresztúri Általános Iskola
Bökönyi-Benedek Csilla Székesfehérvár
Hunyadi Mátyás Szakgimnázium
Bokor Ferencné Előszállás
Árpád Fejedelem Tagiskola
Bokorné Farsang Valéria Ajka
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Bölcsföldi Márta Bonyhád
Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola
Boldizsár Berni Keszthely
Életfa Japán-Magyar Általános Iskola
Boldizsár Katalin Vép
Hatos Ferenc Ált. Isk. és AMI
Boldoghné Szamák Éva Tiszabura
MMSZ Tiszaburai Általános Iskola
Bolla Dániel Sándorné Körmend
Olcsai - Kiss Zoltán Általános Iskola
Bolla Cseh Virág Mosonmagyaróvár
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és
Bollerné Kiss Márta Márti Kecskemét
Vásárhelyi Pál Általános Iskola Kecskemét
Bolnovszky Márta Budapest
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Bondorné Hegyi Margit Martonvásár
Beethoven Ált. Iskola
Boneczné Bakó Anikó Szeged
Wesley János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Borbás Gáborné Szeged
Karolina Óvoda, Általános Isk., Gimn., AMI...
Borbíró Lászlóné Budapest
Hild József Általános Iskola
Bordán Ildikó Dunakeszi
Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Bori Andrásné Farmos
Farmosi Általános Iskola
Bori Mariann Budapest
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakközépiskolája és Szakiskolája
Bori Márta Budapest
Könyves Kálmán Gimnázium
Borisz Edit Budapest
Arany János Ált. Iskola
Boritsné Helle Anna Madaras
BKTT Madarasi Petőfi Sándor Általános Iskolája és Alapfokú Művészetoktatási Intézménye
Borivó Beáta Táp
Tápi József Attila Általános Iskola
Borók Erzsébet Mány
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Boromissza Krisztina Budapest
Szent József Katolikus Óvoda Általános Iskola és Gimnázium
Boros Ildikó Szolnok
Szolnoki SZC Jendrassik György Gépipari Technikum
Boros István Budapest
Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Boros Józsefné Lakitelek
Eötvös Loránd Általános Iskola és AMI
Boros Judit Délegyháza
Hunyadi János Általános Iskola
Boros Zoltánné Darnózseli
Szigetköz Körzeti Általános Iskola és AMI
Borosné Bozzai Bernadett Balatonfüred
Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Balatonfüredi Tagintézménye
Borostyán Krisztina Csabdi
Csabdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Borsodiné Farkas Ildikó Levelek
Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola
Borsos Erika Nagyatád
Bárdos Lajos Általános Iskola Sportiskola és AMI
Borsos Éva Budapest
Dr. Béres József Általános Iskola
Borsos Marianna Gyermely
Gyermelyi Általános Iskola
Borsos Mihályné Sárszentágota
Sárszentágotai Általános Iskola
Borsos Miklósné Kaposszekcső
Általános Iskola
Borsosné Papp Ágnes Székesfehérvár
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Boruzs Mónika Gyula
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
Börzsönyi Péter Budapest
BKSZC Weiss Manfréd Technikum
Bosnyák Gyöngyi Dombóvár
Illyés Gyula Gimnázium
Bótáné Soós Ilona Jászberény
SZSZC Klapka György Technikum és Szakképző Iskola
Both Ágnes Budaörs
Herman Ottó Általános Iskola
Botzheim Barbara Pilisvörösvár
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
Bozóki Marianna Göd-Alsógöd
Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Bozsik Anikó Szabadka (Szerbia)
Bosa Milicevic Közgazdaségi Középiskola
Bozsó Rita Bátaszék
Kanizsai Dorottya
Bozsokiné Antalics Margit Nagykanizsa
Hevesi Sándor Általános Iskola
Bozsolikné Tóth Ildikó Bátaszék
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola és AMI
Bozzai Szabolcs Etyek
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Bozzai Tímea Székesfehérvár
SZFSZC Deák Ferenc Technikum
Brand Éva Dávod
Dávodi Forrás Általános Iskola
Brandhuber Éva Sátoraljaújhely
Deák Úti EGYMI
Braunitzer Katalin Kunadacs
Szent Margit Katolikus Általános Iskola
Braunné Gúti Erika Budapest
Virányos Általános Iskola
Bredács Éva Miskolc
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Miskolc
Brettnerné Ónadi Krisztina Bonyhád
Tolna Megyei SZC Perczel Mór Technikum és Kollégium
Brezsnyákné Baksi Ildikó Halmaj
Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola
Brinkusz-Noszkay Loretta Esztergom
Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola
Bróderné Nagy Tünde Budapest
Budapest XVIII. Kerületi Csontváry Kosztka Tivadar Általános Iskola
Brownwood Klára Budaörs
Hills Academy
Brudnyákné Pál Viktória Nyíregyháza
Nyíregyházi Bárczi Gusztáv Általános Iskola Készségfejlesztő Iskola Kollégium és EGYMI
Brunner Emese Budapest
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Bubnóné Cséplős Edit Sátoraljaújhely
Jókai Mór Tagintézmény
Bucsiné Veres Zsuzsa Sajószentpéter
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola
Buczkóné Török Renáta Budapest
Kőbányai Janikovszky Éva Általános Iskola
Budácsik Éva Budapest
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budai Csilla Hatvan
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
Budai Hajnalka Sopron
Tóth Antal EGYMI
Budai Viola Devecser
Devecseri Gárdonyi Géza Általános Iskola és AMI
Budainé Fehér Erika Hódmezővásárhely
Hiszk Corvin Szakképző Iskola
Budainé Tóth Eszter Hajdúszovát
Diószegi Lajos Általános Iskola
Buday Vera Budapest
Űjpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Bűdiné Kiss Tímea Forró
Forrói Gárdonyi Géza Általános Iskola
Bűdiné Kiss Tímea Forró
Forrói Gárdonyi Géza Általános Iskola
Bugát Tünde Budakalász
Szentistvántelepi Iskola
Bugya Edit Budapest
Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola
Bujáki Olga Csongrád
Batsányi János Gimnázium
Bujdosné Varga Veronika Mogyorósbánya
Táti III. Béla Általános Iskola Mogyorósbányai Tagintézménye
Bujdosó Imre Kecskemét
Katedra Gimnázium
Bujdosóné Moldván Éva Nyíregyháza
Mora Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézmény
Bujtásné Szűcs Katalin Szárföld
Kapuvár Térségi Általános Iskola Szárföldi Tagiskola
Büki Tibor Lenti
Móricz Zsigmond EGYMI
Bukitsné Derhán Ilona Szombathely
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Bukó Beatrix Gyöngyöshalász
Gyöngyöshalászi Széchenyi István Általános Iskola
Bukovenszki István Putnok
Gomba Levente Gimnázium
Bukovics Gabriella Budapest
BMSZC Neumann János Informatikai Technikum
Bukovszki Bálint Iszkaszentgyörgy
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola
Bullás Erika Kunfehértó
Borostyán Waldorf Iskola és AMI
Bulyáki Izabella Nyíregyháza
Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Bulyáki Valéria Mátészalka
Képes Géza Általános 6
Burányi Csilla Budapest
Dr Mező Ferenc Ált. Isk.
Burger Rita Veresegyház
A Jövő Iskolája Általános Iskola
Burgerné Hazadi Hajnalka Bátaszék
Bátaszéki II. Géza Gimnázium
Burján Bea Csögle
Csöglei Általános Iskola
Burján Péterné Gönyű
Gönyűi Széchenyi I. Általános Iskola
Bury Kata Budapest
Zuglói Munkacsy Mihály Általános Iskola és AMI
Búza Erzsébet Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Buzás Szilard Szeged
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Móra Ferenc Felnőttoktatási Gimnáziuma
Buzás Tünde Szarvas
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskolavészeti Al
BUZOGÁNYNÉ BENKŐ Szilvia Egervár
EGERVÁRI LÁSZLÓ ÁLTALÁNOS ISKOLA
Buzsáki Rita Osztopán
Illyés Gyula Általános Iskola és AMI Osztopáni Telephelye
Ceglédi Anna Szeged
Tisza-parti Általános Iskola
Cinka Istvánné Zagyvarékas
Zagyvarékasi Damjanich János Általános Iskola
Csaba Boróka Budapest
Őrmezei Általános Iskola
Csábiné Gerbely Mária Balassagyarmat
Balassi Bálint Gimnázium
Csábrákiné Bátori Krisztina Barcs
Barcsi Arany János Általános Iskola
Csák Lászlóné Debrecen
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskolakola
Csákányi Györgyné Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csákányiné Betty Szolnok
Fiumei úti Általános Iskola Szolnok
Csáki Tibornè Debrecen
Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
Csákiné Gazdik Zsuzsanna Szalonna
Szalonnai Kalász László Általános Iskola
Csákné Kuzbelt Adrienne Gyál
Ady Endre Általános Iskola
Csákó Józsefné Edina Dunakeszi
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Csáky Pálné Deák Csilla Debrecen
Dóczy Gimnázium Debrecen
Csala Csilla Siófok
SMPSZ Siófoki Tagintézménye
Csanádiné Tarjányi Boglárka Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola
Csánitz Linda Tatabánya
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI
Csankovszki Márta Kiskunfélegyháza
Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI
Csányi Ákos Nagykálló
Nagykállói Általános Iskola
Csányi Erika Szeged
Petőfi Sándor Általános Iskola
Csányi Júlia Vác
Király Endre Szakközépiskola
Csányiné Vígh Ilona Kiskunfélegyháza
Kiskunhalasi SZC. Kkfh-i Közgazdasági Szakgimnázium
Csapó Balázsné Paks
Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Csapóné Szalay Katalin Makó
Makói Katolikus Ált. Isk.és Óvoda
Császár Edit Kiskunhalas
KSZC Dékáni Á. Technikum
Császár Ilona Tatabánya
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
Császár Sarolta Alsónémedi
Alsónémedi Széchenyi István Általános Iskola
Császi Juliánna Balmazújváros
Balmazújvárosi Általános Iskola
Császti Gyöngyi Sásd
Sásdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Csatár Katalin Budapest
ELTE Radnóti Gyak. Isk.
Csathó Szilvia Nemesgörzsöny
Vargha Gyula Református Óvoda és Általános Iskola
Csató Imréné Kecskemét
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája
Cséfalvay Ivett Nagymácséd (Szlovákia)
Mészáros Dávid Alapiskola és Óvoda
Cseh Béláné Rakamaz
Erzsébet Királyné Német Nemzetiségi Általános Iskola, AMI
Cseh Csabánê Viktória Tiszabura
MMSz Tiszaburai Általános Iskola
CSEH ERZSÉBET Nagyiván
ÁLTALÁNOS ISKOLA
Cseh Judit Törökszentmiklós
Székács Elemér Református Középiskola és Kollégium
Cseh Mónika Miskolc
Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimnázium
Csehák-Antus Zsuzsanna Fadd
Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Csehné Berényi Beáta Budaörs
Budaörsi 1. Számú Általános Iskola
Csehné Matisz Ágnes Szerencs
Szerencsi Szakképzési Centrum Műszaki és Szolgáltatási Szakképző Iskolája
Csehné Medve Erika Lajosmizse
Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Cseke Enikő Budapest
Fővárosi Iskolaszanatorium Általános Iskola és Gimnázium
Csekéné Müller Katalin Salgótarján
Nógrád Megyei Pedagógiai Szakszolgálat
Cselőtei Katalin Hódmezővásárhely
HSZC Kalmár Zsigmond Szakképző Iskola
Csémy Erika Bácsalmás
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és AMI
Csenteiné Balogh Katalin Nemesvid
Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Hóy Tibor Általános Iskolája
Csenteri Gabriella Budapest
Zugligeti Általános Iskola
Csépné Póray Kinga Sárszentágota
Sárszentágotai Általános Iskola
Cserés Margit Tiszaújváros
Széchenyi Iskola
Csergő József Kiskunfélegyháza
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Cserhalmi Ágnes Budapest
Deutsche Schule
Cseri-Matus Csilla Fót
Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium
Csernaburczky Ferencné Kazincbarcika
IJROK Tompa Mihály Általános Iskolája
Csernainé Gabnai Sára Orosháza
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Cserné Beszedics Anikó Császár
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola
Cserveniné Büki Anikó Sásd
Baranya Megyei Szakképzési Centrum Sásdi Vendéglátóipari Szakképző Iskola
Csery Csilla Budapest
Szent-Györgyi Albert Áltaános Iskola
Csetfalvi Enikő Szentes
HSZC Szentesi Zsoldos Ferenc Technikum
Csetneki Csilla Miskolc
Földes Ferenc Gimnázium
Csibi Gyöngyi Aszód
Petőfi Sándor Gimnázium
Csibrikné Dobai Orsolya Mezőfalva
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola
Csicsor Andrea Baja
EGYMI
Csigéné Lukács Judit Debrecen
Debreceni Árpád Vezér Ált. Isk.
Csiha Sándorné Balmazújváros
Balmazújvárosi Általános Iskola
Csikós Mónika Kisvárda
Vári Emil Általános Iskola
Csilla Fodor Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola
Csire Annamária Debrecen
Huszár Gál Iskola
Csiszár Zsolt Szentpéterfa
Szentpéterfai Horvát-Magyar Kétnyelvű Nemzetiségi Általános Iskola
Csiszárné Farkas Cs. Erika Szeged
Alsóvárosi Általános Iskola
Csizmadia Andrea Budapest
Széchenyi István Általános Iskola Zugló
Csizmadia Erika Sarkad
Sarkadi Általános Iskola
Csizmadia Éva Alistál (Szlovákia)
Református Egyházi Alapiskola
Csizmadia Kinga Balassagyarmat
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Csizmadia Márta Budapest
BMRG
Csizmadiáné Mihálovics Magdolna Solt
Solti Vécsey Károly Általános Iskola és AMI
Csizmazia Ibolya Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Ady E. Ált. Isk.
Csobáné Szűcs Krisztina Szigetbecse
Szigetbecse-Makád Általános Iskola
Csóborné Molnár Katalin Csákánydoroszló
Csaba József Általános Iskola
Csóka Gézáné Judit Győr
Győri Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium
Csőkéné Andrea Törökszentmiklós
Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium és Kollégium
Csökölyné Petrik Zsuzsanna Tolcsva
Tolcsvai Általános Iskola
Csolák Veronika Vác
Váci Madách Imre Gimnázium
Csoma Csilla Budapest
Aquincum Iskola
Csomainé Molnár Margit Budapest
Brassó Utcai Általános Iskola
Csomor Nóra Apátfalva
Apátfalvi Dózsa György Általános Iskola
Csomorné Nagy Zsuzsa Abony
Gyulai Gaál Miklós Ált. Isk.
Csomós Andrea Gyöngyöstarján
Gyöngyöstarjáni Általános Iskola
Csomósné Tóth Ildikó Kesznyéten
Kesznyéteni Móra Ferenc Általános Iskola
Csondor Anikó Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfok Művészeti Iskola
Csondor Tamásné Lenti
Vörösmarty Mihály Ált. Isk.
Csondorné Kovács Veronika Lenti
Lenti Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Csonka Attiláné Edit Mórahalom
Szent László Katolikus Általános Iskola
Csonka Brigitta Tata
Kőkúti Általános Iskola
Csonka Gáborné Nyírbátor
Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk. és Művészeti Iskola
Csonka Katalin Budapest
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Csonti Melinda Felsőhegy (Gornji Breg) (Szerbia)
Petőfi Sándor Általános Iskola-Zenta, Csokonai Vitéz Mihály Kihelyezett Tagozat-Felsőhegy
Csontos Emese Veresegyház
Szikrasuli Általános Iskola
Csontos Tibor Nyíregyháza
Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola
Csontosné Havran Éva Karancslapujtő
Mocsáry Antal Általános Iskola
Csontosné Király Judit Csenger
Makovecz Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Csóra Mónika Budapest
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Csorba Csaba Bekecs
II Rákóczi Ferenc Informatikai és Matematikai Általános Iskola
Csorba Ernőné Kapuvár
KapuvárTérségi Általános Iskola
Csorba Zoltánné Veres Viola Budapest
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Csorbáné Csomár Éva Vajdácska
Vajdácskai Általános Iskola
Csorbáné Ledinszky Anna Budapest
Kaffka Margit Általános Iskola
Csordás Bea Biri
Dankó Pista Nevelő-Oktató Központ
Csordás Lászlóné Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti M. Gimnázium
Csordás Rózsa Páka
Pákai Öveges József Általános Iskola
Csordás Sándor Tokaj
Tokaji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Csordásné Bánszki Ágnes Kisnána
Szent Imre
Csótiné Láng Mariann Szeged
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Csuhai Judit Püspökladány
Petritelepi Általános Iskola
Csuhajné Érsek Klára Balaton
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Csuhajné Nyerges Enikő Egerbocs
B.B. Ált.Isk.
Csuka-Demkó Rita Csapi
Térségi Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium
Csukás Márta Vecsés
Vecsési Halmi Telepi Általános Iskola
Csukerdáné Batta Ildikó Eger
Mlinkó István EGYMI
Csullagné Balogh Edit Kocsola
Szakcsi Ált. Isk. Kocsolai Ált. Isk. Tagintézménye
Csüllög Mária Vésztő
Szabó Pál Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola
Csürke Ibolya Budapest
Közgazdasági Politechnikum
Csuszner Jolán Gyergyószentmiklós (Románia)
Kós Károly Általános Iskola, Gyergyószentmiklós
Csútor Csilla Budapest
Budapest II Ker. II. Rákóczi FerencGimnázium
Cynolter Ágnes Budapest
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Czagány-Mákosné Móczár Gertrúd Kunfehértó
Kunfehértói Általános Iskola
Czakó Anita Gödöllő
Erkel Ferenc Általános Iskola
Czakó Zsuzsanna Budapest
Szent-Györgyi Albert Ált. Isk. és Gimn.
Czakóné Reményi Katalin Fót
Fóti Népművészeti Szakközépiskola és Gimnázium
Czaun Ildikó Veszprém
VESZPRÉMI BÁTHORY ISTVÁN ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KÖZNEVELÉSI TÍPUSÚ SPORTISKOLA
Czeglédy Marianna Budapest
Bajza József Általános Iskolal
Czeglédyné Hőgye Mariann Tatabánya
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
Czellahóné Viola Ágnes Budapest
Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
Czémán József Balatonfűzfő-Fűzfőgyártelep
Veszprémi Szakképzési Centrum Öveges József Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Czene Lajosné Nyíregyháza
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola
Czenéné Bodnár Edit Hatvan
Hatvani Szent István Általános Iskola
Czetőné Szabó Elvira Budapest
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
Czibikné Nagy Irma Budapest
Városligeti MAKTNY Általános Iskola
Czifráné Németh Mónika Zámoly
Felsővárosi Általános Iskola Csanádi Imre Tagiskolája
Czifráné Pekola Andrea Kisvárda
Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Czigányné Bizó Mária Murakeresztúr
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Czimmer Éva Dunaújváros
Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általánso Iskola
Czimmermann József Nagykanizsa
Nagykanizsai Kőrösi Csoma Sándor
Czink Angéla Nagyigmánd
Nagyigmándi Pápay József Általános Iskola
Czinki Zita Zalaszentbalázs
Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola
Czipó Tamásné Verpelét
Verpeléti Arany J. Ált.Isk. és Remenyik E. AMI
Cziráki Szilvia Tata
Kőkúti Általános Iskola
Czirják Mihály Hejőkeresztúr
Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskola
Czombáné Erzsébet Nyírpazony
Színi Károly Általános Iskola
Czúcz Emese Budapest
Baross Gábor Általános Iskola
Czuczay Zoltánné Balatonalmádi
Györgyi Dénes Általános Iskola
Czuczor Zsolt Nagyvenyim
Kossutha Lajos Általános Iskola
Czukovács Csilla Tata
Talentum Iskola
Czupy Erika Sopron
Eötvös József Evangélikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Művészeti Szakgimnázium
Dajka Gyöngyi Szeged
CSMPSZ Szegedi Tagintézménye
Dalanics Katalin Nyíregyháza
Vécsey Károly Általános Iskola
Dalanicsné Molnár Judit Hajdúdorog
Szent Bazil Görög Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
Dálnoki Kovács Magdolna Tokaj
Északi ASzC Tokaji Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Dandéné Varga Mária Debrecen
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola
Danisoszki Ágnes Kunhegyes
Kunhegyesi Református Általános Iskola
Danyiné Lovas Tímea Budapest
Németh Imre Általános Iskola
Darabánt Emese Budapest
Kőbányai Szent László Gimnázium
Darabántné Tóth Éva Tyukod
Tyukodi Általános Iskola
Darányiné Csintalan Márta Aldebrő
Kápolnai Tarnavölgye Általános Iskola Aldebrői Tagiskolája
Darányiné Szegedi Katalin Debrecen
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Darázs Ildikó Veszprém
VSZC Ipari Technikum
Dargainé Sarlai Ildikó Hernádnémeti
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
Daridáné Botyánszki Ilona Csorvás
Gulyás Mihály Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Dariné Varga Krisztina Derecske
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI
Dávid Gyöngyi Miskolc-Görömböly
Miskolci Szilágyi Dezső Ált. Isk.
Dávidháziné Csordás Henriett Kaposfő
Szennai Fekete László Ált. Isk., Kaposfői Tagiskola
Dávidné Encs Mariann Kazincbarcika
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája
Dávidné Gyarmati Zsuzsanna Békés
Dr.Hepp Ferenc Általános Iskola
Dávidné Kaszás Erika Keszthely
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Dávidovics Mária Nagykanizsa
Kiskanizsai Általános Iskola
De Rivó Miklósné Szombathely
Paragvári Utcai Általános Iskola
Deák Ágnes Szombathely
Aranyhid Általános Iskola
Deák Lajosné Tiszaalpár
Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola
Deák Marianna Dunabogdány
Dunabogdányi Általános Iskola és AMI
Deák Péterné Nógrádsipek
Nógrádsipeki Keresztény Ált.Isk. és Óvoda
Deák Réka Szolnok
Kassai Úti Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Deákné Baranyai Anikó Nádudvar
Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Debreceni Ágnes Dunaújváros
Petőfi Sándor Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye
Debreczeniné Szolnoki Szilvia Hajdúböszörmény
Baltazár Dezső Református Általános Iskola
Décsei Böbe Karcag
Györffy István Katolikus Általános Iskola
Decsi Réka Budapest
Losonci Téri Általános Iskola
Deésné Edina Szentgál
Lőrincze Lajos Általános Iskola
Dékány Erika Fábiánsebestyén
Arany János Általános Iskola
Deli István Füzesabony
Fuzesabonyi Teleki Blanka Altalanos Iskola
Deli Zita Debrecen
Debreceni József Attila Általános Iskola
Deliné Dobó Tünde Gyomaendrőd
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Deliné Iglai Katalin Kemecse
Kemecsei Arany János Református Általános Iskola, AMI
Deme Ildikó Gödöllő
Erkel Ferenc Általános Iskola
Demendi Anita Balkány
Szabolcs Vezér Általános Iskola
Deméné Elekes Ágnes Kölked
Kölkedi Általános Iskola
Demeter Magdi Székelyudvarhely (Románia)
Benedek Elek Pedagógiai Líceum
Demeter Sarolta Gyömrő
József Attila Gimnázium
Demeterné Mihók Anikó Kiskunlacháza
Kiskunlachazi Általános Iskola
Demeterné Papik Judit Kisvárda
Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Dénes Attila Kompolt
Kompolt-Nagyúti Általános Iskola
Dénes Margit Csíkszereda (Románia)
Liviu Rebreanu Általános Iskola
Dérné Veresegyházy Erika Szalkszentmárton
Szalkszentmártoni Petőfi Sándor Általános Iskola
Derzsi-Élthes Piroska Csíkszereda (Románia)
József Attila Ált. Isk.
Devecseri Mátyásné Dunavecse
Duna Menti Közoktatási Intézmény
Dezmond Marcella Alattyán
Alsójászsági Ált. Isk. Gerevich Aladár Tagintézménye
Dézsánné Csajbók Andrea Sajószentpéter
SKLÁI Hunyadi Mátyás Tagiskolája
Di Giovanni Szilárdné Ildikó Nyíregyháza
Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Diák Anett Ilk
Tornyospálcai Ált. Isk. és AMI Bethlen Gábor Tagintézménye
Dicső Mária Sásd
Sásdi Általános Iskola
Dienes Nikolett Miskolc-Diósgyőr
Diósgyőri Gimnázium
Dienesné Zsebi Regina Ráckeresztúr
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola
Digner Borbála Szécsény
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Diós Lászlóné Szolnok
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI Szolnok, Széchenyi Körút 10
Diós Márta Aszód
Aszódi Evangélikus Gimnázium
Diós Ferencné Zsuzsi Sümeg
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola
Dipold Lilla Balassagyarmat
Nógrád Megyei Szakképzési Centrum Szent-Györgyi Albert Technikum
Diron Eleonóra Budapest
Bornemisza Péter ált.isk.és Gimn.
Diseriné Csábráki Mária Somogyszob
Somogyszobi Általános Iskola
Dittman Annamaria Mezőcsokonya
Általános Iskola
Dittrichné Kovács Éva Boba
Napsugár Általános Iskola
Divinyi Ágnes Krisztina Nyíregyháza
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dobiné Molnár Erika Balmazújváros
Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai István Tagintézmény
Doblerné Kovács Mónika Hajós
Hajósi Szent Imre Általános Iskola
Dobó Margit Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
Dobóné Bencze Zsuzsanna Komló
Szilvási Általános Iskola
Dobos Eszter Nyíregyháza
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Dobosné Radványi Ilona Szank
Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola
Dobrocsi Julianna Petőfibánya
Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola
Dobrovics Lászlóné Tápiószőlős
Tápiószőlős-Újszilvás Reform. Ált. Isk. és Óvoda
Dögeiné Pájer Ildikó Gávavencsellő-Gáva
Rakovszky Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Dohányos Béláné Miskolc
Rónai Ferenc Tagiskola
Dókáné Tóth Margit Kecskemét
Kocsis Pál Mezőgazdasági és Környezetvédelmi Szakképző Iskola
Dolezsár Géza Budapest
BKSZC Újbudai Szakiskola
Dolník Judit Bátorkeszi- Bátorove Kosihy (Szlovákia)
Kováts J. Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Bátorkeszi
Dománné Kun Gabriella Eger
Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
Dombai Szilvia Nagyoroszi
Börzsöny Általános Iskola
Dombi Anna Pécs
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Dombi Csilla Budapest
Budai Középiskola
Dombi Luminita Budapest
IX. KERÜLETI WEÖRES SÁNDOR ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS GIMNÁZIUM
Domboróczki Katalin Eger
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
Dombóvári Rita Győrladamér
Győrladamér Községi Általános Iskola
Dominekné Bándoli Bernadett Hosszúpereszteg
Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI Hosszúperesztegi Tagiskolája
Domján Ildikó Felsőszölnök
Kossics József Kétnyelvű Ált. Isk.
Domján Tünde Kerekegyháza
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Domjánné Molnár Erika Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Petőfi Sándor Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Dömök Szilvia Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Domokosné Tóth Erzsébet Budapest
Hild József Általános Iskola Budapest
Domokosné Viszmeg Márta Makó
Kálvin Téri Református Ált. Isk.
Domonkosné Halmai Boglárka Döbrököz
Dombóvári Belvárosi Általános Iskola és AMI Döbröközi Általános Iskolája
Domonkosné Rippel Éva Barcs
Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Barcsi Tagintézménye
Dömötör Zsuzsanna Kiskunmajsa
Kunmajsai Móra Ferenc Iskola
Donkóné Birkás Zsuzsanna Jászapáti
Jászapáti Általános Iskola és AMI
Dorkó Éva Szolnok
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Dorn Márta Baksa
Baksai Általános Iskola
Dörnerné Jakusovszky Éva Budapest
Kossuth Lajos Általános Iskola 1171Erzsébet Krt.56.
Doroginé Melinda Zsira
Zsirai Általános Iskola
Doroginé Soós Csilla Nyíregyháza
Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Iskola
Dorozsmainé Torma Beáta Somogyapáti
Dél-Zselic Általános Iskola Somogyapáti Általános Iskolája
Dósa Hedvig Kiskunhalas
Kiskunhalas IFelsővárosi Ált. Isk.
Doszpoly Józsefné Bódvaszilas
Bódvaszilasi Körzeti Általános Iskola
DR HERDOVICSNÉ KOHÁRI MÁRIA Gödöllő
SZENT IMRE KAT: ÁLT: ISK: és ÓVODA
Dr Kásáné Meszlényi Lívia Vác
Piarista Gimnázium
DR Kovács Csabane Diósd
Diósdi Eötvös József Ált. Isk.és AMI
Dr Lajtiné Ferenczi Andrea Mátészalka
Képes Géza Általános Iskola
Dr Liedermajerné Dr Szécsi Mária Székesfehérvár
Székesfehérvári SZC Váci Mihály Technikum, Szakközépiskola és Kollégium
Dr Lingvayné Bánszki Andrea Berettyóújfalu
Berettyóújfalui József Attila
Dr Mártonné Győrfi Mária Kazincbarcika
Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika
Dr Szabóné Reichert Hilda Piroska Szőlősgyörök
Dél- Balatoni Gárdonyi Géza Általános Iskola
Dr Takácsné Baranyai Etelka Nádudvar
BSZC Nádudvari Népi Kézműves Szakközépiskolája
Dr. Kerekesné Agárdi Noémi Budapest
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Dr. Bakosné Nagy Julianna Salgótarján
SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája 3100. Salgótarján Mártírok útja 3.
Dr. Beinschróthné Kiss Edit Szentendre
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
Dr. Dankóné Mezőfi Andrea Zalaegerszeg
Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Dr. Demcsákné Bauer Annamária Budapest
Horvát Óvoda, Ált. Isk., Gimnázium és Kollégium
Dr. Fedákné Simon Mária Tiszapalkonya
Széchenyi István Általános Iskola
Dr. Fogarasi Szabolcsné Nyíregyháza
MZSÁI. Kertvárosi Tagintézmény
Dr. Glavositsné Holló Anikó Debrecen
DSZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskola
Dr. Hadobásné Obbágy Mónika Nyáregyháza
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Dr. Hartung Ferencné Veszprém
IIpari Szakközépiskola és Gimnázium 8200 Veszprém, Iskola U. 4.
Dr. Kaszáné Kristály Klára Budapest
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Dr. Katonáné Varga Krisztina Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola
Dr. Kocsisné Ádám Zsuzsanna Budapest
Pannonhalmi Főapátság Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Ált. Isk.
Dr. Kovácsné Végh Judit Vép
FM DASzK Vépi Középiskolája
Dr. Kovátsné Kardos Monika Halásztelek
Bocskai István Ref. Okt Közp.
Dr. Lázár Armand Budapest
Veres Pálné Gimnázium
Dr. Miklós Erika Terézia Miskolc
Földes Ferenc Gimnázium
Dr. Molnárné Debreczeni Judit Sopron
Szent Orsolya Katolikus Iskola
Dr. Ördögné Csekő Éva Gyöngyös-Mátrafüred
AM ASZK Mátra Tagintézmény
Dr. Pethőné Zatureczky Tünde Nyíregyháza
Eötvös Gyakorlóiskola
Dr. Ránicsné Vida Gabriella Barcs
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Dr. Ribáné Fülöp Erika Dombóvár
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Dr. Sitkeiné Kardos Boglárka Dombóvár
Szent Orsolya Iskolaközpont
Dr. Szabó Andrea Kecskemét
Kecskeméti Református Általános Iskola
Dr. Takács Ferencné Debrecen
Debreceni Egyetem Balásházy János Gyakorló Technikuma és Kollégiuma
Dr. Tóthné Gősi Enikő Szombathely
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Dr. Urbánné Patkás Márta Anna Dombóvár
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Dr. Varjúné Juhász Mária Aba
Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Aba Sámuel Általános Iskolája
Dr.Dankáné H. Ildikó Budapest
Losonci Téri Általános Iskola
Dr.Furóné Biskopics Éva Nagykanizsa
Zrínyi Miklós-Bolyai J. Ált Isk.
Dr.Saabné Réti Ibolya Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Dr.Szkaliczkiné Prohászka Ildikó Tótkomlós
Jankó János Általános Iskola és Gimnázium
Dr.Urbányiné Farkas Dóra Budapest
Szent Margit Gimnázium
Dr.Veszeliné Kácsor Ildikó Dunaújváros
Dunaújvárosi SZC Bánki Donát Technikum
Dragovicsné Vay Krisztina Halásztelek
Bocskai István Református Oktatási Központ
Ducsai Tiborné Tiszalúc
Tiszalúci Arany János Általános Iskola
Ducsainé Lukács Judit Péteri
Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ducsainé Sivák Erika Görbeháza
Gút Általános Iskola
Dudás Gabriella Szolnok
Szolnoki Kőrösi Cs. S. Ált. Isk. és AMI.
Dudás Gabriella Szolnok
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI
Dudás Noémi Vecsés
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Dudaskó Zoltánné Szomor
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola
Dudásné Mester Judit Pusztaszabolcs
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
Dudaszegné Dobi Szilvia Mezőhegyes
Kozma Ferenc Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Dudla Erika Baja
Szent László ÁMK
Duffekné Fekete Ildikó Debrecen-Józsa
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Ált.Isk.
Dugasz Mária Zsuzsanna Ibrány
Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola ésAlapfokú Művészeti Iskola
Dukainé Ruska Mónika Kapuvár
Kapuvár Térségi Általános Iskola
Dula Mária Katalin Ócsa
Ócsai Halászy Károly Általános Iskola
Dulai Gabriella Kiskőrös
EGYMI Kiskőrös
Duliné Bulla Edit Pécs
Szentlőrinci Általános Iskola
Duljánszki László Siófok
Baross Gábor Technikum és Szakképző Iskola
Duma Zsolt Mezőkovácsháza
Mezőkovácsházi Hunyadi János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Dutkieviczné Czene Anita Nyíregyháza
Jókai Mór Református Általános Iskola
Ecker Erika Aszód
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium és Kollégium
Ecker-Petrovics Katalin Domony
Itlnnài Körén Istvàn Tagiskola
Édes Andrea Kartal
Könyves Kálmán Általános Iskola, Kartal
Égetőné Alakszai Katalin Verpelét
Verpeléti Arany János Ált. Isk: és R.E.A.M.I
Egri Józsefné Kállósemjén
Kállay Miklós Általános Iskola
Egri Magdolna Szada
Szadai Székely Bertalan általános Iskola
Egriné Sztankovics Mónika Kiskunhalas
Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola
Egyed-Izsákné Szabó Katalin Kiskunhalas
Kiskunhalasi EGYMI
Egyháziné Marthi Katalin Budapest
Néri Szent Fülöp Kat.Ált.Iskola
Elbert Monika Budapest
Budapest XVII. Kerület Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Elek Emese Enikő Eger
EJROK Általános Iskola Eger
Elek Zolimaj5@gmail.com Miskolc
Földes Gimnázium
Elekes Károly Kolozsvár (Románia)
2. Sz. Liceum
Elekné Nagy Krisztina Kecskemét
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Éles Viktória Nyíregyháza
Széchenyi István Technikum és Kollégium
Elmer Annamária Harkány
Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI
Élőné Hegedüs Renáta Csorna
Gy-M-S Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Csornai Tagintézménye
Emesz Adrienn Budapest
Gulner Gyula Általános Iskola
Emmerné Lőrincz Margit Budapest
Eötvös Loránd Ált. Iskola
Emmert Józsefné Dunaszekcső
SÁI és AMI Dunaszekcsői Tagiskolája
Endeliné Péter Szilvia Decs
Általános Iskola
Endre Norbertné Páhi
Kiskőrösi Bem J. Ált. Isk. Páhi Ált. Iskolája
Engelbrechtné Imre Gréta Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Ált.Isk.és AMI
Enyediné Szakálos Mariann Szekszárd
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Erdei András Debrecen
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
Erdei Lajosné Pécs
Pécsi ÉltesEGYMI
Erdei Lívia Vértessomló
Vértessomlói Német Nemzetiségi Általános Iskola
Erdei Zsuzsanna Nyíregyháza
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Erdeiné Jenei Anita Makó
Szikszai György Református Övoda és Általános Iskola
Erdeiné Kónya Anita Debrecen
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola
Erdelicsné Szűcs Irén Tépe
Bocskai István Ált.Isk.és AMI Tépei Tagiskolája
Erdélyi Ágnes Tyukod
Tyukodi Általános Iskola
ERDÉLYI ÁGNES Tokaj
Északi Agrárképzési Centrum Tokaj Mezőgazdasági Techikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Erdélyi Zsolt Ózd
Ózdi Árpád Vezér Általános Iskola
Erdélyné Braun Gabi Dunaújváros
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
Erdész Ferenc Fót
Fóti Népművészeti Szakközépiskola és Gimnázium
Erdődiné Sándor Katalin Debrecen
Kölcsey F. Ref. Gyak. Ált. Isk.
Erdős Andrea Dunaújváros
Vasvári Pál Ált. Isk.
Erdősi Csabáné Levelek
Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola
Erdősné Baranyó Anna Mária Szolnok
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola
Erdősné Moravecz Judit Hajdúböszörmény
Középkerti Magyar-Német Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Erdősyné Edit Hajdúböszörmény
Széchenyi Ált. Isk.
Ernyey Krisztina Csepreg
Nádasdy Tamás Szakközépiskola, Csepreg
Erős Beáta Szendrőlád
Szendrőládi Általános Iskola
Erős Xénia Pilisborosjenő
Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Ískola és AMI
Érsekné Kocsárdi Erzsébet Ózd
Újváros Téri Általános Iskola
Érsekné Kovács Ildiko Pápa
Munkácsy M. N. N. NY. Ált Iskola
Ertsey Daniela Erk
Nagy Zoltán Ált. Iskola
Erzsébet Dobosné Spirnyák Sajólád
Fráter György Kat. Ált. Iskola és AMI
Eszenyiné Gombos Csilla Budapest
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
ESZTERHAI JÓZSEF Kisvárda
Vári Emil Általános Iskola
Eszterné Matosovits Ágnes Mélykút
Szent Tamás Katolikus Általános Iskola
Etlinger Csilla Pécs
Szent Mór Iskolaközpont
Éva Gellért Baja
Szt László ÁMK
Éva Pappné Koroknai Hajdúnánás
Bocskai István Általános Iskola
Fábián András Zalakomár-Kiskomárom
Zalakimári Általános Iskola
Fábián Mária Ózd
Széchenyi István Katolikus Közgazdasági Gimnázium és Szakgimnázium
Fábián Márta Zalaegerszeg
Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Fábián Nikolett Lengyel
VM DASzK, Szakképző Iskola - Apponyi Sándor Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Lengyel
Fábián Zsuzsa Hajdúhadház
Földi János Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és AMI
Fábiánné Komári Judit Nyíregyháza
Nyíregyházi Szc Vásárhelyi Pál Technikum
Fábiánné Molnár Zsanett Tiszaföldvár
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
Fabriczius Éva Tapolca
TBLÁI Kazinczy Ferenc Tagintézménye
Facskó Ilona Dunavarsány
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Fáczán Izabella Jászfényszaru
IV.Béla Kat.Ált.Iskola és AMI
Faddi Tibor Jánoshalma
FMASZK
Fagyas Lilla Üllő
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Fajszi Éva Érd
Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Faragó Anikó Kecskemét
Corvin Mátyás általános Iskola
Faragó Gábor Kiskunfélegyháza
Constantinum Intézmény
Faragóné Szappanos Ilona Érd
Teleki Sámuel Általános Iskola
Faragóné Szemán Kitti Ózd
Vasvár Úti Általános Iskola
Faragóné Zöld Ibolya Szerep
Szerepi Kelemen János Általános Iskola
Farkas Adrienn Ozora
Ozorai Illyés Gyula Általános Iskola
Farkas Andor Topolya (Szerbia)
Mezőgazdasági Iskola
Farkas Anikó Kecskemét
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolája
Farkas Attiláné Nyíregyháza
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Farkas Attiláné Orosháza
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Farkas Beatrix Tompa
Szabó Dénes Általános Iskola
Farkas Bernadett Nagykanizsa
Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola
Farkas Csilla Badacsonytomaj
Tatay Sándor Általános Iskola
Farkas Edit Üllő
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Farkas Erika Piliscsaba
KmASZC Dr.Szepesi László Szakképző Iskola
Farkas István Attiláné Kismarja
Bocskai István
Farkas István Attiláné Kismarja
Bocskai István Ált. Isk.
Farkas Julianna Mezőtúr
Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI
Farkas Katalin Budapest
Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat
Farkas Mariann Tatabánya
Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola
Farkas Sándorné Mezőtúr
Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Farkas Tamás Eger
Balassi Bálint Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskolája
Farkas Tamás Attila Zalaegerszeg
Izsák Imre Általános Iskola
Farkas Zoltán Balassagyarmat
RIDENS
Farkas Zsolt Kőszeg
Szombathelyi Neumann János Általános Iskola
Farkas Zsuzsanna Szeged
Szegedi Városi Kollégium Janikovszky Éva Tagintézménye
Farkas-Osváth Róbert Törökszentmiklós
Bercsényi Miklós Katolikus Gimnázium
Farkas-Túri Enikő Szenna
Szennai Fekete László Általános Iskola
Farkasházi Csilla Budapest
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Áktalános Iskola és Gimnázium
Farkasné Tóth Ildikó Hejőbába
Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola
Farkasné Balogh Tímea Andrea Százhalombatta
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Farkasné Bőgér Erzsébet Debrecen
Diószegi Sámuel Baptista Technikum és Szakképző Iskola
Farkasné Komáromi Katalin Mezőkövesd
MÁAMIPSZ
Farkasné Kurucz Ágnes Anna Kalocsa
Kalocsai Eperföldi Általános Iskola
Farkasné Kurucz Ágnes Anna Kalocsa
Kalocsai Eperföldi Általános Iskola
Farkasné Orosz Edit Aszaló
Göőz József Általános Iskola
Farkasné Szabó Kinga Eger
Kossuth Zsuzsanna Szakközépiskola Szakiskola Kollégium és Könyvtárl
Farkasné Varga Szilvia Fehérgyarmat
Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda
Farnadyné Dobai Enikő Budapest
Europa2000 Gimnázium
Farsangné Simon Ildikó Gérce
Gércei Általános Iskola
Fáth Éva Pécs
Koch Valéria Iskolaközpont
Fáth Hedvig Pécsvárad
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
Faust Zita Berhida
Ady Endre Német Nemzetiségi Nyelvoktató Iskola és AMI
Fazekas Alexandra Karád
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája
Fazekas Csabáné Tiszavasvári
Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola
Fazekas Éva Ildikó Érd
Érdi Kőrösi Csoma ált.iskola
Fazekas Ibolya Budapest
BGSZC Szász Ferenc Ker. Szakkgimnáziuma és Szakközéiskolája
Fazekas Imréné Debrecen
Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája
Fazekas Szilvia Bugac
Rigó József Általános Iskola
Fazekasné Gránicz Marianna Kiskunlacháza
Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI
Fazekasné Vincze Henrietta Eger
Egri Dobó István Gimnázium
Fázold Ágnes Vác
Radnóti Miklós Általános Iskola
Fédererné Makk Erzsébet Fegyvernek
Orczy Anna Általános Iskola
Fedor Ilona Miskolc
Bulgárföldi Általános Iskola Erenyői Tagiskolája
Fehér Edit Zsuzsanna Nyírcsaholy
Nyírcsaholyi Benedek Elek Általános Iskola
Fehér Józsefné Budapest
Újbudai Teleki Blanka Általanos Iskola
Fehér Judit Gárdony
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Fehér Lászlóné Apc
Boldog Brenner János Katolikus Általános Iskola
Fehér Mariann Hajdúböszörmény
Északi ASzC Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Fehér Marietta Ózd
Vasvár Úti Általános Iskola
FEHÉR SAROLTA Pécs
Pécsi Tudományegyetem 1. Számú Gyakorló Általános Iskola
Fehér Yvett Gyál
Gyáli Ady Endre Általános Iskola
Fehérné Farkas Márta Alsózsolca
Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és AMI
Fehérné Kigyósi Szilvia Somogyjád
Illyés Gyula Általános Iskola
Fehérné Sebő Klára Budapest
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Fehérviziné Popity Katalin Dombóvár
Dombóvári Belvárosi Általános Iskola
Feilné Andrea Pusztahencse
Nagydorogi Széchenyi S. Ált. Iskola
Fejes Sándor Nyíregyháza
Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Fekete Ildikó Kétújfalu
Kétújfalui Konrád Ignác Általános Iskola
Fekete Judit Nyíregyháza
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Fekete Lászlóné Püspökladány
Erőss Lajos Református Általános Iskola
Fekete Melinda Pusztaszer
Szent Miklós Katolikus Iskola
Fekete Mónika Magdolna Győr
Apor V. Iskolaközpont
Fekete Zoltánné Szentes
FM-Aszk Bartha János Kertészeti Szakképző Iskolája
Fekete Zsuzsanna Jászkarajenő
Jászkarajenői Széchenyi István Általános Iskola
Fekete-Sabjanics Bettina Sümegcsehi
Fazekas József Általános Iskola
Feketéné Györfi Erika Mikepércs
Mikepércsi Hunyadi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Feketéné Jambrik Gyöngyi Budapest
Pais Dezső Álltalános Iskola
Feketéné Kőkuti Ildikó Szeged
Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola
Feketéné László Gabriella Kiskunfélegyháza
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Kollégium
Feketéné Papp Éva Bugac
Rigó József Általános Iskola
Feketéné Simon Mária Pilis
Gubányi Károly Általános Iskola
Feketéné Szvitlik Zsuzsanna Tatabánya
Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola
Feketéné Ujlaki Enikő Nyíregyháza
Lippai János Mezőgazdasági Szakgimnázium és Szakközépiskola
Fékiné Dzsula Ilona Debrecen
Debreceni József Attila Ált. Isk.
Felderné Jankó Stefánia Ilona Nagybánhegyes
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Felker Sándor Pusztaszabolcs
Pusztaszabolcsi József Attila Általános Iskola
Fenesné Tóth Ágnes Karancslapujtő
Mocsáry Antal Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Fényesné Béres Zsuzsanna Nagytarcsa
Nagytarcsai Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Fényesné Szabó Zsuzsanna Herceghalom
Herceghalmi Általános Iskola
Fenyő Istvánné Gyöngyös
II. Rákóczi Ferenc Kat. Ált Isk. AMI, Óvoda
Fenyvesi Katalin Budapest
Kispesti Bolyai János Általános Iskola
Fenyvesi Mihályné Tolna
WMÁI Széchenyi István Tagiskolája
Ferenc Melinda Budapest
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Ferencz Kitti Szászvár
Kiss György ÁMK
Ferencz Tamás Biri
Dankó Pista
Ferenczhalminé Pfeiler Melinda Budapest
BVHSZC Szamos Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Ferenczi Edit Erzsébet Budapest
BGSZC Terézvárosi Kereskedelmi és Közgazdasági Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Ferenczi Gertrúd Tolnanémedi
Vak Bottyán Általános Iskola és Gimnázium
Ferenczi Lászlóné Ica Nagykanizsa
Zrínyi-Bolyai Ált.Isk. Bolyai Tagintézmény
Ferencziné Becske Ibolya Siófok
Siófoki SZC Baross Gábor Szakgimnáziuma
Ferencziné Répánszki Tímea Hajdúnánás
HBM Ped. Szakszolgálat
Ferk Ildikó Kaposvár-Toponár
Lorántffy Zsuzsanna Ref. Ált. Iskola
Ferkó Béla Szögliget
Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
Ferkóné Lukovics Ágnes Beregdaróc
Wesley János Többcélú Intézmény
FERKÓNÉ MOLNÁR ERIKA Nyíregyháza-Oros
Bem József Általános Iskola Herman Ottó Tagintézmény
Fiatal Marianna Mezőkövesd
MÁAMIPSZ Szent Imre Tagiskola
Fiers Jolán Budapest
MTE Nádasi Ferenc Gimnáziuma és Kollégiuma
Figéné Szabó Timea Kismarja
Pocsaji Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola Bocskai István Tagiskolája
File István Budapest
BGSZC Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakgimnáziuma
Filéné Kirs Enikő Arnót
Weöres Sándor Általános Iskola
Fintáné Gebri Edina Nyíregyháza
Nyíregyházi Móra Ferenc Ált.Isk.
Flórea Rita Tát
Táti III. Béla Általános Iskola
Flóriánné Freiszberger Andrea Barcs
Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Fodor Dalma Budapest
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Fodor Enikő Dombóvár
TM EGYMI Móra Ferenc Általános Iskolája Dombóvár
Fodor Györgyné Hajdúdorog
Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Fodor Ilona Debrecen
József Attila Általános Iskola
Fodor Mónika Karcag
Szent Pál Marista Általános Iskola
Fodor Tímea Szombathely
Dési Huber István Általános Iskola
Fodor Zsolt Veszprém
SÉF Szakképző Iskola
Fodor-Gergely Amarilla Pécsvárad
Baranya Megyei SzC II, Béla Technikum és Kollégium
Fodorné Faragó Krisztina Kiskőrös
Kiskőrösi Evangélikus Középiskola Petőfi Sándor Általános Iskolája
Fodorné M Zsuzsa Eger
Egri Balassi Bálint Általános Iskola
Fokiné Benda Zsuzsanna Zalaegerszeg
Petőfi Sándor Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Földeák Imréné Szeged
Tarjáni Kéttannyelvű Ált. Isk. és AMI
Földesiné Németh Csilla Kőszeg
Béri Balog Ádám Általános Iskola
Földesiné Noviczki Rózsa Tokaj
Tokaji II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Földiné Gabriella Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Földiné Nyiri Emese Debrecen
Debreceni Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Módszertani Ált. Isk.
Földiné Pongrácz Krisztina Szolnok
Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Technikum
Földiné Tóth Ágnes Budapest
Pető Intézet
Földvári Nándor Budapest
Bródy Imre Gimnázium
Földváriné Greiz Ágnes Jászladány
Jászladányi Móra Ferenc Általános Iskola
Forczek Beáta Dánszentmiklós
Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Forgács Beáta Albertirsa
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Forgácsné Busa Szilvia Makó
HSZC Makói Návay Lajos Technikum és Kollégium
Forintos Judit Budaörs
Kesjár Csaba Általános Iskola
Fórizs Attiláné Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
Fövényesiné Sághi Katalin Hédervár
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda, Timaffy László Tagiskola
Franciskovichnè Vetèsi Edit Újléta
Kiss Zoltán Általános Iskola
Franczné Posza Gyöngyi Karád
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola
Frankó Rita Sarkad
Sarkadi Általános Iskola
Frankóné Buzsáki Éva Zalakomár-Kiskomárom
Somssich Antal Általános Iskola
Freistákné Mezei Zsuzsanna Eger
Egri Ward Mária Ált Isk Gimn és Ami
Frick-Sárosi Ágnes Baja
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Friedrich Andrea Nagyatád
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Frigyné Kiss Éva Vasvár
Vasvári Általános Iskola
Frink Norbert Salgótarján
SÁIK Petőfi Sándor Tagiskola
Frőhlich Henrikné Harta
Ráday Pál Ált. Isk és AMI
Fuchs Alexandra Nagykanizsa
Matek Oázis
Fucskó Anna Dunakeszi
Széchenyi István Általános Iskola
Függ Katalin Sopron
Petőfi Sándor Ált. Isk. és AMI
Füleki Beáta Szuhogy
Martinkó András Általános Iskola
Fülekiné Demeter Andrea Balassagyarmat
Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
Fülep Ági Budapest
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Fülepné Bartkó Zsuzsanna Eger
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Fülöp Angéla Újfehértó
Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda
Fülöp Beáta Marcali
Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Fülöp Eszter Szabadszállás
Szabadszállási Petőfi Sándor Iskola
Fülöp Judit Budapest
Gulner Gyula Általános Iskola
Fülöp Katalin Győr
Széchenyi István Egyetem Szent-Györgyi Albert Egészségügyi és Szociális Technikum és Szakképző Iskola
Fülöp Ottilia Telki
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Fülöpi Emőke Dunaszerdahely (Szlovákia)
Szabó Gyula Alapiskola
Fülöpne Balla Ildikó Dombrád
Bereczky Zsigmond Református Általános Iskola
Fülöpné Németh Judit Bősárkány
Bősárkányi Eötvös József Általános Iskola
Fülöpné Tóth Henrietta Halásztelek
Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Fülöpné Veress Mária Tamási
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI
Füredi Zsuzsa Budapest
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskoka
Fürediné Jámbor Edit Budapest
Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda
Fürjes Adrienn Onga
Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Füsti-Molnár Zsuzsanna Budapest
Budapesti Kolping Katolikus Iskola
Futó Andrea Budapest
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola
Füzes Gábor Mágocs
Hegyháti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Füzesi Gabriella Bénye
Bénye-Káva Általános Iskola
Füzesiné Nagy Rita Komló
Pécsi Szakképzési Centrum Kökönyösi Szakközépiskolája...., Komló Alkotmány U. 2.
G. Tibol Márta Budapest
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Gaál Barnabás Győr
Apor Iskola
Gaál Károly Csenger
KSzC Ady Endre Gimnáziuma
Gaál-Schneider Ilona Kalocsa
Kalocsai Nebuló EGYMI
Gaalné Balázs Ildikó Kalocsa
KT Egységes Iskola Csengődi Általános Iskolája
Gaálné Szuknovics Éva Törökszentmiklós
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Gáborikné Dudla Györgyi Dunaegyháza
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
Gabura Judit Szerencs
SzSzC.Műszaki és Szolgáltatási Technikum és Szakközép Iskolap
Gacsal Márta Tiszafüred
KLG Kossuth Lajos Általános Iskolája
Gajda Andrea Miskolc
Jókai Mór Református Ált. Isk.
Gajdos Tünde Pilis
Gubányi Károly Általános Iskola
Gál Gáborné Barcs
Arany János Általános Iskola
Gál Gabriella Mezőkövesd
Szent Imre Tagiskola
Gál Györgyné Pécs
Pécsi Meszesi Általános Iskola
Gál Ildikó Pécs
Budai-Városkapu Iskola
Gál Ildikó Budapest
Veres Pálné Gimnázium
Gál Ildikó Csíkkarcfalva (Románia)
Mártonffy György Általános Iskola
Gál Ildikó Karcfalva (Románia)
Mártonffy György Általános Iskola
Gál Jánosné Salomvár
Bagodi Fekete István Általános Iskola Salomvári Tagintézménye
Gál Monika Ózd
Széchenyi István Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium
Gál Sándorné Gyüre
Wesley János Többcélú Intézmény
Gál-Sebestyén Éva Balatonfüred
Lóczy Lajos Gimnázium
Galambos Judit Pécs
Baranya Megyei SZC Pollack Mihály Technikum és Kollégium
Galántai Csilla Szeged
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
Galbáts Dénes Gyula
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium
Galbavy Nóra Budapest
Szent II. János Pál Iskolaközpont
Galbicsek Margit Békéscsaba
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
Gálfi András Szabolcsbáka
Ajaki Tamási Áron Ált.Iskola és Ált M. Iskola Szabolcsbákai Tagiskolája
Galgóczi Anita Tállya
Zempléni Árpád Általános Iskola és AMI
Gálné Fülöp Ágnes Heves
Hevesi Körzti Általános Iskola Hevesi József Tagiskolája
Gálné Nagy Andrea Sárrétudvari
Jókai Mór Általános Iskola Alapfokú és Művészeti Iskola
Gálné Pék Eszter Székesfehérvár
Zentai Úti Ált. Iskola
Gálné Vas Csilla Gyöngyös
Gyöngyösi Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Gálné Vas Csilla Gyöngyös
Egressy Béni Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Galóné Kárpáti Ildikó Zamárdi
Fekete István Ált.Isk.
Gályász Mária Debrecen
Epreskerti Általános Iskola
Garabáné Bede Melinda Budapest
Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola
Garaguly Krisztina Besnyő
Besnyői Arany János Általános Iskola
Garainé Hollender Beáta Mohács
Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium
Garami Zsóka Sajólád
Fráter György Katolikus Általános Iskla és Alapfokú Művészeti Iskola
Garamszeginé Szücs Ildikó Dunaújváros
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Garamvölgyi Krisztina Pécs
Gandhi Gimnázium
Garda Árpádné Debrecen
Fazekas Mihály Általános Iskola
Gáspár Attiláné Budapest
Csontváry K.T. Általános Iskola
Gáspár Józsefné Debrecen-Józsa
Lorántffy Z. Ált. Isk
Gáspár Zoltánné Kazincbarcika
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Gáspár-Szabó Éva Káptalanfa
Pusztai Ferenc Általános Iskola
Gasparicsné Korbely Réka Székesfehérvár
Bory Jenő Általános Iskola
Gáspárné Reizinger Tünde Lajoskomárom
Gesztenyefasori Szent Márton Általános Iskola
Gasz Gabriella Pécs
Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola
Gátasi Béla Komárno (Szlovákia)
Ipari Szakközépiskola
Gauzer Attila Pécs
Baranya Megyei SzC Angster József Szakképző Iskola és Szakiskola
Gáyerné Mihádák Ida Szigetvár
Baranya Megyei SZC Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola
Gazdagné Ferencz Éva Budapest
Kandó Téri Általános Iskola
Gazsi Margit Mezőkovácsháza
Hunyadi János Közoktatási Intézmény
Gébert Judit Kakasd
BÁI Berezédj Amália Általános Iskolai Tagintézménye
Géczi Sándorné Adács
Adácsi Szent Jakab Katolikus Általános Iskola
Géczi Tamásné Mária Sárospatak
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Géczi-Viczena Magdolna Boconád
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Óvoda Boconádi Tagiskolája
Geérné Szenyán Andrea Üllő
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
Geiszler Szilvia Dunaújváros
Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye
Gél Katalin Budapest
Eötvös Lorànd Szakközépiskola
Gelóczi Gabriella Budapest
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
Gémes Károlyné Dóc
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Gémesi Györgyi Szolnok
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
Gémné Kovács Anita Nádudvar
Kövy Sándor Általános Iskola és AMI
Genczlerné Herczeg Ágota Bonyhád
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
Genczwein Terézia Vértesboglár
Vértesboglári Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Gera Kriszta Elek
Dr. Mester Gyorgy Alt. Isk.
Gerendás Anikó Budapest
Bgszc Teleki Blanka Közgazdasági Szakgimnáziuma
Gergely Éva Csépa
Tiszakürti Körzeti Ált. Iskola Petőfi S Tagintézménye Csépa
Gergely Irén Sümegcsehi
Fazekas József Általános Iskola
Gergely János Cegléd
CSZC Közgazdasági és Informatikai Technikum
Gergelyné Gabnai Anikó Pápa
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Gerhát Csabáné Tatabánya
Dózsakerti V. M. Á. I. Dózsa Gy. Sportiks. Ált. Isk.
Germánné Balta Viktória Zirc
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
GERŐ ILDIKÓ Balatonfüred
Lóczy Lajos Gimnázium
Gerstmárné Takács Beatrix Várpalota
Rákóczi Telepi Tagiskola
Gerstné Steigerwald Krisztina Mohács
Pécsi Szakképzési Centrum Mohácsi Radnóti Miklós Szakképző Iskolája
Gesztiné Tóth Edit Csurgó
Ll .Rákóczi Ferenc Ált.Iskola
Ghira Rita Budapest
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Giba Évi Budapest
Diadal Úti Általános Iskola
Gibertné Domonyi Eszter Kecel
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Gibizer Zsófia Budapest
Domokos Pál Péter Általános Iskola
Gicziné Gábris Gabriella Győr
Gyárvárosi Általános Iskola
Gila Ágnes Judit Nagymágocs
Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola
Gilányiné Nagy Orsolya Hernádnémeti
Hernádnémeti Református Általános Iskola
Gilicze Andrea Budapest
Újlak Utcai Ált. Iskola
Gintlné Nagy Melinda Újszász
SzMSzC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma
Giricz Erzsébet Veszprém
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Glaser Zsóka Mosonmagyaróvár
Ujhelyi Imre Általános Iskola
Glatz Ágota Veszprém
Padányi Katolikus Iskola
Glatzné Gyömörei Szilvia Pápa
Pápai Szc Jókai Mór Közgazdasági Technikum és Kollégium
Glavositsné Holló Anikó Debrecen
Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakképző Iskolája és Speciális Szakiskolája
Gnandtné Szabó Anikó Budapest
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola
Gobányi Kármen Balatonfőkajár
Csajági Református Általános Iskola Balatonfőkajár
Gőczéné Pankaczi Henriette Gérce
Gércei Általános Iskola
Goda Judit Egyházasrádóc
Egyházasrádóci Kossuth Lajos Általános Iskola
Godó József Abádszalók
Kovács Mihály Általános Iskola
Gögge Zsuzsa Budapest
Hild
Gőgös Beáta Veszprém
Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Gombár-Szegedi Gabriella Kecskemét
Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Tóth László Általános Iskolája
Gömbiczné Kanyó Beatrix Pásztó
Magyar Szentek RKÓ Általános Iskola
Gombos Andrea Isaszeg
Klapka György Általános Iskola és AMI
Gombos Katalin Szigetszentmiklós
Bíró Lajos Általános Iskola
Gombos Viktor Gödöllő
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
Gombosné Somogyi Magdolna Bagamér
Bagamér- Kokad Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
GÖMÖRI ADRIENN Átány
Hanyi-menti Általános Iskola
Gömöri Bea Magyarbánhegyes
Magyarbánhegyesi Kossuth Lajos Általános Iskola
Gömöri Márta Miskolc
Könyves Kálmán Általános Iskola
Gömöriné Lévai Katalin Putnok
Péczeli József Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Gömöry Zoltánné Budapest
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakgimnázium és Szakközépiskola
Gonda Mihály Ákos Mezőtúr
Karcagi SZC Mezőtúri Szakképző Iskola és Kollégium
Gondáné Friedl Éva Hajós
Hajósi Szent Imre Általános Iskola
Gondiné Főző Ildikó Kóny
Kónyi Deák Ferenc Ált. Isk. és AMI
Gondiné Főző Ildikó Kóny
Kónyi Deák Ferenc Általános Iskola és AMI
Göndöczné Rozslay Katalin Miskolc-Diósgyőr
Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola
Göndör Krisztina Budapest
Babérliget Általános Iskola
Gondos Irma Csíkszentmárton (Románia)
Tivai Nagy Imre Szakközépiskola
Görgiczéné Andrea Gyulaháza
Dr Kozma Pál Általános Iskola
Górné Sziládi Sarolta Cegléd
Várkonyi István Általános Iskola
Görögné Sztojka Ágnes Cegléd
Kiskunfélegyházai Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Görömbei Nóra Törökszentmiklós
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey F. Ált. Iskolája
Görömbeiné Zsóka Nyíregyháza
Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény
Görözdiné Major Gyöngyi Bábolna
Bábolnai Általános Iskola
Gortva Mária Zsámbék
Zsámbéki Premontrei Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium
Gősi Zoltán Csabrendek
Csabrendeki Általános Iskola
Gősyné Magyar Mónika Győr
Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Govnik Zsuzsanna Érd
Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Gráczer Éva Sárbogárd
Mészöly Géza Általános Iskola
Gráf Andrea Szigetszentmiklós
Kardos István Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Gratzer Károlyné Budapest
Puskás Ferenc Ált. Isk.
Grécs Ildikó Dombóvár
TOLNA MEGYEI SZC APÁCZAI CSERE JÁNOS TECHNIKUM ÉS KOLLÉGIUM
Greksa Lászlóné Monorierdő
Monorierdei Fekete István Ált.Isk.
Grendorf Tímea Tiszaörs
Kossuth Lajos Gimnázium Balkay Pál Általános Iskolája
Greskóné Rausch Szilvia Csákvár
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Grófné Tóth Edit Győr
Szent-Györgyi Albert
Grosszmann Éva Pécs
Koch Valéria Iskolaközpont
Groszmann Krisztina Budapest
Fekete István Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Gruiz Csilla Fülöpszállás
KT Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Általános Iskolája
Grujberné Skrapits Ildikó Szombathely
Bolyai János Általános Iskola és Gimnázium
Guba Mónika Ásotthalom
Alföldi ASzC Bedő Albert Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Gubola Krisztina Ecseg
Ecsegi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Gubritzky Magdi Mohács
Pécsi Szakképzési Centrum Szakképző Iskolája
Gudmonné Gosztolai Margit Solt
Vécsey Károly Ált. Isk. és AMI
Guethné Nyári Éva Kaposvár
Építőipari,Faipari Szakképzőiskola és Kollégium
Gulyás Hajnalka Veronika Pécs
Pécsi SZC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája
Gulyás Mónika Eger
Egri Ward Mária Iskola és Kollégium, Eger
Gulyás Szilvia Derekegyház
Koszta József Általános Iskola
Gulyás-Czibere Anikó Debrecen
Naprafirgó Waldorf Ált.Isk Es AMI
Gulyás-Kovács Ilona Veresegyház
Fabriczius József Általános Iskola
Gulyásné Bócsa Ildikó Szentendre
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
Gulyásné Gál Katalin Kiskunlacháza
KIskunlacházi Általános Iskola és EGYMI
Gulyásné Győri Piroska Lakitelek
Eötvös Loránd Általános Iskola és AMI
Gulyásné Rákosfalvi Anita Dombóvár
EGYMI Móra Ferenc Általános Iskola
Gura Judit Szolnok
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és NAMI
Gurbács Zoltánné Nagyatád
Nagyatádi Bárdos L. Sport Általános Iskola és AMI
Gurmai Ágnes Vésztő
Tildy Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Gyapjasné Kalász Veronika Edelény
Szent Miklós Görögkatolikus Iskola és Óvoda
Gyarmati Attila Nyírbéltek
Nyírbélteki Szent László Általános Iskola
Gyarmati Judit Budapest
Pesti Regionális Waldorf Gimnázium
Gyarmati Zoltánné Tapolca
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Gyarmatiné Gecse Katalin Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI
Gyarmatiné Sánta Margit Törökszentmiklós
Kengyeli Kossuth Lajos Általános Iskola
Gyarmatiné Stefánkó Maja Nyíregyháza
Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Nyíregyháza
Gyebnar Pal Debrecen
Gulyas Pal
Gyebrovszkyné Szegedi Edit Sarkad
Sarkadi Általános Iskola
Gyeneiné Fejes Gabriella Iregszemcse
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Gyenesné Berecz Ágnes Kazincbarcika
Kazincbarcikai PollackMihály Általános Iskola
Gyimesi Henrietta Eger
Kossuth Zsuzsanna Technikum
Gyivicsan Mária Tótkomlós
Jankó János Általános Iskola és Gimnázium
Gyomlainé Petró Éva Budapest
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Gyöngy András Komló
Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Gyöngyiné Fülöp Judit Pécs
Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Gyöngyösi Krisztina Palotás
Palotási Általános Iskola
Gyöngyösi Levente Méhtelek
Méhteleki Általános Iskola
Gyöngyösi Tiborné Dombóvár
Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Gyöngyösi Vermes Zsuzsanna Budapest
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
Györe Viki Fehértó
Bokodi Móra Ferenc Áltlaános Iskola
Györei István Marcali
Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskola
Györei Szabina Kinga Drávapalkonya
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
Győrffiné Puskás Tîmea Szikszó
Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola
Győrffy-Kiss Enikő Buj
Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
Györfi Annamária Budapest
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Öveges József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Győrfiné Vas Terézia Zsuzsa Hajdúbagos
Hosszúpályi Irinyi József Ált. Iskola Sinay Miklós Tagiskolája
György Edit Nagyernye (Románia)
Apafi Mihály Általános Iskola
György Tímea Budapest
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Györgyiné Kőrösmezei Ágnes Gérce
Gércei Általános Iskola
Györgyné Endrődi Krisztina Anna Diósd
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Győri Mariann Sülysáp-Tápiósáp
Sülysápi Szent István Általános Iskola
Győri Jánosné Erika Salgótarján
SÁIK Arany János Tagiskolája
Győriné Németh Márti Győr
Bercsényi Miklós Közlekedési Szakközépiskola Győr
Gyükerné Tarr Eszter Komló
Szilvási Általános Iskola Felsőszilvási Általános Iskolája
Gyukity Kornélia Kiskunhalas
Kiskunhalasi Konduktív Óvoda, Ált. Isk. és Kollégium
Gyulai Andrea Éva Bors (Románia)
Tamási Áron Mezőgazdasági és Ipari Líceum
Gyulai Dávid Mátyás Budapest
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
Gyulai Gáborné Debrecen
Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolákja
Gyulai Katalin Debrecen
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola Monostorpályi Úti Tagintézménye
GYULAINÉ PAPP ANITA Tiszakóród
TISZAKÓRÓDI HUNYADI MÁTYÁS ÁLTALÁNOS ISKOLA
Gyulainé Riczu Margit Téglás
II. Rákóczi F. Magyar-Angol Két Tan. Nyelvű Bapt. Ált. Isk. és AMI
Gyulainé Tóth Kornélia Lőkösháza
Általános Iskola 4. Osztály
Gyurákovicsné Szőke Mária Mórahalom
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola
Gyüre Mária Petneháza
Petneházy Dávid Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Gyuriczáné Laukó Emese Penc
Cserhátliget Általános Iskola
Gyúriné Boros Adrienn Budapest
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
Gyuris Vencel Békéscsaba
Békéscsabai Szakképzési Centrum Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziuma
Gyurisné Balogh Edit Budapest
Eötvös József Általános Iskola
Gyürkéné Szoldáth Erika Budapest
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Gyurkóné Kirizs Erika Rum
Rumi Rajki István Általános Iskola
Gyurkóné Kirizs Erika Rum
Rumi Rajki István Általános Iskola
Gyurovics Edina Győr
Kisalföldi ASzC Veres Péter Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Gyüsziné Keller Klára Tata
VaszaryJános Általános Iskola Jázmin Utcai Tagintézménye
H. Kiss Zsanett Miskolc
Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI
Haászné Danyi Tünde Budapest
Molnár Ferenc Magyar Angol Két Tanításinyelvű Általános Iskola
Hábel József Szakmár
Szent Asztrik Katolikus Általános Iskola
Habók Istvánné Vámosgyörk
Vámosgyörki Katolikus Általános Iskola
Häckl Lászlóné Zomba
Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hádingerné Lamm Judit Németkér
Paksi Vak Bottyán Gimnázium
Hadnagy Andrea Bodajk
Bodajki Általános Iskola
Hagemann Péterné Budapest
Pál Apostol Katolikus Óvoda Általános Iskola és Gimnázium
Hágenné Labanc Anna Eger
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Hájas Réka Kecskemét
Kadafalvi Általános Iskola
Hajde Éva Kazincbarcika
Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskola
Hajdó Attila Debrecen
HUSZÁR GÁL GIMNÁZIUM ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
Hajdú Andrea Békéscsaba
Esély Pedagógiai Központ
Hajdu Beáta Mór
Szt.Erzsébet R.K.Ált.Isk.
Hajdu Ferenc Nagykálló
Nagykállói Általános Iskola
Hajdu Hajnalka Sajószöged
Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hajdú Tiborné Bátonyterenye-Nagybátony
Bátonyterenyei Bartók Béla Térségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hajduné Farnady Éva Budapest
Eötvös József Általános Iskola
Hajdúné Gergő Andrea Zamárdi
Zamárdi Fekete István Általános Iskola
Hajduné Nagy Ágota Siófok
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
Hajdúné Varjasi Vera Budapest
Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán AMI és Általános Iskola
Hajlemász Ildikó Budapest
Csepeli Mátyás Király Általános Iskola
Hajnal Ferenc Dunaújváros
Pannon Oktatási Központ
Hajnal Zsoltné Mágocs
Hegyháti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hajnal Zsuzsanna Eger
Egri Dobó István Gimnázium
Hajós Attiláné
Bői Általános Iskola
Hajszár Hajnalka Budapest
Fillér Utcai Általános Iskola
Hajzerné Kovács Emma Kaba
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Halácsiné M. Tóth Ágota Csólyospálos
Csólyospálosi Általános Iskola
Halasi Szulamit Pécs
BM SZC Angster József Szakképző Iskola és Szakiskola
Halász Eszter Debrecen
Debreceni Hunyadi János Általános Iskola
Halász Katalin Kecskemét
Németh László Gimnázium
Halasz Palma Budapest
Maarif Vakfi Általános Iskola és Gimnázium
Halászné Molnár Krisztina Kazincbarcika
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
Halászné Molnár Mónika Balassagyarmat
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Halászné Sólyom Csilla Debrecen
Árpád Vezér Általános Iskola
Halmai Lászlóné Kunszentmiklós
Varga Domonkos Általános Iskola és AMI
Hamar Csaba Csorvás
Csorvási Gulyás Mihály Általános Iskola
Hamar Gabriella Százhalombatta
Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Hamarné Hegedüs Mária Budapest
Kőbányai Harmat Ált. Iskola
Hammer Mariann Budapest
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola
Hámori Éva Debrecen
Debreceni Szakképzési Centrum Brassai Sámuel Gimnáziuma és Szakközépiskolája
Hangyál Erika Dunaújváros
Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI
Hangyás Gabriella Budapest
Megyeri úti Általános Iskola
Hangyásné Farkas Ágnes Monor
Balla Károly Ált Isk
Hanzli Izabella Bodajk
Bodajki Általános Iskola
Harangozó Andrea Kaposvár
Zrinyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Harangozóné Genczler Lívia Szekszárd
PTE IGY Gyakorlóiskola
Harangozóné Kovács Edina Mosonmagyaróvár
Győri SZC Haller János Általános Iskola
Harasztiné Mekler Anikó Úrkút
Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Harcsa Edit Budapest
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
Hargitai Nikolett Veresegyház
Veresegyházi EGYMI
Hári Szilvia Sály
Gárdonyi Géza Tagiskola
Háriné Kun Éva Sály
Kecskeméti Református Általános Iskola
Háriné Mile Mária Mónika Zalaegerszeg
Mindszenty József Általános Iskola Gimnázium és Kollégium
Harka Zsuzsi Budapest
Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium
Harkai Tünde Székesfehérvár
SZSZC Jáky József Technikum
Harkáné Vágyi Rita Csömör
Csömöri Mátyás Király Általános Iskola
Harkó Erzsébet Gyöngyös
Vak Bottyán Katolikus Szakgimnázium
Harmati Csilla Veszprém
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Harmatiné Kamocsai Anikó Budapest
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Harngozóné Csóka Lívia Lepsény
Lepsényi Fekete István Ált. Isk. és AMI
Harsányi Beáta Budapest
Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Harsányi Istvánné Dombrád
Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnáziuum és AMI
Hartmann Zsuzsanna Pécs
Testvérvárosok Terei Általános Iskola
Haspel Andrea Dunaegyháza
Dunaegyházi Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
Hasznosi Tamásné Budapest
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Hauck Károlyné Ági Geresdlak
Kodolányi János ÁMK Geresdlaki Német Nemzetiségi Általános Iskola
Hauser Zoltánné Eger
Eszterházy Károly Gyakorló Iskola
Hauserné Nagy Éva Székesfehérvár
István Király
Havasi Erzsébet Makó
Kálvin Téri Ref. Ált. Iskola
Héder Éva Tiszakeresztúr (Ukrajna)
Tiszakeresztúri Általános Iskola
Hefler Gabriella Szeged
Szegedi Arany János Általános Iskola
Hefnerné Molnár Edit Ilona Bakonszeg
József Attila Általános Iskola Széchenyi István Tagiskolája
Hegedűs Andrea Zalahaláp
Csontváry Általános Iskola és AMI
Hegedüs Béláné Komárom
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Hegedűs Csilla Szigetújfalu
Szigetújfalui Móra Ferenc Általános Iskola
Hegedűs Edit Martfű
Martfűi József Attila Általános Iskola
Hegedűs Erika Hódmezővásárhely
Klauzál Gábor Ált. Isk.
Hegedüs Erika Debrecen
DSZC Irinyi János Technikum
Hegedüs Ferencné Nyíregyháza
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Hegedűs Gabriella Perkáta
Perkátai Hunyadi Mátyás Általános Iskola és AMI
Hegedűs Gyöngyi Miskolc
LévayJózsef Református Gimnázium
Hegedűs Hegedűs Győr
Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola
Hegedűs Imre Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Hegedüs István Gárdony
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Hegedűs Mihály Biri
Dankó Pista Nevelő-oktató Központ
Hegedüs Réka Győr
Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
Hegedüs Szilvia Dombóvár
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Hegedűs Szilvia Kiskunhalas
Központi Református Általános Iskola
Hegedüs Zsuzsanna Eger
Móra Ferenc Ált. Isk. és Előkészítő Szakiskola
Hegedüsnè J. Valèria Egyek
Szent Jànos Katolikus Óvoda, Àltalanos Iskola ès AMI
Hegedűsné Domán Györgyi Balassagyarmat
Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
Hegedűsné Farkas Erzsébet Orosháza
Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Hegedüsné Galambos Kinga Pécs
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Hegedűsné Kalla Imola Nyíregyháza
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola
Hegedüsné Kladek Anett Lovasberény
Reményik Sándor Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hegedűsné Kővágó Katalin Kistelek
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Technikum
Hegedüsné Láng Andrea Gödöllő
Premontrei Iskolaközpont
Hegedüsné Paholik Márta Mágocs
Hegyháti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hegedűsné Pásztor Krisztina Kunszentmárton
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hegedűsné Varga Ilona Cibakháza
Cibakházi Damjanich János Általános Iskola
Héger Judit Szeged
Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Hegeűsné Fórián Annamária Karcag
KÁIAMI Kiskulcsosi Álatlános Iskola Tagintézmény
Hegyaljai Tünde Páty
Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Hegyesiné Vass Erika Miskolc
Református EGYMI Miskolci Tagintézmény
Hegyi Beatrix Vaszar
Ihász Gábor Általános Iskola
Hegyi Ferencné Rózsaszentmárton
Móra Ferenc Ált. Iskola
Hegyi Judit Eger
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája
Hegyiné Fejes Hegyiné Fejes Salgótarján
Arany János Tagiskola
Hegyiné Jáger Hedvig Budapest
Arany János Általános Iskola
Héhn Csilla Martonvásár
Martonvásári Beethoven Általános Iskola
Heiczingerné Dorogi Erzsébet Budapest
Gregor József Általános Iskoka
Heimann Győző Cegléd
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Heimné Gulyás Marianna Emese Kazincbarcika
Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola
Heincz Gabriella Baja
SugSugovica Sportiskolai Általános Iskola
Heiszlerné Nochta Ágnes Darány
DKÁI Darányi Tagiskolája
Héja Nikoletta Besenyszög
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, AMI
Heltai Éva Mária Dunaújváros
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
Hende Ildikó Szombathely
Dési Huber István Általános Iskola
Henglné Kaplonyi Mária Debrecen
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola
Hengsperger Mónika Nyírtelek
Nyírteleki Általános Iskola
Henyeczné Antal Gabriella Putnok
Serényi Béla Mezőgazdasági Szakképző Iskola
Herczegné Mandák Katalin Bercel
Berceli Széchenyi István Általános Iskola
Herkovits Katalin Székesfehérvár
Ciszterci Szent István Gimnázium
Hermann Brigitta Egyházaskozár
Hegyháti Általános Iskola és AMI Egyházaskozár-Bikali Tagintézménye
Hermanné Ambrus Erika Ibrány
Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola Ls AMI
Hermanné Mányi Ildikó Hajdúsámson
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI
Hernádi Zóra Andrea Pécs
Széchenyi István Gimnázium
Hersits Anikó Sorkifalud
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Hertendi Márta Budapest
Pais Dezső Általános Iskola
Hevesi Tibor Szőlősgyula (Kárpátalja) (Ukrajna)
Gyulai Általános Iskola
Hidasi Zsófia Budapest
Kesjár Csaba Ált. Iskola Budaörs
Hidvégi Antónia Budapest
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola
Hidvégi Ildikó Érd
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Hintz Beáta Hatvan
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola
Hipik Angéla Budapest
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda,Általános Iskola,Gimnázium és Kollégium
Hircziné Kürti Krisztina Paks
TM Egymi Gazdag Erzsi Ált. Iskola és Kollégium
Hiszékeny Mónika Budapest
Újbudai Teleki Blanka Ált. Isk.
Hlavácsné Leopold Marietta Budapest
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskolaés Óvoda
Hlavayné Gortva Éva Balassagyarmat
Kiss Árpád Általános Iskola
Hóbor Erika Százhalombatta
Százhalombattai Eötvös Loránd általános Iskola
Hochreinné Kókai Ibolya Gyömrő
Weöres Sándor. Ált. Isk. és AMI
Hochrekné Szabó Csilla Tolcsva
Tolcsvai Általános Iskola
Hődörné Balatánszki Mária Szeged
Szegedi Városi Kollégium
Hódosi Erika Jászdózsa
JÁI Bozóky János Általános Iskola
Hodossy Erna Balassagyarmat
Kiss Árpád Általános Iskola
Hódossyné Pertics Erzsébet Szeged
Rókusi Általásos Iskola
Hodovánné Tarnai Márta Dusnok
Dusnok-Fajsz Általános Iskola
Hohmann Éva Mohács
Mohácsi Radnóti Miklós Szakképző Iskola és Kollégium
Holdampf Ilona Budapest
Prizma EGYMI
Holes Katalin Ságújfalu
Ságújfalui Általános Iskola és AMI
Holló Ambrus Lajosné Létavértes-Nagyléta
Arany János Általános Iskola
Holló Ildikó Gyöngyössolymos
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Kat. Ált. Isk. és AMI
Holman Anikó Beáta Budapest
Magyar Gyula Kertészeti Szakképző Iskola
Holtsuk Katalin Budapest
Óbudai Nagy László Kéttannyelvű Ált. Isk.
Holzer Alfréd Eger
Egri Lenkey János Általános Iskola
Holzmann Lászlóné Rajka
Békefi Ernő Általános Iskola és AMI
Hományi Veronika Budapest
Kozma Lajos Faipari Szakgimnázium
Homoki Zsuzsanna Tordas
Sajnovics János Általános Iskola
Homokiné Szabó Erzsébet Nyíregyháza-Borbánya
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye
Homolyáné Nagy Irma Eger
Dobó István Gimnázium
Horka Sándorné Vác
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Hornyák Ferencné Székesfehérvár
Kodolányi János Gimnázium
Hortiné Gere Bernadett Ásotthalom
AASzC Bedő Albert Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Horváth Adrienn Székesfehérvár
Arany János EGYMI
Horváth Ágnes Orosháza
Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Horváth Andrea Tárkány
Tárkányi általános Iskola
Horváth Andrea Kiskunmajsa
Szent Gellért Kat. Ált. Isk.
Horvath Andrea Komló
Kendeföld-Somági Általános Iskola
Horváth Andrea Miskolc
Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola
Horváth Antalné Budapest
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Horváth Attiláné Orosháza
Evangélikus Iskola
Horváth Csilla Felsőhegy (Gornji Breg) (Szerbia)
Petőfi Sándor Á.I. Zenta - Csokonai V. Mihály K.T. Felsőhegy
Horváth Emerencia Szombathely
Vas Megyei Szakképzési Centrum Savaria Technikum és Kollégium
Horváth Erzsébet Gödöllő
VSZC Madách Imre Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Horváth Éva Dzsenifer Karcag
Györffy István Katolikus Általános Iskola
Horváth Gabriella Budapest
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Horváth Gabriella Gyömrő
Gyömrői Fekete István Általános Iskola
Horváth Gertrúd Csorna
Csornai Széchenyi István Általános Iskola
Horváth Ildikó Budapest
BZSH Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Horváth Ilona Komárom
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola
Horváth Judit Kapuvár
Páli Szent Vinca Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Horváth Károlyné Enese
Enesei Általános Iskola
Horváth Katalin Budapest
Karácsony Sándor Általános Iskola
Horváth Klára Ajka
Szent István Király Római Katolikus általános Iskolai
Horváth László Mosonmagyaróvár
Kossuth Lajos Gimnázium
Horváth László Balatonboglár
Boglári Általános Iskola és AMI
Horváth László Miskolc
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
Horváth László Miskolc
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
Horváth Magdi Vasszécseny
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola
Horváth Mónika Putnok
Péczeli József Általános Iskola és ÁMK
Horváth Renáta Gödöllő
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Horváth Rita Dunaharaszti
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor általános Iskola
HORVÁTH SÁNDOR Pécs
Éltes EGYMI Pécs
Horváth Sándorné Füzér
Hegyközi Általános Iskola
Horváth Tamásné Harkány
Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI
Horváth Tünde Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola
Horváth Vilja Budapest
Kossuth Lajos Gimnázium
Horváth Zoltán Istvánné Balatonszentgyörgy
Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
Horváth Zoltán Tiborné Gyöngyös
Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
Horváth Zoltán Zoller Ajka
VSZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma Szakközépiskolája és Kollégiuma
Horváth Zoltánné Cegléd
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda
Horváth Zsoltné Eger
Egri Balassi Bálint Ált .Isk. és Elők. Szakisk. Móra Ferenc Tagisk.
Horváth Zsoltné Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Horváth Győzőné Pintér Andrea Szombathely
Gothard Jenő Általános Iskola
Horváthné Stumm Zsóka Vác
Piarista Gimnázium
Horváthné Szőllősi Edit Tamási
Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általásnos Iskola és Óvoda
Horváthné Dániel Katalin Tét
Kisfaludy Károly Általános Iskola és AMI
Horváthné Filep Csilla Székesfehérvár
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Horváthné Godena Katalin Zsámbék
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szt. János Ált. Isk., Gimn. és Alap. Műv. ISK.
Horváthné Gyurcsán Erika Vecsés
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Horváthné Hoffmann Éva Mosonmagyaróvár
Ujhelyi Imre Általános Iskola
Horváthné Ikker Ildikó Győr
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, AMI, Gimnázium és Kollégium
Horváthné Illés Klára Balkány
Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és Művészeti Iskola
Horváthné Kőfalvi Katalin Nagykanizsa
Hevesi Sándor Általános Iskola
Horváthné Kokovai Judit Kalocsa
Bajai SZC Kalocsai Dózsa György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Horváthné Lukács Mária Budapest
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola
Horváthné Marthon Ildikó Tatabánya
Sárberki Általános Iskola
Horváthné Moór Mária Keszthely
ZSZC Keszthelyi Vendéglátó Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Horváthné Néth Valéria Nagypeterd
Nagypeterdi Általános Iskola
Horváthné Papp Gabriella Pécs
Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium
Horváthné Ritter Katalin Budapest
Budapest XX. Ker. Ady Endre Ált.Isk.
Horváthné Sári Katalin Kecskemét
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI Kadafalvi Általános Iskolája
Horváthné Schein Éva Oroszlány
Hamvas Béla Gimnázium
Horváthnè Sziva Eszter Kaposvár
Somogy Megyei Duráczky EGYMI
Horváthné Tar Éva Budapest
Pesterzsébeti Hajós Alfréd Általános Iskola.
Hosszu Edina Nagykanizsa
Batthyány Lajos Gimnázium
Hostyánszki Katalin Székesfehérvár
általános Iskola
Hrabóczkiné Tóth Katalin Budapest
Leövey Klára Gimnázium
Hriczu Valéria Vizsoly
Vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola
Hruskáné Molnár Mária Szarvas
Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Huber Krisztina Kisújszállás
Nabok, Kossuth Lajos Általános Iskola
Hubert Zoltánné Cegléd
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda
Hucsek Éva Barcs
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Hudák Katalin Nyíregyháza
Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Hudákné Gara Éva Irén Konyár
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI II. Rákóczi Ferenc Tagiskolája
Hudákné Oláh Anita Nyíregyháza
Szent Miklós Görög Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Hudákné Szabó Zsuzsanna Eger
Szent Imre Katolikus Élt Isk
Hudra Nikoletta Veszprém
037039
Hudra Nikoletta Veszprém
Szilágyi Keresztény Iskola
Hugyecz Tiborné Balassagyarmat
Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium
Hunya Balázs Siófok
Krúdy Gyula Szakgimnázium
Hüséné Szabó Mária Balmazújváros
BSZC Veres Péter Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolájy
Hüséné Vonza Erzsébet Nyírbátor
Mátészalkai SZC Bethlen Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Huszár Ágnes Szeged
Szegedi Dózsa György Általános Iskola
Huszár Enikő Miske
Miskei Tóth Menyhért Általános Iskola
Huszár Henriett Szigetszentmiklós
Konduktív Óvoda és EGYMI
Huszka Tamás Kecskemét
Kecskeméti Németh László Gimnázium
Husztiné Nagy Ágnes Angéla Rozsály
Maróthy János Általános Iskola
Ignáczné Vizi Györgyi Gyál
Gyáli Bartók Béla Általános Iskola
Ildikó Gájer Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolar-A
Illésné Boros Krisztina Kunszállás
Kunszállási Tóth Pál Ált. Isk.
Illésné Juhász Edit Szikszó
Szent Márton Katolikus Gimnázuim és Általános Iskola
Illésné Tajti Tímea Pásztó
Zsigmond Király Általános Iskola
Ilyés Gábor Vác
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
Ilyésné Papp Edit Őr
Jármi-Papos-Őr Általános Iskola Őri Bibó István Tagintézménye
Imre Zsuzsanna Ercsi
Eötvös József Általános Iskola
Imréné Lukácsi Ildikó Cegléd
CSZC Közgazdasági és Informatikai Technikum
Imrey Szabolcs Nagykanizsa
Kiskanizsai Általános Iskola
Imrikné Kati Karancsság
Karancssági I. István Ált. Iskola
Inczeffyné Vigh Gyöngyi Ócsa
Ócsai Bolyai János Gimnázium
Inotay Nóra Vác
Váci Földváry Károly Általános Iskola
Iski Dezső Cigánd
Kántor Mihály Általános Iskola
Islai Gáborné Budapest
Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Ált. Isk.
Istók Éva Kezdivasarhely (Románia)
Petőfi Sándor Gimnázium, Kézdivásárhely, Románia
ISTVÁNNÉ FEKETE Csurgó
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Istvánné Németh Géderlak
Szent László Katolikus Ált. Oskola
Iván Katalin Balatonszentgyörgy
Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
Ivánczi Barbara Zsuzsanna Kaposvár
Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola
Ivánkovich Anita Baja
MNÁMK
Ivánkovicsné Csetkovics Gabriella Fertőszéplak
Széchényi Ferenc Általános Iskola
Iványi Anita Tényő
Tényői Ady Endre Általános Iskola
Iványi Dóra Eszter Budapest
AKG Általános Iskola
Iványiné Kecső Éva Mezőtúr
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Izsóné Gulyás Éva Nyírlövő
Kölcsey Ferenc Általános Iskola Nyírlövői Tagiskolája
Jäckelné Kozák Piroska Sopron
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola
JACSÓ EMILNÉ Füzesabony
Széchenyi I. Kat. Ált. Iskola
Jáger Beáta Cibakháza
Cibakházi Damjanich János Általános Iskola
Jakab Enikő Beregszász (Ukrajna)
Beregszászi Bethlen Gábor Líceum
Jakab Katalin Salgótarján
Illyés Gyuláné Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola
Jakab Kriszta Mátraszentimre
Felső-mátrai Zakupszky László Általános Iskola
Jakab Zoltánné Kadarkút
KSZC Jálics Ernő Szakképző Iskola és Szakiskola
Jakab Zoltánné Poroszló
Poroszlói Vass Lajos Általános Iskola
Jakabfi Zsuzsanna Röszke
Orbán Dénes Általános Iskola
Jakabné Cseh Szilvia Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklósi Konduktív óvoda, ált. Iskola és EGYMI
Jakabné Fekete Edit Debrecen
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium
Jákfalviné Zifcsák Ilona Szirák
Teleki József Általános Iskola és Szakképző Iskola
Jáki-Takács Mária Zalaegerszeg
Mindszenty József Ált. Isk. Gimnázium és Kollégium
Jákliné Rajcsányi Rozália Perkáta
Hunyadi Mátyás Általános Iskola és AMI
Jákóbné Szilágyi Éva Létavértes-Vértes
Létavértesi Irinyi János Általános Iskola
Jakubikné Szabó Klára Kerekegyháza
Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Jakus Beáta Nagymaros
Kittenberger Kálmán Általános és Alapfokú Műv. Isk.
Jakus Judit Budapest
Mészáros Jenő Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Jakusné Tóth Zsuzsanna Bugyi
Kazinczy Ferenc Általános Iskla
Jámbor Andrea Budapest
Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola
Jámborné Horváth Anikó Vésztő
Kis Bálint Református Általános Iskola
Jancsikné Struve Katalin Dunakeszi
Dunakeszi Bárdos Lajos Ált. Isk.
Jancsó Tímea Budapest
Szivárvány Baptista Gimnázium
Jandrasitsné Kutasi Alexandra Szentgotthárd
Szentgotthárd és Térsége Iskola Arany János 1-4. Évfolyamos Általános Iskolája
Janics Eszter Kecskéd
Kecskédi Német Nemzetiségi Általános Iskola
Jankovics Katalin Réde
Móra Ferenc Általános Iskola
Jankovicsné Vizin Csilla Tataháza
Bácskai Ált. Isk. Tataházi Tagintézménye
Janó Ágnes Szeghalom
Péter András Gimnázium
Jánokiné Horváth Szilvia Écs
Écsi Petőfi S. Ált. Iskola
Jánosi Györgyné(Zsuzsa) Kalocsa
Kalocsai Eperföldi Általános Iskola
Jánosiné Nyul Katalin Gelse
Weöres Sándor Általános Iskola
Jánosiné Sima Éva Sükösd
Magyarok Nagyasszonya Katolikus Általános Iskola
Jánossi Andrea Tarcal
Tarcali Klapka György Általános Iskola
Járó Bernadett Miskolc
Alternatív Életfa Iskola
Jaró Péter Nyírtét
Bónis Sámuel Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Járomi István Tiszavárkony
Endre Király Általános Iskola
Jaskó Beatrix Sárospatak
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Jávor Rita Baja
Újvárosi Általános Iskola
Jávor Zsuzsanna Szeged
Gedói Általános Iskola és AMI
Jávori Ildikó Kazincbarcika
Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola
Jávorkáné Gellért Andrea Ágasegyháza
Ágasegyháza-Orgovány Ált. Isk. Széchenyi István Általános Isk.
Jelenfiné Margó Tiszaföldvár
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Jelinkó Katalin Veszprém-Gyulafirátót
Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató általános Iskola
Jenei Mariann Szeged
Béke Utcai Általános Iskola
Jeneiné Berta Beáta Nagydorog
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Pusztahencsei Tagiskolája
Jenes Zoltánné Bernecebaráti
Szobi FIÁI Szokolyi Alajos Általánoa Tagiskolája
Jeneyné Váradi Brigitta Jármi
Jármi-Papos-Őr Általános Iskola
Jeszenői Csaba Nagykanizsa
Rozgonyi Úti Általános Iskola
Jezeri Tibor Kaposvár
Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája
Jezerniczky-Klinszki Anna Balatonboglár
Siófoki SZC Mathiász János Technikum és Gimnázium
Jobbágy Béláné Mályi
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
Jobbák Diána Nyírlugos
Szent Péter és Pál Gör. Kat. Ált. Isk.
Jolsvay Kata Budapest
Táncsics Német Nemz. Általános Iskola
Jónás Ibolya Oklánd (Románia)
Oklándi Inkluzív Oktatási Központ
Jónás Nóra Ercsi
Kossuth Lajos Általános Iskola
Joó Erika Mérk
Általános Iskola Mérk-Vállaj
Joó Gabriella Budapest
Budapest 9. Kerületi Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Joó Mónika Ikervár
Vas Megyei Gyermekvédelmi Központ, Általános Iskola és Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat Ikervári Gyermekotthona és Általános IIskolája
Joóné Szépréti Andrea Nagykanizsa
Hevesi Sándor Általános Iskola
Jordán Ildikó Fót
Fóti Garay János Általános Iskola
JOSIC MÁRTA (Szerbia)
Jovan Jovanovic Zmaj általános Iskola
Jova Andrea Tímea Gyula
N.B. Román Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Jóvér Éva Kecskemét
Kecskemét EGYMI
Józsa Anikó Kecskemét
Kecskeméti Református Általános Iskola
Józsi Anita Siklós
Sztárai Mihály Református Általános Iskola és Óvoda
Judith Tolvaj Sopron
Lackner Kristóf Általános Iskola
Juhász Attiláné Pálháza
Hegyközi Általános Iskola
Juhász Diána Budapest
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Juhász Edit Várhosszúrét (Szlovákia)
általános
Juhász Edit Hatvan
Kossuth Lajos Ált. Iskola
Juhász Erika Szolnok
Baross Gábor Műszaki Technikum és Szakképző Iskola
Juhász Gabriella Bordány
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Juhász István Győr
Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Ügyviteli Szakgimnáziuma
Juhász Istvánné Zámoly
Csanádi Imre Általános Iskola
Juhász László Hajdúböszörmény-Bodaszőlő
Zeleméry László Általános Iskola
Juhász Orsolya Veszprém
Vetési Albert Gimnázium
Juhász Péter Budapest
Szent István Gimnázium
Juhasz Szilvia Csenger
Makovecz Imre Általános Iskola
Juhász Zoltán Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és AMI
Juhász Zoltánné Jánoshalma
Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Juhász Zsuzsanna Salgótarján
Bolyai János Gimnázium
Juhász-Héra Andrea Debrecen
Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
Juhászné Mara Esztergom-Kertváros
Balassa Bálint Szakközépiskola
Juhászné Gáspár Éva Csongrád
Piroskavárosi Általános Iskola
Juhászné Gólya Edit Mezőkövesd
Mezőkövesdi Általános Iskola
Juhászné Halmai Szilvia Debrecen
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
Juhászné Illés Zsuzsa Zalaegerszeg
Deák Ferenc Technikum.
Juhászné Kassai Ágnes Miskolc
Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
Juhászné Kernya Andrea Pellérd
Pellérdi Általános Iskola
Juhászné Keserű Csilla Klára Kiskunfélegyháza
KSZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Juhászné Meleg Anna Pusztamonostor
JÁI Hábor Gabriella Általános Iskolai és AMI Tagintézménye
Juhászné Tóth Ibolya Jászfelsőszentgyörgy
JÁI Szent György Általános Iskolai Tagintézménye
Juhos Diána Papkeszi
Bocskai István Református Ált. Isk.
Juhosné Ávár Erika Kőszeg
Toronyi Gazdag Gyula Általános Iskola
Jukné Puskás Beáta Hobol
Dencsháza-Hobol Általános Iskola
Jülek Klaudia Budapest
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Jurecné Nagy Márta Budapest
Gregor József Általános Iskola
Jurisics Judit Pécs
PTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
JUSZKÓNÉ GYANA SZILVIA Budapest
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Kabainé Gyöngyi Derecske
Derecskei Bocskai István Ált. Isk. és A.M.I.
Kádár Böbe Budapest
Németvölgyi Általános Iskola
Kaiser Ottó Budapest
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskol
Kajtár Krisztina Balatonboglár
Mathiász János Technikum és Gimnázium
Kákonyi Anikó Kecskemét
Magyar Ilona Általános Iskola
Kalamár Lászlóné Tolna
Wosinsky Mór Általános Iskola
Kalamény Andrea Aszód
Csengey Gusztáv Általános Iskola
Káliné Kovács Andrea Hatvan
Kossuth Lajos Általános Iskola
Kállai Ilona Budapest
Czabán Általános Iskola
Kállay Adrienn Érd
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Kallóné Balogh Ágnes Elek
Dr.Mester György Általános Iskola
Kálmán Angéla Székesfehérvár
Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola
Kálmán Gyöngyvér Gyüre
Wesley János Többcélú Intézmény
Kálmán Judit Bük
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Kálmán Lászlóné Kalmanlne@gmail.com Budapest
Patrona Hungariae Kat.Iskolaközpont
Kálmánné Kovács Krisztina Sárszentmihály
Zichy Jenő Általános Iskola
Kálmánné Szerényi Judit Székesfehérvár
Zentai Úti Általános Iskola
Kalmár Annamária Biatorbágy
Biatorbágyi Általános Iskola
Kalmár Ildikó Enying
Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
Kalmár Krisztina Tokodaltáró
Tokodaltárói Gárdonyi Géza Általános Iskola
Kálna Gusztávné Miskolc
Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola
Kaló Andrea Miskolc
Nézd Szemere Bertalan Technikum
Kalo Annamária Miskolc-Diósgyőr
Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola
Kalocsai Erika Nyíregyháza
Sója Miklós Görögkatolikus Óvoda És Általános Iskola
Kálosi Erzsébet Eger
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Kaluz Orsolya Budapest
Pestújhelyi Általános Iskola
Kálvin Anita Budapest
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
Kámán Tamás Kiskunfélegyháza
Móra Ferenc Gimnázium
Kamarás Andrea Bercel
Bercel Széchenyi István Általános Iskola
Kamasinszkiné Szabó Edit Sajószentpéter
SKLÁI Móra Ferenc Tagiskola
Kamrás Orsolya Budapest
Szabó Lőrinc Két Tannyelvű Ált. Isk és Gim.
Kanka Angelika Csanádapáca
Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kántor Éva Tata
Talentum Iskola
Kántorné Bajzáth Ágnes Jászberény
JÁI Székely Mihály Általános Iskolai Tagintézménye
Kánya Zsuzsanna Petőfibánya
Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola
Kányádiné Gaál Noémi Debrecen
Debreceni SzC Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma
Kapinusz Kornélia Siófok
Siófoki Beszédes József Általános Iskola
Kapinya Mária Érd-Érdliget
Érdligeti Általános Iskola
Kapitányné Erdei Ilona Kalocsa
Fényi Gyula Ált. Iskola
Kapitányné Szűcs Andrea Budapest
Református EGYMI Budapesti Tagintézménye
Káplár Olivia Miskolc
MSZC Kós Károly Építőipari, Kreatív Technikum és Szakképző Iskola
Káplár Veronika Marcali
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Káposznyákné Papp Ibolya Újfehértó
Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola
Kapy Izabella Tapolca
Bárdos Lajos Általános Iskola Batsányi Tagintézmény
Karácsonyné Katalin Nyíregyháza
Bem József Ált. Isk Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Karádiné Godavszky Erzsébet Ágnes Szentendre
Izbégi Általános Iskola
Karády Nóra Fehérvárcsurgó
Radnóti Miklós Károlyi József Tagiskolája
Karagityné Süli Emese Vilma Baja
BSZC Bányai Júlia Szakképző Iskola
Kárász Piroska Ózd
Vasvár úti általános Iskola
Kárászné Németh Anita Soltvadkert
Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI
Karda Emőke Csikszentdomokos (Románia)
Márton Áron
Kardos Ilona Pusztavám
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola Pusztavámi Tagiskolája
Kardos Zsuzsa Budapest
Bárczi Géza Általános Iskola
Kardosné Rókus Zsuzsanna Kelebia
Farkas László Általános Iskola
Kardosné Tóth Kata Keszthely
Zöldmező Utcai EGYMI, Keszthely
Karika Tímea Budapest
Vörösmarty Mihály Ének-Zenei Nyelvi általános Iskola és Gimnázium Gimnázium
Karlinszki Tiborné Éva Hódmezővásárhely
Kozmutza Flóra EGYMI
Karnerné Pethő Katalin Pápa
PSZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum és Kollégium
Karó Valéria Kerepes
Széchenyi István Általános Iskola
Károly Eszter Budapest
AKG
Károly Róbertné Páka
Pákai Öveges József Általános Iskola
Károlyi Szilvia Győr
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Károlyiné Schäfer Szilvia Mezőberény
Mezőberényi Általános Iskola
Kárpáti-Mátyás Andrea Budapest
Vörösmarty Mihály Gimnázium
Kárpátiné Fülöp Katalin Jászberény
Szent József Technikum
Kárpátiné Medve Szilvia Nyíregyháza
Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Karsai Gertrud Edina Cegléd
CTMI
Karsai Zsuzsanna Kiskunhalas
Kiskunhalasi Fazekas Mihály Általános Iskola
Kása Zsolt Pécs
Pécsi József Nádor Gimnázium és Szakképző Iskola
Kasler Zsuzsanna Pécs
Szent Mór Iskolaközpont
Kassai Éva Bábolna
Bábolnai Általános Iskola
Kasza Viktória Budapest
Harrer Pál Angol Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Kaszab Andrea Nyíregyháza
Pedagógiai Szakszolgálat
Kaszai-Forgács Eszter Gödöllő
Hajós Alfréd Általános Iskola
Kaszáné Szászi Edit Sárbogárd
Mészöly Géza Általános Iskola Szent István Tagiskolája
Kaszás Henrietta Berkesz
DOC Berkeszi Tagintézmény
Kaszásné Beregszászi Valéria Debrecen
Debreceni Dózsa György Általános Iskola
Kaszibáné Paulheim Márta Budapest
Bp IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola
Kasztl Rozália Fonyód
Mátyás Király Gimnázium
Kátay Edit Budapest
Budapest Baptista Sportgimnázium
Katona Ferenc Balkány
Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI
Katona Gabriella Tatabánya
Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola
Katona-Figula Ágnes Győr
Győri Tulipános Általános Iskola
Katonáné Burián Marianna Budapest
Derkovits Gyula Ált. Isk.
Katonáné Burián Marianna Budapest
Derkovits Gyula Általános Iskola
Katonáné Simon Tímea Balkány
Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kávainé Köő Anna Káloz
Kálozi Szent István általános Iskola
Kávássyné Molnár Emese Éva Pusztamérges
Szent Ágoston Katolikus Általánoa Iskola és Óvoda
Kazainé Juhász Monika Hosszúpályi
Hosszpályi Irinyi József Általános Iskola
Kecséné Varga Beáta Mezőtúr
Mezőtúri II. Rákóczi F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és AMI
Kecser Györgyné Kóka
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
Kecskemétiné Lesi Anikó Barcs
Deák Ferenc Általános Iskola
Keczer Zoltán Pécs
Gandhi Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola
Kedves Eszter Budapest
Csillagberek Waldorf Általános Iskola
Kedves Ferenc Mohács
Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium
Kedves Teréz Marosszentanna (Románia)
Marosszentannai Általános Iskola
Kékesiné Szalai Dorottya Szalkszentmárton
Szalkszentmártoni Petőfi Sándor Általános Iskola
Kele-Molnár Judit Zalavár
Cirill-Metód Általános Iskola
Kelemen Edit Mezőtúr
Kossuth Lajos Általános Iskola
Kelemen Jánosné Sopron
Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola
Kelemenné Hajdó Mária Vámospércs
Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és AMI
Kelemenné Petrik Csilla Dunaegyháza
Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
Kelemenné Szántó Gabriella Budapest
Lisznyai Utcai Általános Iskola
Kellner Ágnes Dunakeszi
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Kellnerné Balogh Edina Ócsa
Ócsai Halászy Károly Általános Iskola
Kemler Anikó Szekszárd
Szekszárdi Garay János Gimnázium
Kenderessy Tibor Vác
Madách Imre Gimnázium
Kenézné Sarlós Mariann Budapest
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Kéningerné Farkas Mária Napkor
Napkori Jósika Miklós Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kenyeres- Varga Anett Vésztő
Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kenyeresné Walter Edit Budapest
Karácsony Sándor Általános Iskola
Képes Andrea Miskolc
Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola
Képesné Mészáros Zsuzsa Tiszavasvári
Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola
Kerchner Orsolya Miskolc
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
Kerek Krisztián Budapest
Katona József Általános Iskola
Kerekes Krisztina Budapest
Károly Róbert Általános Iskola
Kerekesné Dobi Erzsébet Balmazújváros
Balmazújvárosi Általános Iskola Bocskai István Tagintézmény
Kerekesné Konopeusz Judit Múcsony
Szent Péter Görögkatolikus Általános Iskola
Kerékgyártóné F. Mónika Budapest
Óbudai Harrer Pál Ált. Isk.
Kerényi Boróka Albertirsa
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
Kerényi Lászlóné Lőkösháza
Lökösházi Általános Iskola
Kerepesi Edit Miskolc
Bulgárföldi Általános Iskola
Keresztes Zsuzsa Budapest
BGéSzC Eötvös Loránd Technikum
Keresztesiné Hetényi Márta Kecskemét
Béke Általános Iskola
Keresztesné Csernyi Julianna Nyíregyháza
Jókai Mór Református Általános Iskola
Keresztesné Horváth Andrea Gyöngyös
Heves Megyei Szc József Attila Technikum
Keresztesné Katona Mária Dunaföldvár
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és AMI
Kereszty Valéria Budapest
Szabó Lőrinc Kéttannyelvű
Kern Jánosné Siklós
Sztárai Mihály Református Általános Iskola és Óvoda
Kersner Attiláné Ajka
Szent István Király Római Katolikus Általános Iskola
Kertész Gáborné Fót
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium
Kertész Ilona Bugac
Darvas József Általános Iskola Kiskunfélegyháza
Kertész Lajosné Martfű
Martfűi József Attila Általános Iskolaa
Kertészné Abonyi Hedvig Budapest
Dr Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Késmárkyné B. Rita Budapest
Szent 2. János Pál Iskolaközpont
Keszthelyiné Szabó Anita Rita Budapest
Farkasréti Általános Iskola
Kesztner Andrea Pilisszentiván
Német Nemz. Ált. Isk. Pilisszentiván
Kiffer Zsuzsanna Pécs
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Óvoda
Kilinkó Zsuzsanna Vajszló
Vajszlói Kodolányi János Ált. Isk.
Kimle Mária Bonyhád
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
Király Edina Miskolc
Szent Imre R. K. Ált. Isk. és Óvoda
Király Gabriella Budapest
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Király Judit Miskolc
Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI
Király Mónika Zsámbék
Keresztelő Szent János Iskolaközpont
Király Tibor Borsodnádasd
Borsodnádasdi Móra Ferenc Általános Iskola
Király Zsuzsanna Budapest
Kastélydombi Általános Iskola
Királyné Julianna Tiszadob
Tiszadobi Általános Iskola és Alapfokú űvészeti IskolaM
Királyné Kocsis Judit Fehérgyarmat
Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium M
Királyné Koszter Mária Baja
BSZC Türr István Gazdasági Technikuma
Királyné Takács Borbála Mór
Móri Dr. Zimmermann Ágoston Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kiri Sándorné Bugac
Rigó József Általános Iskola
Kis Ágnes Balatonfűzfő-Fűzfőgyártelep
Veszprémi SZC Öveges József Technikum és Kollégium
Kis Anikó Budapest
BZSH Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Kis Anna Vatta
BAJÁI Vattai Telephelye
Kis Eszter Egercsehi
Egercsehi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kis Katalin Eger
Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Kis Krisztián Szolnok
SZSZC Szolnok Baross Technikum
Kis-Benedek Mónika Mátraszentimre
Felső-mátrai Zakupszky László Általános Iskola
Kis-Jakabné Mészáros Mariann Monor
József Attila Gimnázium és KGSZI
Kis-Szabóné Zsova Mónika Miskolc
Fazekas Utcai ált Isk és Ami
Kisgyörgyné Bakos Noémi Mátészalka
Kálvin János Református Általános Iskola
Kisházi Szabolcsné Nagykanizsa
Kőrösi Sándor -Péterfy Sándor általános Iskola
Kishonti Marianna Mernye
Mernyei Szabadi Gábor Általános Iskola
Kismártonné Kirmer Gabriella Barcs
Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és GImnázium
Kismártonné Kovács Katalin Eger
Egri Szalaparti EGYMI
Kisné Zsovák Zsuzsa Budapest
Czimra Gyula Ált. Iskola
Kisné Fodor Mária Recsk
Recski Jámbor Vilmos Általános Iskola
Kisné Fülöp Ilona Szeged-Tápé
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola
Kisné Horváth Anna Nagymaros
Nagymarosi Kittenberger Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kisné Király Mariann Sásd
Sásdi Általános Iskola és AMI
Kisné Moldován Krisztina Mária Bőcs
Koncz József Általános Iskola és AMI
Kisné Temesvári Tünde Törökbálint
BMÁKI
Kiss Andrásné Miskolc
Fazekas Utcai Ált.Isk. és A.M.I.
Kiss Andrea Budapest
16.kerület Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Kiss Anikó Bágyogszovát
Bágyogszováti József Attila Általános Iskola
Kiss Csaba Kőszeg
Bersek József Ált. Isk.
Kiss Csilla Budapest
BMSZC Neumann János Számítástechmikai Szakgimnáziuma
Kiss Endre Besenyszög
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola AMI
Kiss Enikő Győrtelek
Fekete István Általános Iskola
Kiss Erika Budapest
Kőbányai Janikovszky Éva Általános IskolaIsk.
Kiss Istvánné Bakonycsernye
Bakonycsernyei Általános Iskola
Kiss János Gégény
Gégényi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Kiss Józsefné Sajószentpéter
Új Esély Oktatási Központ
Kiss Judit Pápa
Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola
Kiss Katalin Vác
Selye János Egészségügyi Szakközépiskola Vác
Kiss Lajosné Érd-Érdparkváros
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola
Kiss Marianna Kerepes
Kerepesi Széchenyi István Általános Iskola
Kiss Márta Körösladány
Tüköry Lajos Általános Iskola és AMI
Kiss Melinda SARMASÁG (Románia)
SARMASÁGI 1-es SZÁMÚ SZAKKÉPZŐ LÍCEUM
Kiss Mónika Sárbogárd
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola
Kiss Nikolett Pomáz
Pomázi Mátyás Király Általános Iskola
Kiss Orsolya Fót
Németh Kálmán Általános Iskola és AMI
Kiss Otília (Szlovákia)
Gimnázium
Kiss Sarolta Pécs
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola
Kiss Szilvia Pécs
Pécsi Református Kollégium
Kiss Tilda Budapest
Széchenyi István K. és Ált. Iskola
Kiss Tünde Szombathely
Gothard Jenő Általános Iskola
Kiss Zoltánné Miskolc
Vötösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kiss Zsuzsanna Somogyapáti
Dél-Zselic Ált. Isk. Somogyapáti Ált. Iskolája
Kiss Lászlóné Sachinger Tünde Lajosmizse
Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Kiss-Szemán Mónika Eger
Egri Pásztorvölgyi Ált. Isk.és Gimn.
Kissné Tünde Besenyszög
Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, AMI
Kissné Adamik Timea Budapest
Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kissné Barta Tímea Gyömrő
Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Ískola
Kissné Eszes Anikó Enese
Enesei Általános Iskola
Kissné Fodor Annamária Vecsés
Petőfi Sándor Római Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Gimnázium
Kissné Gál Ilona Kesznyéten
Kesznyéteni Móra Ferenc Általános Iskola
Kissné Gungl Beáta Gabriella Pécs
BINOK
Kissné Gyebnár Ágnes Sarkad
Sarkadi Általános Iskola
Kissné Hegedűs Éva Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Kissné Horváth Judit Budapest
Gloriett Sportiskolai Általános Iskola
Kissné Horváth Terézia Ágnes Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Kissné Hunyadi Ágnes Cegléd
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda
Kissné Kőszeghy Mariann Hajdúböszörmény
Bocskai István Általános Iskola
Kissné Kóti Éva Körmend
Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Kissné Kun Erika Mátészalka
Mátészalkai Móra Ferenc Általános Iskola
Kissné Markella Anikó Kecel
II. János Pál Katolikus Általános Iskola
Kissné Nyírcsák Erika Tiszalök
Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakképző Iskola és Kollégium
Kissné Osztrogonácz Zita Csávoly
Bajai Szentistváni Ált. Isk. Csávolyi Tagintézménye
Kissné Páder Ildikó Kisbajcs
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI
Kissné Skover Éva Halásztelek
Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Kissné Tóth Viktória Zalaegerszeg
Zalaegerszeg Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kisváriné Németh Judit Erika Celldömölk
CVÁI
Kiszelák Edit Karcag
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola
Kitl Valéria Kiskunmajsa
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola
Kitley Gyöngyi Dunasziget
KOSZISZ Timaffy Endre Általános Iskola
Klajkó Noémi Budapest
Trappsifüles Fejlesztőkközpont
Kleizerné Kocsis Mária Kapuvár
Kapuvár Térségi Általános Iskola
Klem József Zsolt Mélykút
Szent Tamás Katolikus Általános Iskola
Klemm Ildikó Mosonmagyaróvár
GYSZC Bolyai János Technikum
Klenovitsné Zóka Tünde Kaposvár
Bárczi EGYMI
Klugné Varga Zsuzsanna Eger
Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Kluknavszky Ágnes Debrecen
Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
Kmetyo Anita Ipolyság (Šahy) (Szlovákia)
Pongrácz Lajos Alapiskola
Knézics Anikó Budapest
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kő- Czákler Judit Sopron
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Köblösné Kaszás Ágnes Tata
Vaszary János Általános Iskola
Kobulniczky Emese Budapest
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
Kobzosné Erika Tiszanagyfalu
Tiszanagyfalui Általános Iskola
Kocsán Zsanett Nyíregyháza
Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
KOCSI ELEONÓRA Debrecen
Vermes Miklós Általános Iskola
Kocsi Tamás Gáborné Ajka
Fekete I. - Vörösmarty M. Ált. Isk. és Gimn:
Kocsis Andrea Taktakenéz
Petőfi Sándor Általános Iskola
Kocsis Balázs Imréné Körmend
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Kocsis Elizabet Taktaharkány
Apáczai Csere János Általános Iskola
Kocsis Katalin Tiszaújváros
Gimnázium
Kocsis Lajosné Miskolc
Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és AMI
Kocsis-Kis Anikó Gyömrő
Teleki László Gimnázium
Kocsis-Savanya Imréné Emese Mórahalom
Móra Ferenc Ált. Iskola
Kocsisné Takács Éva Szentgotthárd
Szentgotthárd és Térsége Iskola
Kocsisné Kádár Mária Gyömrő
Gyömrői Fekete István Általános Iskola
Kocsisné Tar Andrea Jánkmajtis
Jánkmajtisi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Kocsisné Vörösházi Villő Balatonkenese
Pilinszky János Általános Iskolla
Kocsmár Bernadett Nagykanizsa
Piarista Iskola
Kocsmárné Dedics Vera Nyíregyháza
Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola
Kóczán Gabriella Budapest
Szent Margit Gimnázium
Kóczán Gabriella Budapest
Szent Margit Gimnázium
Koczka Ágnes Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Petőfi Sándor Magyar-Angol Két Taníási Nyelvű Általános Iskola
Koczó Zita Szeged
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv EGYMI
KOHAJDA RITA Pápa
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Isk.
Kohajdáné Dobos Anikó Budapest
Újlak Utcai Általános Iskola
Kőházi-Kis Margit Kecskemét
Szent Imre Általános Iskola
Koi Zsuzsanna Nyíregyháza
NYSZC Zay Anna Egészségügyi és Informatika Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Koiné Paróczi Stefánia Balassagyarmat
Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola
Kókai Ágnes Budapest
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Kókainé Tábith Hedvig Muszyk Budapest
Weöres Sándor Általános Iskola Tököl
Kókol-Sági Tamara Rum
Rum-Kastély EGYMI
Kolarovicsné Pardi Ildikó Túrkeve
Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda
Kollányi Fruzsina Budapest
Táncművészeti Szakközépiskola
Kollár Judit Nagykörű
Petrovay György Katolikus Általános Iskola
Kollár Tamásné Erzsébet Nagyberki
Szász Endre Általános és Művészeti Iskola
Kolopné Varga Szilvia Tiszaföldvár
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
Kolossváryné Sz. Csilla Győr
Győri Radnóti Miklós Általános Iskola
Kolotiné Erdélyi Aranka Balatonvilágos
Balatonvilágosi Mészöly Géza Általános Iskola
Kolozs Annamária Gödöllő
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
Kolozsvári Jánosné Mezőkövesd
Szent László Gimnázium
Kolumbán Erzsébet Budapest
Than Károly Ökoiskola
Kolumbán István Parajd (Románia)
Áprily Lajos
Komán Beáta Szentendre
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Komáromi Mária Hajdúböszörmény
Középkerti Általános Iskola II.Rákóczi Ferenc Általános Iskolája
Komáromi Róbert Andocs
Andocsi Szent Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Komárominé Szabó Anita Felsőszentiván
Bajai Szentistváni Általános Iskola Arany János Tagintézménye
Komló Andrea Sárospatak
Pécsvárady Botond EGYMI
Komló Gyöngyi Budapest
Áldás Utcai Általános Iskola
Komócsinné Balogh Lívia Budapest
Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola
Komorné Kulcsár Éva Üröm
József Nádor Általános Iskola és AMI
Koncsek Bálint Mindszent
Mindszenti Általános Iskola
Koncsek Zita Vecsés
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnáziumalános Iskola és
Koncz-Bisztricz Tímea Kiskunfélegyháza
Tiszta Forrás Waldorf Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
Konczi Katalin Győr
Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
Konczné Bodor Judit Cecília Tiszaföldvár-Homok
Révay György EGYMI
Konczné Kovács Mária Gödöllő
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola
Konczné Szabó Szilvia Szeghalom
Tildy Zoltán Általános Iskola És AMI
Kondor Ágnes Anna Pécs
Pécsi Református Kollégium
Kondor-Tálos Krisztina Győr
Arany János Angol- Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kondorossy Piroska Kunbaja
Kunbajai Általános Iskola
Konkoly Szilvia Dunaharaszti
Dh. Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola
Konkolyné Laki Hajnal Budapest
Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatika Szakközépiskola
Konti Helga Budapest
Tág Világ Iskola
Kontra Imre Biatorbágy
Biai Református Általános Iskola
Kontráné Kutasi Katalin Tabajd
Mészöly Gedeon Református Általános Iskola és Óvoda
Kontsikné Gerendás Anikó Kistarcsa
Simándy József Általános Iskola
Kónya Tamásné Csorna
Csornai Általános Iskola és AMI
Kónyáné Novák Katalin Vasvár
Vasvári Általános Iskola
Könyves Tóth Zsuzsa Budapest
Pannónia Általános Iskola
Koósné Kenessey Éva Csókakő
M.R.M.Á.I. Nádasdy T. Tagiskolája
Kopácsiné Iszak Lenke Vasszécseny
Ambrózy-Migazzi István Általános Iskola
Kopcsák Andrea Vasszécseny
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola
Koplányi Zoltánné Balassagyarmat
Szent Györgyi Technikum
Kopó Lászlóné Dejtár
Dejtári Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Kopócsi Tiborné Budapest
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola
Köpöczi Józsefné Baj
Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola
Koppányi Anikó Budapest
Kovács Pál Baptista Gimnázium
Koprivanaczné Szentesi Erika Pécs
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola
Kóra Márta Budapest
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
Korbácsné Rubóczki Anita Kisvárda
Somogyi Rezső Általános Iskola
Kordás-Kovács Beáta Budapest
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
KÖRHEGYIN NAGY ÉVA Parasznya
PITYPALATTY-VÖLGYI REFORMÁTUS KÖRZETI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS AMI.
Kormányné Kalácska Edit Hajdúsámson
II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola,Gimnázium és AMI
Kormányosné Rudner Edit Balástya
Munkácsy Mihály Katolikus Általános Iskola Balástya
Körmendi Ildikó Dunaújváros
DSZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium
Körmendi Mária Várgesztes
Vértessomlói Német Nemzetiségi Általános Iskola Várgesztesi Német Nemzetiségi Tagiskolája
Kormosné Nagy Lilla Márta Miskolc
Miskolci Szilágyi Dezső általános Iskola
Kóródi Anikó Miskolc-Pereces
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium
Kóródi Mária Pécel
PIOK Általános Iskola és Gimnázium
Korognai Aniikó Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola
Korom Krisztina Kecskemét
KSZC Szent-Györgyi Albert Technikum
Körösparti Zsuzsanna Szeged
CSMPSZ Szegedi Tagintézménye
Körözsi Emese Üllő
Árpád Fejedelem Általános Iskola Üllő
Korponai Szilvia Gyöngyösoroszi
Gyöngyösoroszi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Korponai Tünde Orosháza
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Korponainé Kelemen Éva Budapest
Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Kós Réka Budapest
Lázár Vilmos Általános Iskola
Kósa Barnabásné Nábrád
Bornemisza Géza Általános Iskola
Kósa Ilona Budapest
Budapest X. Kerületi Éltes Mátyás Általános Iskola
Kósa Szilvi Zalaegerszeg
Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Kósáné Földes Veronika Budapest
Scheiber Sándor Gimnázium Általános Iskola és Kollégium
Kósik Dorottya Budapest
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Kossuth Kati Budapest
Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Kőszegi Éva Kalocsa
Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Kőszegi István Budapest
Zuglói Széchényi István Általános Iskola
Kőszegi Józsefné Kunágota
Bereczki Máté Általános Iskola
Koszegi-Kovacs Noemi Nagykovácsi
Nagykovácsi Általános Iskola
Kőszeginé Pótor Erika Hajdúsámson
II. RÀKÓCZI FERENC ÀLT. ISK.
Koszta Ibolya Budapest
Domokos Pál Péter Ált. Isk.
Koszta Tímea Debrecen
HBMAIGK
Köteles Attila Nagykanizsa
Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda
Kotroczó Béla Gyula
Göndöcs Benedek Középiskola
Kotuláné Éva Szolnok
Kőrösi Csoma Sàndor Ált Isk.és AMI
Kotyka Gáspárné Sárisáp
Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola
Kovács Ágnes Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Kovács Adrienn Győr
Radó Tibor Általános Iskola és Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Kovács Ágnes Monor
Nemzetőr Általános Iskola
Kovács Ágnes Körmend
Olcsai-Kiss Zoltán
Kovács Andrea Kassa (Szlovákia)
Szakkay József Szakközépiskola
Kovács Andrea Budapest
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Kovács Anikó Budapest
Eötvös József Ált. Isk.
Kovács Anikó Bagod
Bagodi Fekete István Általános Iskola
Kovács Anikó Budapest
Svábhegyi Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Általános Iskola
Kovács Anita Kúla (Szerbia)
Petőfi Brigád Általános Iskola
Kovács Annamária Mezőberény
200608
Kovács Balázs Szentpéterúr
Szentpéterúri Általános Iskola
Kovács Beáta Miskolc
Miskolctapolcai Általános Iskola
Kovács Béla Győr
Győri Fekete István Általános Iskola
Kovács Erika Budapest
Városmajori Gimnázium
Kovács Erzsébet Szekszárd
Tolna Megyei SZC Bezerédj István Technikum
Kovács Erzsébet Kaposvár
KAPOSVÁRI KODÁLY ZOLTÁN KÖZPONTI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Kovács Éva Jászberény
Terplán Zénó Technikum
Kovács Éva Lenti
Móricz Zsigmond EGYMI
Kovács Gábor Mihály Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola
Kovács Gézáné Vasad
Vasadi Általános Iskola
Kovács Hedvig Budapest
Fekete István Általános Iskola, EGYMI
Kovács Ibolya Sokorópátka
Sokorópátkai Általános Iskola
Kovács Ildikó Győr
Hild József Építőipari Szakközépiskola
Kovács Ildikó Budapest
Budapest II.kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola
Kovács Jánosné Parád
Fáy András Általános Iskola és AMI
Kovács Józsefné Lesencetomaj
Lesence Völgye Általános Iskola
Kovács Judit Budapest
Budapst IV. Kerületi Babits Mihály Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Judit Budapest
Vizafogó Általános Iskola
Kovács Károlyné Sopron
Lippai János Kertészeti Szakképző Iskola és Kollégium
Kovács Katalin Szolnok
Szolnoki Kőrösi Csoma Ált.Isk.és AMI
Kovács Klára Szécsény
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Kovács Krisztina Szászberek
általános Iskola Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
Kovács László Békéscsaba
Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Kovács Márta Dombóvár
Szekszárdi SzC Esterházy Miklós Szakképző Iskolája, Speciális Szakiskolája és Kollégiuma
Kovács Márta Budapest
Vajk-sziget Ált. Isk.
Kovács Nándorné Újszász
SZMSZC Rózsa Imre Középiskolája és Kollégiuma
Kovács Orsolya Székesfehérvár
Kossuth Lajos Általános Iskola
Kovács Rezsőné Szombathely
Oladi Általános Iskola
Kovács Rita Dunavecse
Dunavecsei Petőfi Sándor Általános Iskola
Kovács Róbert Páty
Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kovács Róbertné Nyíregyháza
Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk.
Kovács Sándor Kiskunhalas
Kertvárosi Általános Iskola
Kovács Sándorné Monor
Nemzetőr Ált.Isk.
Kovács Tamásné Kisköre
Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola
Kovács Tibor Békéscsaba
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Kovács Tünde Csókakő
Radnóti Miklós Általános Iskola Nádasdy Tamás Tagiskolája
Kovács Tünde Csókakő
Radnóti Miklós Általános Iskola Nádasdy Tamás Tagiskolája
Kovács Zita Budapest
Újbudai Speciális Szakiskola
Kovács Zoltánné Tiszakécske
Móricz Zsigmond Általános Iskola és Gimnázizum
Kovács Zsuzsa Miskolc
Herman Ottó Általános Iskola és Munkácsy Mihály AMI
Kovács Zsuzsanna Magyarlak
Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola és Gimnázium Magyarla- Csörötnek Általános Iskolája
Kovács Zsuzsanna Dorog
Petőfi Sándor
Kovács-Barta Stefánia Kisvárda
Teichmann Vilmos Általános Iskola
Kovács-Sólyom Mária Makó
Makói József Attila Gimnázium
Kovács-Szecsei Diána Dunakeszi
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola
Kovácsné Árbócz Judit Kőszeg
Dr. Nagy László EGYMI
Kovácsné Beiler Anikó Pécs
Bártfa Utcai Általános Iskola
Kovácsné Kuti Zsuzsanna Budapest
Losonci Téri általános Iskola
Kovácsné Spinda Ágnes Sárospatak
Sárospataki II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kovácsné Szécsi Mária Túrkeve
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
Kovácsné Troják Katalin Pörböly
Bátaszéki Kanizsai Dorottya
Kovácsné Tuza Anita Kisnémedi
Kvassay Jenő Általános Iskola
Kovácsné Bálint Judit Andrea Békéscsaba
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kovácsné Bartha Judit Miskolc
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola
Kovácsné Bertalan Piroska Ikervár
Zichy Antónia Általános Iskola
Kovácsné Burger Edit Budapest
Harmat Általános Iskola
KOVÁCSNÉ CSONTOS MÁRIA Békéscsaba
LENCSÉSI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
Kovácsné Czene Zsuzsanna Ózd
Bolyky Tamás Általános Iskola
Kovácsné Dolgos Edit Körmend
Körmendi Kölcsey Utcai Általános Iskola
Kovácsné Fett Ágnes Seregélyes
Seregélyesi Baptista Általános Iskola és AMI
Kovácsné Gy. Enikő Gödöllő
Gödöllői Erkel Ferenc Ált. Iskola
Kovácsné Gyarmathi Krisztina Budapest
Budapest-Fasori Gimnázium
Kovácsnè Gyurkó Èva Szabolcsveresmart
Vári Emil Ált. Isk. Kossuth Lajos Tagintèzmènye
Kovácsné Híz Magdolna Kiskunhalas
Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kovácsné Kovács Tímea Nyírlövő
Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Nyírlövői Tagiskolája
Kovácsné Kurinczi Brigitta Kismaros
Vilcsek Gyula Általános Iskola
Kovácsné Kuzma Erika Bánréve
Szent Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Kovácsné Lipcsei Andrea Békés
Szegedi Kis István Református Gimnázium
Kovácsné Millei Andrea Budapest
Móra Ferenc Általános Iskola
Kovácsné Molnár Erika Nyíregyháza
Zelk Zoltán Általános Iskola
Kovácsné Oláh Krisztina Dunaújváros
Petőfi Sándor Általános Iskola, Dunaújváros
Kovácsné Ozsvárt Mónika Dunaújváros
Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai SZKI
Kovácsné Ozsvárt Mónika Szombathely
Horváth Boldizsár Közg. és Inf SzKI
Kovácsné Sevella Zsuzsanna Tápiószele
Szent Kereszt Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
Kovácsné Szabó Ildikó Jászárokszállás
Deák Ferenc Gimnázium, Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
Kovácsné Szabó Judit Debrecen
Ibolya Utcai Általános Iskola
Kovácsné Szemes Ibolya Csorna
Csornai Széchenyi István Általános Iskola
Kovácsné Szomolányi Erika Szentendre
Agy Tanoda Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Kovácsné Tanka Aranka Etyek
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Kovácsné Temesvári Rita Eger
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Kovácsné Toldi Ildikó Gödöllő
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Kovácsné Varga Szilvia Galambok
Galamboki Általános Iskola
Kovácsné Veres Ildikó Vaja
Vajai Molnár Mátyás Általános Iskola
Kovácsné Zsigri Csilla Szajol
Szajoli Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Kovalcsik Julianna Debrecen
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola
Kőváriné Kovács Andrea Pécs
Koch Valéria Iskolaközpont
Kováts Lászlóné Dány
Dányi általános Iskola
Kövecses Judit Budapest
Bárczi Géza általános Iskola
Kóves Gabriella Szederkény
Szederkényi Általános Iskola
Kozákné Szentgyörgyi Ilona Ordas
Iskola Ordas
Kozicz László Kunsziget
Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI
Kozma Anikó Nyíregyháza
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézménye
Kozma Attila Cegléd
Várkonyi István Általános Iskola
Kozma Emese Miskolc
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Kozma Györgyi Szombathely
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kozma József Győr
Győri SZC Bercsényi
Kozma Józsefné Csorna
S.Sz. C. Hunyadi János Középiskolája
Kozma Olga Bicske
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Kozma Zita Tolna
Wosinsky Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kozmáné Papp Margit Kapuvár
Kapuvár Térségi Általános Iskola
Kozmann-né Niklai Zsuzsanna Komló
Pécsi SzC Kökönyösi Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
Krajcsovics Attiláné Győrújbarát
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Krajnyák Zoltán István Halmaj
Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola
Krajnyák-Szuli Hajnalka Debrecen
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola
Krajnyákné Szabados Tímea Szögliget
Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
Krámli Judit Tótvázsony
Padányi Katolikus Iskola-Tótvázsonyi Tagiskola
KRANAUER MERCÉDESZ Budapest
VIRÁNYOS ÁLT. ISK
Krankovits Erika Győr
Radó Tibor Általános Iskola és EGYMI
Krasnyánszki Erika Budapest
XIII.Kerületi Csata Utcai Általános Iskola
Krasznai Noémi Baja
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Kreisch Ferenc Dunavecse
Dunavecsei Református Kollégium
Krékityné Dancsó Ágnes Szeged
Tisza-parti Általános Iskola
Krem József Mohács
Pécsi Szakképzési Centrum Radnóti Miklós Szakképző Iskolája
Krénuszné Lukács Mária Budapest
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
Krepsz Kapai Bernadett Zalaapáti
Zalaapáti Gábor Áron Àlt. Isk
Kriczky Katalin Konyár
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II. Rákóczi Ferenc Tagiskolája
Krisán Edina Kamilla Doboz
Dobozi Általános Iskola
Krisfalusi-Berkes Gabriella Budapest
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Kristóf Edit Tata
Kőkúti Általános Iskola
Kristóf Lászlóné Kisláng
Kislángi Tamási Áron Á.I.
Kriston Éva Gyöngyös
Heves Megyei SZC József Attila Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Krisztaloviczné Besenyei Ágota Karád
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskola
Krivos Erika Miskolc
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Krix Rita Vaskút
Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola
Krizsikné Bálint Anna Ráckeve
Ráckevei Ady Endre Gimnázium
Krupp-Mikó Edina Pilisszántó
Pilisszántói Szlovák Nemzetiségi Iskola
Kubik Judit Dabas
Dabasi Kossuth Lajos Általános Iskola
Kubikné Tatai Beáta Hőgyész
Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola
Kubinyi Magdolna Fót
Fóti Szabad Waldorf Iskola
Kubinyiné Boros Ibolya Budapest
Móra Ferenc Általános Iskola
Kujbus Attiláné Budapest
Szent Margit Gimnázium
Kukláné Megyeri Anita Dombegyház
Balsaráti Vitus János Általános Iskola
Kuklis Andrea Bernadett Kiskunhalas
Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola
Kuklis József Mosonmagyaróvár
Ujhelyi Imre Általános Iskola
Kulcsár Csabáné Oroszlány
Oroszlányi József Attila Általános Iskola
Kulcsár Ella Budapest
Bethlen G. Ált.Isk. és Gimnázium
Kulcsár Katalin Fülöp
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
KULCSÁR MÁRTA Baglad
Bagodi Fekete István Általános Iskola
Kulcsár Róbert Győr
Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola és Szakiskola
Kulcsár Róbert Győr
Győri SZC
Kulcsár Tímea (Románia)
Magyarkapusi Általános Iskola
Kulcsárné Erika Apagy
Apagyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kulcsárné Jordán Ildikó Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Kulcsárné Kalamár Zsuzsanna Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Kulcsárné Németh Gyöngyi Devecser
Gárdonyi G. Ált. Iskola
Kulcsárné Tóth Ágota Barcs
Dráva Völgye Középiskola
Kulman Beáta Tatabánya
Bárdos László Gimnázium
Kulmánné Simon Andrea Kecskemét
Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola
Kummerné Simon Gyöngyi Nagykanizsa
Piarista Iskola
Kun Andrea Füzesabony
Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kundiné Paár Hajnalka Győrújbarát
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Ált.Isk.
Kunné Hubai Gyöngyi Tokaj
Tokaji Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Kunstár Anna Újkígyós
Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola
Kurdiné Tóth Melinda Újszász
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Kurekné Balovics Éva Krasznokvajda
Béres Ferenc Általános Iskola
Kursinszky Violetta Debrecen
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Kurta Terézia Budapest
József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Kürtös Zsuzsanna Tiszaföldvár
Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium
Kurucz Hajnalka Kisvárda
Vári Emil Általános Iskola
Kuruczné Valéria Tápióbicske
Tápióbicskei Földváry K. Ált. Iskola
Kuruczné Boda Zsuzsanna Szekszárd
Illyés Gyula Gyakorló Általános Iskola
Kuruczné Dinnyés Anikó Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi Darvas Ált. Isk.
Kuruczné Forró Katalin Törökkoppány
Törökkoppányi Általános Iskola
Kuskáné Balogh Éva Székesfehérvár
Zentai Úti Általános Iskola
Kutasiné Karanyicz Katalin Füzesabony
Teleki Blanka Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Kutasiné Rózsás Nóra Körmend
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Kutasné Hajdu Zsuzsanna Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Ált.Isk. és AMI Éltas Mátyás Tagiskolája
Kutasné Kovács Éva Pécs
Pécsi Református Kollégium
Kuti Hermina Révfülöp
Révfülöpi Általános Iskola
Kvacskáné Kiss Mária Kiskőrös
Kiskőrösi Bem József Általános Iskola
Labancz Erzsébet Kartal
Kartali Könyves Kálmán Általános Iskola
Lacziné Géber Beatrix Székesfehérvár
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Laczkóné Poczik Ágnes Valkó
Valkói Móra Ferenc Ált. Isk.
Laczkóné Takács Katalin Bekecs
Bekecsi II. Rákóczi Ferenc Inf. és Mat. Ált. Isk.
Ladányi Lászlóné Székesfehérvár
Székesfehérvári Szakképzési Centrum Jáky József Technikum
Ladányi Noémi Nagykörű
Petrovay György Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda
Ladányiné Báder Ildikó Bicske
Szent László Általános Iskola
Ladányiné Sebestyén Judit Budapest
Bethlen Gábor Általános Iskola Keveháza Utcai Telephely
Ládiné Mészáros Csilla Szolnok
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Lagzi Éva Békéscsaba
Lencsési Általános Iskola
Lajkó Nikolett Szeged
Szent Benedek Többcélú Szakképző Intézmény Szegedi Tagintézménye
Lajkóné Tombácz Ágota Kiskunmajsa
Kiskunmajsai Arany János Általálnos Iskola
Lajos Andrea Budapest
Zuglói Benedek Elek EGYMI/Zuglói PSZK
Lajtaváriné Gyulai Tünde Mezőkovácsháza
Hunyadi János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Lakatos Csaba Kaposszekcső
Kaposszekcsői Általános Iskola
Lakatos Marianna Budapest
Gazdagrét-Törökugrató Ált. Isk.
Lakatos-Tar Judit Kerepes
Kerepesi Széchenyi István Általános Iskola
Lakatosné Kiss Gabriella Vác
Váci Petőfi Sándor Általános Iskola
Lakatosné Pék Klára Szeged
Rókusi Általános Iskola
Lakatosné Steiner Judit Budapest
Bókay Árpád Általános Iskola
Lakatosné Varjasi Zsuzsa Tyukod
Tyukodi Általános Iskola
Lakosné Németh Erika Gödre-Gödrekeresztúr
Gödrei Körzeti Általános Iskola
Lamm Judit Paks
Paksi Vak Bottyán Gimnázium
Lampért Gyöngyi Boba
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda Általános Iskola
Lancz Mónika Nagymácséd/ Veľká Mača (Szlovákia)
Mészáros Dávid Alapiskola és Óvoda
Langó-Virág Zsuzsánna Veresegyház
Kálvintéri Ref. Általános Iskola
Lantos Imre Hódmezővásárhely
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola
Laposa Mária Győrújbarát
Általános Iskola
Láris Tamás Kaposvár
Noszlopi Gáspár Közgazdasági Technikum
Lassu Ibolya Budapest
Németh László
László Beatrix Székesfehérvár
Tóvárosi Általános Iskola
László Gyöngyvér Budapest
Bárczi Géza Ált. Iskola
László Szilvia Miskolc
Komlóstetői Református Ált. Isk.
László Timea Gyál
Ady Endre Általános Iskola
László-Kudron Ildikó Kiskőrös
Kiskőrösi Petőfi Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Technikum
Lászlóné Bartos Judit Tatabánya
Váci Mihály Általános Iskola
Lászlóné Bartos Judit Tatabánya
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
Lászlóné Bratyinka Katalin Mónika Balassagyarmat
Kiss Árpád Általános Iskola
Lászlóné Cserina Kinga Debrecen
Hallássérültek EGYMI
Lászlóné Hajnal Márta Csilla Mátraszentimre-Galyatető
Felső - Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda
Lászlóné Koncz Ottília Tapolca
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
Lauber Katalin Tárnok
Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Laukóné Kovács Krisztina Budapest
Táncsics Mihály Általános Iskola és G..
Laurinyecz Tünde Pécs
Koch Valéria Iskolaközpont
Lazányi Ildikó Mária Székesfehérvár
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Lazányiné Hédi Ózd
Vasvár Úti általános Iskola
Lázár Nóra Gyergyószentmiklós (Románia)
Fogarasy Mihály Általános Iskola
Lázárné Anita Nyékládháza
Nyékládházi Kossuth Lajos Átalános Iskola
Lázárné Bakó Krisztina Halásztelek
Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola Gimnázium és AMI
LÁZÁRNÉ HERCZEG ZSUZSANNA Mándok
MÁNDOKI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Lázárné Kontor Emília Szeged
Tisza-parti Ált. Isk.
Lazók Brigitta Hatvan
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
Lébényiné Gombos Katalin Lepsény
Lepsényi Fekete István Általános
Légrádi Csilla Balatonfüred
Balatonfüredi Szent Benedek Iskola
Légrádi-Szilárd Éva Dunakeszi
Czabán Általános Iskola
Lehőcz Mária Pécs
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Leiz-Vidéki Anett Kiskunfélegyháza
Dózsa György Általános Iskola
Lelkesné Kovács Eszter Dunakiliti
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola
Lénárt Adrienn Budapest
Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XVIII. Kerületi Tagintézménye
Lénárt Istvánné Elek
Dr. Mester György Általános Iskola Elek
Lénárt Judit Siófok
Siófoki Széchenyi István Általános Iskola
Lénárt Zoltánné Recsk
Recski Jámbor Vilmos Általános Iskola
Lénárt Zsolt Heves
Eötvös József Református Oktatási Központ
Lencsés Anna Sárospatak
Sárospataki Árpád Vezés Gimnázium és Kollégium
Lendvai Eva Szabolcsbáka
Dr.Kozma Pál Áltslános Iskola Szabolcsbákai Tagiskolája
Lendvay Brigitta Sopron
Csillagrét Waldorf Iskola
Lengyel Anikó Rozsály
Maróthy János Általános Isk
Lenkovicsné Szilajka Krisztina Nagykanizsa
Zrínyi Miklós-Bolyai János Általános Iskola
Lenner Éva Vép
Hatos Ferenc Általános Iskola és AMI
Lepold Szilvia Halásztelek
Bocskai István Református Oktatási Központ
Leposa Mária Bárdudvarnok
Szennai Fekete L. Ált. Isk. Telephely Bárdudvarnok
Leskóné Mezei Anikó Pácin
Pácini Általános Iskola
Lesták-Szabó Mária Papkeszi
Bocskai István Református Általános Iskola
Lestál Rita Miskolc
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola
Leszkovich Istvánné Bezenye
Horvát-Magyar Általános Iskola
Lévainé Emődi Adrienn Járdánháza
Járdánházi IV. Béla Általános Iskola
Lévainé Kovács Róza Karcag
Karcagi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Lieszkovszkiné Pápai Renáta Vác
VSZC Selye János Egészségügyi Technikum
Ligacs Tünde Katalin Szombathely
Oladi Általános Iskola
Lipcsei Gáborné Sárospatak
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
LIPCSEINÉ CSOMA MELINDA Hernádvécse
HERNÁDVÉCSEI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Lipcseiné Nemcsik Edit Ibrány
Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola és Művészeti Iskola
Lipécz Lívia Nyíregyháza
Nyíregyházi Göllesz Viktor Szakiskola, Általános Iskola és EGYMI
Lipniczki Ferenc Budapest
Kovács Pál Baptista Gimnázium
Lippai Csilla Budapest
Kispesti Bolyai Iskola
Liptákné Gönczi Borbála Érd-Érdliget
Érdligeti Általános Iskola
Líska Zsanett Kéménd (Szlovákia)
Petőfi Sándor Alapiskola Kéménd
Liskáné Farkas Angéla Szolnok
Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Liszkai Ágnes Budapest
Szily Kálmán Technikum
Litauszki Zoltán Békéscsaba
BÉKÉSCSABAI SZC TREFORT ÁGOSTON TECHNIKUM, SZAKKÉPZŐ ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM
Litt Laszó Dunaújváros
Arany János Álltalános Iskola
Locskai Mátyásné Anikó Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye
Lódiné Szabó Katalin Szeged
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Müv. Iskola Szeged
Lokáncz Réka Székesfehérvár
Zentai Úti Általános Iskola
Lopatovszkiné Évi Budapest
Grassalkovich Antal Általános Iskola
Loránd Éva Ajka
Ajkai Szakképző Iskola és Kollégium
Lőrincz Csabáné Budapest
Budapest IX. Kerületi Kosztolányi Dezső Általános Iskola
Lőrincz Eszter Jánossomorja-Mosonszentjános
Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola
Lőrincz Mónika Szentes
HSZC Boros Sámuel Technikum
Lőrinczi Brigitta Cegléd
Losontzi István Egymi
Lőrinczné Földi Klára Szekszárd
Baka István Általános Iskola
Lőrinczné Mircse Edit Görbeháza
Görbeházi Széchenyi István Általános Iskola
Lovas Ágnes Budapest
Bornemisza Péter Gimnazium
Lovas Anett Kalocsa
Dusnok-Fajsz Általános Iskola
Lovasné Bara Éva Monor
Nemzetőr Általános Iskola
Lovasné Tóth Anikó Százhalombatta
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Lovász Lázár Pécs
Pécsi 500-as Angster József Szakképző Iskola
Lőw Edit Zsámbék
Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola
Lucaci Eva (Románia)
Kökényesdi Általános Iskola
Lucskiné Onder Enikő Mándok
Mándoki Általános Iskola
Ludányi Veronika Girincs
B.A.Z. Megyei EGYMI
Ludányiné Rajna Gabriella Budapest
Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola
Lugosi Péterné Miskolc
Miskolci Herman Ottó Ált. és Alapfokú Művészeti Isk.
Lukács Adrienn Székesfehérvár
Kossuth Lajos Ált. Isk.
Lukács Judit Pápa
Kisalföldi ASzC Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Lukács László Celldömölk
Vas Megyei Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Szakképző Iskola
Lukács Zsuzsanna Budajenő
Általános Iskola Budajenő
Lukács Ervinné Gabriella Budapest
Nagy László Általános Iskola és Gimnázium
Lukácsné Boros Anikó Besenyszög
Chiovini F. Kolping Kat. Ált. ISk.
Lukácsné Györfi Lilla Polgár
Polgári Vásárhelyi Pál Általános Iskola
Lukácsné Kohut Anna Elek
Dr. Mester György Általános Iskoka
Lukácsné Varga Tünde Sajólád
Fráter György Katolikus Általános Iskola és AMI
Lulich Lászlóné Budapest
Karácsony Sándor Általános Iskola Budapest, Csepel
Lungné Pesti Judit Paks
Balogh Antal Katolikus Gimnázium
Lupné Soós Tünde Elek
Dr. Mester György Általános Iskola
Luttenberger Gyöngyi Győr
Gyárvárosi Általános Iskol
Lüvi-Funk Alexandra Nyúl
Pilinszky János Általános Iskola
M.Gieszer Mónika Csővár
Petőfi S.Ált.Isk.Csővári Tagintézménye
Maár Lászlóné Érd
Gárdonyi Géza
MAÁSZ RÓBERTNÉ Csurgó
KOLPING Nagyváthy János Gimnázium,Szakgimnázium,Szakközépiskola
Maczelkáné Szabó Mária Csanádpalota
Csanádpalotai Dér István Általános Iskola
Maczikné Horváth Annamária Békés
Dr. Illyés Sándor EGYMI
Maczkóné Rozsák Gabriella Kisvárda
Somogyi Rezső Általános Iskola
Maczó Kincső Piliscsaba-Klotildliget
Páduai Szent Antal Általános Iskola és Gimnázium
Mádai Ágnes Oroszlány
Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola
Madainé Berek Brigitta Debrecen
Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI
Madár Emőke Vecsés
Grassalkovich Antal Német Nemzetiségi és Kétnyelvű Általános Iskola
Madarasi Ferencné Taktaharkány
Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola
Madarasiné Váradi Anna Kunhegyes
Kunhegyesi Református Általános Iskola, Óvoda és Családi Bölcsőde HálózatB Iskola
Mádi István Szolnok
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és NAMI
Magasi Józsefné Nagyvázsony
Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Magnuczné Baricza Tímea Isaszeg
Damjanich János Általános Iskola
Magosiné Váradi Erzsébet Bicske
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Magyar Gabriella Budapest
Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimnázium
Magyar Kinga Budapest
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája
Magyar László Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toldi Lakótelepi Tagiskola
MAGYAR MÁRIA Nyíracsád
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola
Magyar Mariann Budapest
Hegedüs Géza Általános Iskola
Magyar Márta Budapest
Kőbányai Kertvárosi Általános Iskola
Magyar Istvánné Marika Eger
Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-,Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Magyari Mária Debrecen
Bárczi Gusztáv EGYMI és Általános Iskola
Magyariné Szávai Krisztina Isaszeg
Klapka György Általános Iskola és AMI
Magyarné Simon Erika Budapest
TE Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium
Magyarné Huszár Ágnes Szigethalom
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola
Majer Anna (Szlovákia)
Móra Ferenc Alapiskola, Nemesócsa, Szlovákia
Majernyik Marianna Budapest
Újbudai Széchenyi István Gimnázium
Majlikné Hirka Cintia Salgótarján
Salgótarjáni Általános Iskola Székhelyintézmény
Major Andrea Veszprém
Hriszto Botev Ált. Isk.
Major Istvánné Berettyóújfalu
Széchenyi István Tagiskola
Major Manuéla Győr
Radó Tibor Ált. Isk. és GYMI
Major Sándor Győr
Széchenyi István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola 4220 Hajdúböszörmény Radnóti U. 3
Major-Nagy Barbara Hernádnémeti
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
Majorné Urbán Anikó Sajószentpéter
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskolája
Majtényi Marianna Alsózsolca
Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és AMI
Mák Klári Vecsés
Grassalkovich A.Német Nemzetiségi Ált.Isk.
MAKAI PETRA Budapest
Bartók Béla Általános Iskola
Makai-Kovács Alíz Kalocsa
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Makainé Kováts Judit Perbál
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola
Makainé Vitális Mónika Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola
Makáné Vona Szilvia Atkár
Atkári Petőfi S. Ált Isk
Makláriné Gubik Anna Kisvárda
Kisvárdai Bessenyei György Gimn és Koll
Makra Krisztina Békéscsaba
BSZC Vásárhelyi Pál Szakközépiskolája és Kollégiuma
Makráné Tóth Julianna Békéscsaba
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Makszimné Pálfi Enikő Tatabánya
Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola
Málikné Posch Zsuzsa Balatonendréd
Balatonendrédi Általános Iskola
Malomsoki Tünde Pécs
Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola
Mandák Krisztina Ócsa
Ócsai Halászy Károly Általános Iskola
Mándli Ilona Pápa
Pápai Szakképzési Centrum Acsády Ignác Szakképző Iskola
Mándokiné Geiger Ágnes Budapest
Páneurópa Általános Iskola
Mányi Sándorné Albertirsa
Roszík Mihály Evangélikus Általános Iskola
Mányokiné Brúnyai Zsuzsanna Budapest
Kőbányai Fekete István Általános Iskola
Maracskóné Szabó Margit Dunakeszi
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola
Marcsekné Vetèsi Júlia Nyíregyháza-Borbánya
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Marek Éva Esztergom
Árpád Házi Szent Erzsébet Gimnázium
Marekkelné Kovács Judit Dég
Dr. Kovács Pál Általános Iskola és AMI
Margitics Éva Nyíregyháza
Lippai János Szakközépiskola
Mária Király Bóly
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Mariann Kaszás Budapest
Bornemisza Péter Általános Iskola és Gimnázium
Márki Andrea Dabas
Dabasi II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Márki Enikő Biharkeresztes
Bocskai István Általános Iskola
Markóthné Herdics Krisztina Dunaújváros
Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI
Markótné Molnár Borbála Kisújszállás
Kádas György EGYMI
Márkus Andrea Enying
Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
Márkus Judit Budaörs
Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Márkus Márta Budapest
Páneurópa Általános Iskola
Marosán Hajnal Budapest
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Marosi Jánosné Kaposvár
Nagyboldogasszony Iskolaközpont
Marosi-Pusztai Krisztina Újszilvás
Tápiószőlős-Újszilvás Református Általános Iskola
Marosné Albeti Anikó Domaszék
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI
Maróti Pálné Tiszaalpár-Alpár
Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola
Mártha Nóra Miskolc
Debreczeni Márton Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium és Szakközépiskola
Martinuszné Korom Gabriella Makó
Makói József Attila Gimnázium
Márton Annamária Vecsés
Petőfi Sándor Róm.Kat.Ált.Isk és Gimn.
Márton Emese Pécel
PIOK Ráday Pál Gimnázium
Márton Erika Budapest
Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakgimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Márton József Antal Szeged
Szegedi Szakképzési Centrum Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium
Marton Józsefné Kerekegyháza
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Márton Katalin Budapest
Gregor József Általános Iskola
Márton Albertné Kata Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Martonné Márta Kőszeg
Kőszegi Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Mártonné Dudás Andrea Budapest
Gádor Általános Iskola
Mártonné Horváth Julianna Komló
Gagarin Általános Iskola
Mártonné Kiss Ágnes Miskolc
Zrínyi Ilona Gimnázium
Martonné Kovács Emma Fegyvernek
MMMSz Tiszabői Általános Iskola
Martonyi-Szabó Gabriella Dunaszentbenedek
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Dunaszentbenedeki Általános Iskolája
Martos G. Csongor Pécs
Mandulafa Waldorf
Maruzsi Judit Budapest
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Marxné Benyőcs Viktória Ilona Tarján
Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
Masáné Szekeres Ildikó Csólyospálos
Csólyospálosi Általános Iskola
Másikné Vizeli Anita Komárom
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Maszkály Ágnes Sárospatak
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
Maszlag Gáborné /Erzsi Nagymágocs
Nagymágocsi Hunyadi János Általános Iskola
Mataisz Zsuzsanna Domaszék
Domaszéki Bálint Sándor Általános Iskola és AMI
Máté Ida Budapest
Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Máté Krisztina Etyek
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
Máté Melinda Tényő
Tényői Ady Endre általános Iskola
Máté Szilvia Anna Ják
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Máté Zoltánné Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Pedagógiai Szakszolgálat
Matejcsokné Konkoly Márta Püspökhatvan
Püspökhatvani Bene József Ált. Isk.
Máténé Kedves Csilla Budapest
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola
Máténé Major Erzsébet Újfehértó
Újfehértói Református Általános Iskola
Máténé Paniti Anna Dorog
Zsigmondy Vilmos Gimnázium, Informatikai és Egészségügyi Szakközépiskola
Matiszné Boós Edina Hercegkút
Gyöngyszem Német Nemzetiségi Általános Iskola
Matos Anna Katymár
Bácskai Ámk
Matos Gabrella Üllő
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Mátrai Edit Nagykanizsa
Rozgonyi
Matus Attila Mozsgó
DZSK Mozsgói Lengyeltóti János Általános Iskolája
Matúz Zsuzsanna Budapest
X. Kerületi Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium
Matuzik Istvánné Magyarbánhegyes
Magyarbánhegyesi Általános Iskola
Mátyás Károly Borsodnádasd
Csépányi Általános Iskola
Mátyás Lajosné Görgeteg
Görgetegi Általános Iskola
Mátyás Olga Budapest
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
Mátyásné Flórián Ildikó Nagykanizsa
Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Celesztina Óvoda
Matyisák Tiborné Bodrogkeresztúr
Eötvös József Általános Iskola
Matyókáné Tóth Piroska Csomád
Esztergály Mihály Általános Iskola
Mátyus Enikő Kárpátalja, Mezővári (Ukrajna)
II. Rákóczi Ferenc Középiskola,
Mayer Zsuzsanna Esztergom
PPKE Vitéz János Gyakorló Általános Iskola
Mayer- Erhardt Mariann Sárbogárd-Sárszentmiklós
Sárszentmiklósi Általános Iskola
Mazurné Kiss Mariann Üllő
Árpád Fejedelem
Mbarki Ilona Budapest
Lágymányosi Bárdos Lajos
Mecseiné Varsányi Ágnes Nyíregyháza
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola
Medgyesi Zita Debrecen
Debreceni Vöeösmarty Mihály Általános Iskola és AMI
Meggyesi Józsefné Nemesgörzsöny
Vargha Gyula Református Óvoda és Általános Iskola
Megyaszai Éva Valéria Veszprém
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Általános Iskola
Megyei Zsuzsanna Keszthely
Egry József Álralános Iskola és AMI
Megyeri Éva Budapest
Törökvész Úti Általános Iskola
Megyeri Hajnalka Sopron
Kisalföldi ASzC Roth Gyula Technikum
Megyeriné Varga Enikő Székesfehérvár
Táncsics Mihály Ált. Isk.
Megyesi Csabáné Nyíregyháza
Bethlen Gábor Iskola és Óvoda
Megyesi Dóra Dunaharaszti
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Megyesiné Körmendi Irén Fülöpszállás
Kiskőrösi Bem József Általános Iskola Herpai Vilmos Álalános Iskolája
Mellah Edith Gyöngyös
Petőfi EGYMI
Melovics Csabáné Cigánd
Kántor Mihály Általános Iskola
Mélykuti Kinga Aszód
Petőfi Sándor Gimnázium, Gépészeti Szakközépiskola és Kollégium
Menus Ildikó Pécs
Cserepka Iskola
Menyesné Kempf Katalin Vámosmikola
Szobi FIÁI Esterházy-Huszár Általános Tagiskolája
Menyhárt Beáta Egyek
Szent János Katolikus Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Menyhárt Zoltán Hajdúsámson
II. Rákóczi Ferenc ált Isk.
Menyhártné Gáspár Ildikó Seregélyes
Kisalföldi ASzC Eötvös József Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Merczel Hajnalka Farmos
Matolcsy Miklós Általános Iskola
Meretei Jánosné Balatonkeresztúr
Festetics Kristóf Ált. Isk.
Merkeiné Vajda Anikó Kaposfő
Általános Iskola Kaposfő
Mervenczki Katalin Ózd
Vasvár Úti Általános Iskola
Mesicsné Vágvölgyi Beáta Székesfehérvár
Székesfehérvári SzC Hunyadi Mátyás Technikuma
Meskálné Jónás Ildikó Dunaújváros
Petőfi Sándor Általános Iskola
Meskó-Kovács Éva Budapest
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
Meskőné Sáfár Mária Szendrőlád
Szendrőládi Általános Iskola
Mester Gyula Debrecen
Debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumzium
Mesterné Subicz Erika Nagyatád
Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Technikum és Gimnázium
Mészáros Dávid Budapest
Deák Diák Általános Iskola
Mészáros Rita Székesfehérvár
Kodolányi János Gimnázium
Mészárosné Fekete Zita Jakabszállás
Jakabszállási Általános Iskola
Mészárosné Nagy Éva Tata
Talentum Angol-Magyar Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola és Művészeti Szakgimnázium
Mészárosné Sas Henriette Jászberény
Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium
Meszéna Éva Budapest
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium
Meszesné Kovács Mária Bátonyterenye-Kisterenye
Bátonyterenyei Kossuth Lajos Általános Iskola
Mezei Gábor Dunaharaszti
II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola Dunaharaszti
Mezei Györgyné Örkény
Huszka Hermina Általános Iskola
Mezei Lászlóné Szolnok
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Mezey Klára Sajószöged
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Mihály Margit Enying
Battyhány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola
Mihály Orsolya Budapest
Áldás Utcai Általános Iskola
Mihályi ZSuzsanna Érd
Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Mikli Ági Tiszavasvári
Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola
Miklós Csaba Nagyatád
Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Technikum és Gimnázium
Miklós Judit Püspökladány
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Karacs Ferenc Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola
Miklósné Zsuzsa Apaj
Arany János
Mikó Ildikó Vác
Váci Petőfi Sándor Általános Iskola
Mikófalvi Ágnes Budapest
Kispesti Pannónia Általános Iskola
Mikófalvi Péter Budapest
Kispesti Bolyai ÁltalánosIskola
Mikóné Éva Jánoshalma
Pedagógiai Szakszolgálat
Mikus Sándorné Dunakiliti
Dr Batthyány-Strattmann László Általános Iskola
Mile Jánosné Dunakeszi
Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Mile Judit Püspökladány
Erőss Lajos Református Általános Iskola
Miléné Antós Gabriella Dévaványa
Ványai Ambrus Ált. Isk. és AMI
Milo Marika Budapest
Szent János Apostol Katolikus Ált. Isk.
Miltner Timi Szeged
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum
Miráider Ottó Nágocs
Andocsi Szent Ferenc Általános Iskola és AMI Nágocsi Tagintézménye
Mirczné Kovács Ida Debrecen
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Misalekné Zsigó Katalin Kiskunhalas
Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Dékáni Árpád Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Miskeiné Nagy Marianna Kiskunhalas
Felsővárosi Általános Iskola
Mitaszné Balázsik Katalin Balassagyarmat
Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola
Mlinkó Ágnes Budapest
ADDETUR Baptista Gimnázium, Szakközépiskola és Speciális Szakiskola
Moga Anna (Románia)
Dr.Nyulas Ferenc Általános Iskola Nyárádremete
Mohos Mariann Nyergesújfalu
Zafféry Károly Szalézi Középiskola
Mojzerné Friesz Zsuzsanna Győr
Győri SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakképző Iskola
Mokánszki Jánosné Marika Paszab
Ibrányi Árpád Fejedelem Ált.Iskola és Alapfokú Művészeti Isk.Paszabi Turi István Tagintézménye
Molnár Ágnes Székesfehérvár
Arany EGYMI Székesfehêrvár
Molnár Anita Budapest
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Molnár Attila Izsófalva
Izsó Miklós Általános Iskola
Molnár Bernadett Eger
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium
Molnár Csilla Rábapatona
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
Molnár Emese Miskolc
AVASTETŐI ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA
Molnár Erzsébet Keszthely
Egry József Ált.Iskola
Molnár Éva Kaposvár
KZKÁI Pécsi Utcai Tagiskola
Molnár Éva Budapest
Budapesti Kolping Katolikus Iskola
Molnár Gabriella Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Molnár Gabriella Mezőörs
Magyar Műhely ÁMK
Molnár Géza Szekszárd
Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola
Molnár Gyula Dánielné Bajánsenye
Őriszentpéteri Általános Iskola
Molnár Henriett Sándorfalva
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Pallavicini Sándor Általános Iskola
Molnár Henrietta Hajdúszoboszló
Éltes Mátyás Általános Iskola
Molnár Ildikó Ágnes Budapest
BGSZC Bethlen Gábor Technikum
Molnár Irén Mesztegnyő
Ladi János Általános Iskola
Molnár Judit Várpalota
Bán Aladár Általános Iskola
Molnár Lázár Jánosné Bagod
Bagodi Fekete István Általános Iskola
Molnár Lívia Záhony
Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Technikum és Dr. Béres József Kollégium
Molnár Mariann Budapest
Heuréka Általános Iskola
Molnár Tamásné Nyírkáta
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Molnár Tünde Miskolc
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Molnár Zoltánné Szilágyi Zsuzsa Nyíregyháza
Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola
Molnárné Enikő Budapest
Bajza József Általános Iskola
Molnárné V. Anita Paks
TM EGYMI Gazdag Erzsi Általános Iskolája és Kollégiuma
Molnárné Bognár Éva Paks
II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportisk és Ped. Szakszolg.
Molnárné Haraszti Csilla Tát
Táti III. Béla Általános Iskola
Molnárné Homoki Katalin Rétközberencs
I. István Király Általános Iskola Rétközberencs
Molnárné Horváth Ágnes Vácrátót
Vácrátóti Petőfi Sándor Általános Iskola
Molnárné Kolozsvári Irén Komádi
Barsi Dénes Általános Iskola
Molnárné Madar Mária Kazincbarcika
Pollack Mihály Általános Iskola Ádm Jenő Tagiskola
Molnárné Szegedi Mária Balatonfűzfő-Fűzfőgyártelep
Veszprém SzCÖveges József Technikum és Kollégium
Molnárné Szücs Mónika Debrecen
Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Kollégium
Molnárné Takács Ildikó Ságvár
Ságvári Szilády Áron Általános Iskola és AMI
Molnárné Tóth Ágnes Szajol
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Mondokné Busák Mónika Nyíregyháza
Szent Imre Katolikus Gimnázium
Mondrák Zsuzsanna Szigetújfalu
Szigatújfalui Móra Ferenc Általános Iskola
Montovayné Igaz Gabriella Miskolc
Avastetői Általános Iskola és A.M.I.
Mónus Aliz Hódmezővásárhely
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola
Moór Hajnalka Szombathely
Élelmiszeripari és Földmérési Szakközépiskola
Moravetz Andrea Veszprém
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
Moravszki Gábor Pitvaros
Pitvarosi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Móré Erzsébet Pusztaföldvár
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Móriczné Pehm Anna Felsőcsatár
Felsőcsatári Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Móró Józsefné Dunaújváros
Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
Mózesné Soós Lívia Dombóvár
Kurdi Körzeti Általános Iskola
Mozga Tibor Kiskunhalas
Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola
Mózsik Mária Budapest
Molnár Ferenc Ált. Isk.
Mucsi Ágota Oroszlány
Benedek Elek Általános Iskola
Mucsiné Erdei Mónika Szeged
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv EGYMI
Mucsiné Tóth Szilvia Kitti Szeged
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
Mudráné Szilágyi Ilona Hajdúdorog
Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Mukk Eszter Pápateszér
Pápateszéri Általános Iskola
Müller Ágnes Kazincbarcika
Dob Bosco Általános Iskola, Szakképző Iskola, Technikum, Gimnázium és Kollégium
Müller Anikó Pécs
PSzC Zsolnay Vilmos Technikuma
Müller Istvánné Bánréve
Szent Mihály Katolikus Általános Iskola
Müllerné Halmosi Csilla Kurd
Körzeti Általános Iskola
Mundiné Hidasi Ildikó Vác
Váci Petőfi Sándor Általános Iskola
Munkácsiné Gyurosovics Gabriella Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Munkácsiné Kis Anikó Hajdúszoboszló
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Munkácsyné Török Tímea Gárdony-Agárd
Chernel István Általános Iskola és Gimnázium
Murányi Marian Budapest
BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
Murányi Nikoletta Budapest
Kőbányai Harmat Általános Iskola
Muresanné Fekete Márta Nagykőrös
Dalmady Győző Óvoda, Általános Iskola és EGYMI
Múriné Komlós Csilla Magdolna Tatabánya
Kodály Zoltán Általános Iskola és AMI
Murvai Attiláné Hajdúhadház
Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI
Muzsek Mária Komló
Kökönyösi Oktatási Központ
N. Szabó Anikó Budapest
Gyermekek Háza Alternatív Ált. Isk.és Gimn.
Nádasdiné Illés Tünde Székesfehérvár
Bory Jenő Általános Iskola
Nádasné Molnár Barbara Budapest
Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium
Nádasné Nagypál Judit Szolnok
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nádházi Károlyné Püspökladány
Püspökladány
Nagy Ádámné Péteri
Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nagy Adél Dunaharaszti
Hunyadi János Német Nemzetiségi általános Iskola
Nagy Ágnes Budapest
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola
Nagy Ákos Arló
Arlói Széchenyi I. Ált. Isk.
Nagy Andrásné Sopron
Berzsenyi Dániel Ev. Líceum Gimn.
Nagy Andrea Budapest
Remetekertvárosi Általános Iskola
Nagy Anikó Martonvásár
Martonvásári Beethoven Általános Iskola
Nagy Anikó Győr
Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola
Nagy Anna Sopron
Széchenyi István Gimnázium
Nagy Anna Kazincbarcika
Ózdi SZC Surányi Endre Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Nagy Attila Alsózsolca
Benedek Elek Tagiskola
Nagy Beáta Pécs
TVT Pécs
Nagy Bernadett Szolnok
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Nagy Betty Kisvárda
Kisvárdai Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Nagy Csabáné Debrecen
Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
Nagy Diána Szombathely
Miloradić Horvát Iskola
Nagy Dóra Szeged
SZTE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Edit Budapest
Budavári Általános Iskola
Nagy Emese Miskolc
Avastető Általános Iskola
Nagy Erika Budapest
Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Éva Pécs
Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium
Nagy Éva Budapest
Gyulai István Általános Iskola
Nagy Éva Győr
Radnóti Miklós Általános Iskola
Nagy Éva Veronika Debrecen
HBMPSz
Nagy Ferenc Szentendre
Templomdombi Általános Iskola
Nagy Gábor Szentendre
Jelky András Művészeti Szakközépiskola
Nagy Gábor Kevermes
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola
Nagy Gabriella Szombathely
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Nagy Gézáné Budapest
Pannon Oktatási Központ Gimzázium Szakképző Iskola és Általános Iskola
Nagy Ildikó Orosháza
Székács József Evangélikus Óvoda, Ált. Isk és Gimn.
Nagy Ildikó Tiszaroff
Tiszaroffi Baptista általános Iskola és Óvoda
Nagy Ildikó Berhida-Peremartongyártelep
Berhidai II. Rákóczi Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Nagy Ilona Nagymegyer (Szlovákia)
Corvin Mátyás Gimnázium
Nagy Imre Debrecen
Napraforgó Waldorf Iskola
Nagy Imréné Kötegyán
Sarkadi Általános Iskola Kötegyáni Tagintézménye
Nagy Imréné Hódmezővásárhely
Németh László Gimnázium, Általános Iskola
Nagy Imréné Szany
Szent Anna Katolikus Általános Iskola
Nagy Istvánné Szarvas
Benka Gyula Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola és ÓvodaEvangélikus
Nagy Istvánné Budapest
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
Nagy Judit Kaposvár
Lorántffy Zs. Református Iskola
Nagy Judit Zsuzsanna Budapest
BGSZC Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma
Nagy Jutka Mohács
Mohácsi Radnóti Miklós Szakképző Iskola
Nagy Katalin Kisvárda
Vári Emil Általános Iskola
Nagy Katalin Budapest
Bajza Utcai Általános Iskola
Nagy Kinga Pilisvörösvár
Templom Téri Német Nemzetiségi ált.iskola
Nagy Krisztina Koroncó
II.Rakoczi Ferenc Alt.Iskola
Nagy Lajos Mostová - Hidaskürt (Szlovákia)
Hidaskürti Magán Szakközépiskola
Nagy Lajosné Nyíregyháza
Arany János Gimn. és Ált. Iskola
Nagy Lajosné Dorog
Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola
Nagy Lászlóné Debrecen-Józsa
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Ált. Isk.
Nagy Melinda Budapest
Bornemisza Péter Gimnázium
Nagy Mihály Szabadszállás
Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Nagy Noémi Halimba
Nyirádi Erzsébet Királyné Ált. Isk. Dr. Szalai Miklós Tagintézménye
Nagy Sándorné Újfehértó
Erkel Ferenc
Nagy Szilvia Szombathely
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda ,Általános Iskola
Nagy Tamás Szolnok
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Nagy Tibor Miskolc
Miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola
Nagy Tibor Szolnok
Varga Katalin Gimnázium
Nagy Tünde Felsőpakony
Felsőpakonyi Herman Ottó Általános Iskola
Nagy Zoltánné Dunaújváros
Arany János Általános Iskola
Nagy Zsoltné Bácsbokod
Bácskai Általános Iskola
Nagy Zsuzsanna Sülysáp-Tápiósáp
Sülysápi Szent István Általános Iskola
Nagy Zsuzsanna Szeged
Rókusi Általános Iskola
Nagy Zsuzsanna Verőce
Géza Fejedelem Református Általános Iskola.Óvoda és Bölcsőde
Nagy Márton Ágnes Sándorfalva
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola
Nagy-Czirokné Horváth Ildikó Kiskunhalas
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola
Nagy-Gombás Szilvia Székesfehérvár
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Nagy-Szénási Réka Budapest
BFRK- Julianna Református Általános Iskolája
Nagy-Tóth Veronika Budaörs
Mindszenty József Római Katolikus Óvoda és Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Nagyházi Zsuzsa Gödöllő
Damjanich János Általános Iskola
Nagyistók Zsuzsanna Szeged-Tápé
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskola
Nagyiványi Csilla Budapest
Móra Ferenc Általános Iskola
Nagyné Andrea Székesfehérvár
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola
Nagyné Éva Budapest
Pető Intézet
Nagyné Gabi Kiskunfélegyháza
Batthyány Lajos Ált. Isk.
Nagyné Tóth Márta Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Nagyné Almási Éva Szerencs
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és A.M.I
Nagyné Békefi Gabriella Győr
Győri Sz.C.Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Technikum
Nagyné Bonczidai Katalin Tiszanána
Sütő András Altalános Iskola
Nagyné Bozsó Eszter Budapest
Józsefvárosi Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Nagyné Czipa Marianna Hajdúdorog
Hajdúdorogi Móra Ferenc Ált Isk és AMI
Nagyné Deli Mónika Füzesabony
Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Nagyné Dúl Gyöngyi Kunszentmiklós
Baksay Sándor Református Gimnázium
Nagyné Fogas Ildikó Budapest
Gazdagrét-Csíkihegyek Ált Isk.
Nagyné Folkmayer Enikő Rábapatona
Rábapatonai Petőfi Sándor Általános Iskola
Nagyné Gájer Orsolya Marcali
Marcali Noszlopy Gáspár Általános Iskola és AMI
Nagyné Gál Hajnalka Inárcs
Tolnay Lajos Általános Iskola
Nagyné Garai Olga Mezőfalva
Petofi S. Ált. Isk. és AMI
Nagyné Homoki Andrea Miskolc
Kossuth L.Evang.Gimnázium
Nagyné Kakó Zsuzsanna Szolnok
SZMSZC
Nagyné Kávási Mónika Tiszaföldvár
Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakközépiskola és Kollégium
Nagyné Kiss Narianna Budapest
Kada Mihály Általános Iskola
Nagyné Komjáti Ilona Sárszentágota
Sárszentágotai Általános Iskola
Nagyné Kontra Nóra Jászberény
Lehel Vezér Gimnázium
Nagyné Lelkes Anikó Helvécia
Feketeerdői Általános Iskola
Nagyné Ménes Katalin Debrecen
Debreceni Bocskai István Általános Iskola
Nagyné Nádudvari Ilona Lakitelek
Eötvös Loránd Általános Iskola
Nagyné Óvári Ágnes Dusnok
Dusnok-Fajsz Általános Iskola
Nagyné Papp Angéla Budapest
Számítástechnikai Általános Iskola
Nagyné Rajna Mónika Mozsgó
Dél-Zselic Általános Iskola Mozsgói Lengyeltóti János Általános Iskolája
Nagyné Samodai Zsuzsanna Rábacsécsény
általános
Nagyné Szabó Erzsébet Győrtelek
Győrteleki Fekete István Àltalànos Iskola
Nagyné Takács Angéla Ajak
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde
Nagyné Tóth Mária Tiszavárkony
Tószegi Általános Iskola Endre Király Tagintézménye
Nagyné Tóth Marianna Tarnalelesz
Utassy József Általános Iskola
Nagyné Tóth Márta Zalaegerszeg
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
Nagyné Valicsek Anikó Zichyújfalu
Zichyújfalui ReformátusÁltalános Iskola
Nagypál Ildikó Budapest
Kispesti Pannónia Általános Iskola
Nagypéter Mária Jászapáti
Jászapáti Általános Iskola és AMI
Nánai Csaba Kiskunhalas
KSzC Vári Szakiskola
Nánási Edit Kézdivásárhely (Románia)
Gábor Áron
Nánási László Cegléd
Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipar Szakközépiskola és Szakiskola
Nánási Tünde Békéscsaba
Petőfi Utcai Általános Iskola
Nánási Veronika Szikszó
Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola
Nándori Gáborné Makó
Szignum Kéttannyelvű Egyházi Általános Iskola
Nárai Eszter Harkány
Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI
Nárai Klaudia Szekszárd
Szekszárdi Garay János Általános Iskola és AMI
Nazáth-Kovácsné Friesz Zsófia Budapest
Budapest III.Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Nédermann Tünde Budapest
Hugonnai Vilma Általános Iskola
Négyesi Péter Tiszagyenda
Kunhegyesi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tiszagyendai Általános Iskolai Tagintézménye
Nemcsics Endréné Budapest
Sylvester János Református Gimnázium, Szakközépiskola és Szakképző Intézmény
Nemcsik János Eger
Neumann János Középiskola
Nemes Erika Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Nemes Katalin Kaposvár
Bárczi Gusztáv Ált. Isk.
Nemeskériné Venicz Irén Mohács
Mohács Térségi Általános Iskola
Nemesné Kiss Ildikó Szeghalom
Tildy Zoltán Ált. Iskola
Nemesné Rátkai Erika Győr
Gy.Sz.C. Bercsényi M. Közlekedési és Sportiskolai Technikum
Nemesné Varga Edina Nyíregyháza
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola
Nemesné Varga Zsuzsanna Budapest
Grassalkovich Antal Általános Iskola
Nemessányi Annamária Marosvásárhely (Románia)
Református Kollégium
Németh Ágnes Baj
Baji Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola
Németh Aladár Rimavská Seč (Szlovákia)
ZŠ - Alapiskola
Németh Andrea Zalaegerszeg
ZSzC Csány László Technikum
Németh Andrea Győr
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Németh Anna Miskolc
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium
Németh Csilla Hajmáskér
Hajmáskéri Gábor Áron Általános Iskola
Németh Erzsébet Szentendre
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
Németh Eszter Budapest
Homoktövis Általános Iskola
Németh Gabriella Szeged
KoRa Iskola
Németh József Lad
Arany János Általános Iskola
Németh Judit Balatonföldvár
Széchényi Imre Általános Iskola és AMI
Németh Judit Budapest
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Németh Katalin Kapuvár
Páli Szt, Vince Katolikus Gimnázium
Németh Klaudia Diósd
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségű Általános Iskola
Németh Lászlóné Sopron
Soproni Széchenyi István Gimnázium
Németh Nóra Nagykanizsa
Rozgonyi Úti Általános Iskola
Németh Réka Jánossomorja-Mosonszentjános
Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola
Németh Sándorné Szombathely
Oladi Általános Iskola
Németh Szilvia Zalaegerszeg
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
Németh Tamás Sárvár
VMSZC Barabás György Műszaki Szakképző Iskola
Németh Tiborné Pacsa
Pacsai Általános Iskola
Németh Zsóka Bük
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Németh Imréné Mária Pusztahencse
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Pusztahencsei Tagiskolája
Németh-Bakos Nikolett Budapest
Szinyei Merse Pál Gimnázium Felnőttoktatási Tagozat
Némethiné Kiss Csilla Katalin Budapest
Kovács Pál Baptista Gimnázium
Némethné Kálmán Zsuzsanna Cserszegtomaj
Szabó István Általános Iskola
Némethné Zsuzsi Kőszeg
Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola
Némethné Ámon Erika Dunaújváros
Dunaújváros Bánki Donát Gimnázium és Szakközépiskola
Némethné Berkes Aranka Csongrád
CSTÁI Piroskavárosi Ált Isk.
Némethné Bondor Erzsébet Dalmand
József Attila Általános Iskola Dalmandi Általános Iskolai Tagintézménye
Némethné Büki Bernadett Budapest
BGéSZC Eötvös Loránd Technikum
Némethné Csepregi Krisztina Budapest
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola
Némethné Fábián Katalin Nyíregyháza
Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Némethné Garancsi Zsuzsanna Budapest
Czimra Gyula Általános Iskola
Némethné Göncz Tünde Szepetnek
Királyi Pál Általános Iskola
Némethné Horváth Éva Szigetszentmiklós
Ádám J.Ált.Isk. és AMI
Némethné Horváth Ildikó Buzsák
Buzsáki Általános Iskola
Némethné Horváth Klára Vasszécseny
Ambrózy-Migazzi István Ált. Isk.
Némethné Illés Tünde Marcaltő
Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Némethné Kisgadó Judit Pécs
Pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskola
Némethné Kukucska Erika Páhi
KT Bem József Általános Iskola Páhi Általános Iskolája
Némethné Lintner Tünde Kecskemét
Piarista Iskola
Némethné Marton Dóra Körmend
Körmendi Kölcsey Utcai Általánis Iskola
Némethné Pap Kornélia Nagykanizsa
Matek Oázis
Némethné Szabó Sarolta Hejőkeresztúr
Hejőkeresztúri IV. Béla Általános Iskola
Némethné Virág Gyöngyi Budapest
Budapest XVI. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Nervettiné Varga Zsuzsanna Vác
VSZC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium
Neumann Kinga Kaposvár
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Neuverth Irén Érd
Érdi Bolyai János Általános Iskola
Nevedel Jánosné Drávafok
Pécsi Református Kollégium Csikesz Sándor Általános Iskolájar
Nezáczkiné Tótin Erika Sárospatak
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium
Nickl Bernadett Budapest
Újpesti EGYMI
Niklné Iliás Hajnalka Csepreg
Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI
Nikodemus Katalin Somogyvámos
Sri Prahlád Általános Iskola
Nikolényi István Kistelek
Kisteleki Általános Iskola és Kollégium
Nimmerfrohné Bihari Katalin Monor
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Noszlopy Szilvia Litér
Litéri Református Általános Iskola
Novák Eleonóra Miskolc
Kossuth Lajos Evangélikus Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium
Novák Róbertné Törökszentmiklós
Hunyadi Mátyás Magyar- Anol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Novák Gyuláné Katalin Petőfibánya
Petőfi Sándor Baptista Általános Iskola
Novákné Váradi Judit Szerencs
Bocskai István Katolikus Gimnázium
Nyakas Zoltánné Hajdúnánás
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Nyári Gabriella Szeged
Szegedi SZC Móravarosi Szakképző Iskola
Nyergesné Dan Timea Budapest
Vadaskert Általános Iskola
Nyirati Katalin Budapest
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola EGYMI
Nyiriné Almási Margit Békéscsaba
Békéscsabai Szakkéző Centrum Kollégium
Nyirkos-Borsos Orsolya Tiszanagyfalu
Tiszanagyfalui Általános Iskola
Nyisztor Judit Judit Szászvár
Kiss György Általános Iskola és AMI
Nyitrai Tamásné Érd
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Nyitrainé Soltész Emília Debrecen
Diószegi Sámuel Baptista Szakközépiskola és Szakiskola
Nyitrainé Tajti Edit Jászberény
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Nyúli Edina Kismaros
Vilcsek Gyula Általános Iskola
Ócsainé Bükki Gabriella Cegléd
CEGLÉDI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM UNGHVÁRY LÁSZLÓ KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKKÖZÉPISKOLÁJA ÉS SZAKISKOLÁJA
Ódor Brigitta Bóly
Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ódor Erzsébet Ajka
VSZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégium
Odrobináné Judit Vizsoly
Rákóczí Zsigmond Általános Iskola
Okos Tiborné Bojt
Petőfi Sándor Tagiskola
ÖKRÖSNÉ NACSA HENRIETTA Szeged
Klúg Péter Óvoda, Általános Iskola ésEGYMI
Okváth Zsóka Mezőszentgyörgy
Eötvös Károly Általános Iskola
Oláh Angéla Budapest
Ybl Miklós Építőipari Szakközépiskola
Oláh Bertalanné Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola
Oláh Zoltánné Szeged
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
Oláhné Flinta Marianna Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Oláhné Gergely Mária Debrecen
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola
Oláhné Soós Mónika Debrecen
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Oláhné Szabados Adrienn Eger-Felnémet
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Oláhné Tóth Zsuzsanna Nyírlugos
Szent Péter Es Pál Görögkatolikus Általános Iskola
Olajosné Kádas Irén Homrogd
Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda
Olajosné Tóth Judit Csorvás
Gulyás Mihály Általános Iskola
Ölbei Kinga Sopronkövesd
Sopronkövesdi Általános Iskola
Olga Tóthné Deák Szászvár
Kiss György Általános Iskola és AMI
Ollé Tamás Budapest
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Öllős Éva Győr
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
Ónodi Enikő Kecskemét
Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI
Opauszki Éva Budapest
Bornemisza Péter Általános Iskola
Orbán Márta Marosvásárhely (Románia)
Tudor Vladimirescu Általános Iskola
Orbán Noémi Herend
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Orbán-Sántha Réka Gödöllő
Angol Magyar Érdekeltségű Gimnázium
Orbánné Beke Anikó Kerekegyháza
Móra Ferenc Á.I.
Orbánné Jola Ráckeresztúr
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola
Orbánné Pölöskei Éva Győr
Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum
Orbánné Vida Zsuzsanna Baja
Szent Balázs Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Ördög Csilla Monor
Ady Úti Általános Iskola
Ördög Rövid Gabriella Budapest
Fillér Utcai Általános Iskola
Orémusz Anett Nyíregyháza
NySzC Zay Anna Technikum és Kollégium
Óréné Péli Gyöngyi Békéscsaba
Szeberényi Gusztáv Evangélikus Általános Iskola
Orha Imola Fót
Fóti Népművészeti Szakgimnázium, Gimnázium és Technikum
Őri Annamária Budapest
Zrínyi Miklós Gimnázium
Őri László Budapest
Lauder
Őri Marianna Szombathely
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Őri Piroska Martonvásár
Martonvásári Beethoven Általános Iskola
Őri Tiborné Nyíracsád
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola
Orlai Eszter Budapest
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Ormándlaky Dalma Komló
Komlói Kodály Zoltán ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Orosz Edit Budapest
Vajk-sziget Ált. Isk.
Orosz Györgyné Budapest
Üllői Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Orosz János Iván Budapest
Budai Nagy Antal Gimnázium
Orosz Tibor Tiszalök
Tiszalöki Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Orosz Zsuzsanna Tiszafüred
Bán Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda
Oroszlán Anett Hatvan
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Oroszlany Jozsef Palást (Szlovákia)
Palásthy Pál Egyházi Alapiskola
Oroszné Győri Magdolna Hajdúsámson
II. Rákóczi Ált. Iskola és AMI
Oroszné Imre Ágnes Mátészalka
MSzC Déri Miksa
Oroszné Kolosai Zsuzsanna Tiszaújváros
Szent István Katolikus Ált. Isk.
Oroszné Kvaszta Noémi Miskolc-Görömböly
Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája
OROSZNÉ LIBA ÉVA Tiszakerecseny
Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és AMI
Oroszné Pap Magdolna Magyarbánhegyes
Magyarbánhegyesi Kossuth Lajos Általános Iskola
Orovecz Ferencné Fót
Németh Kálmán Általános Iskola
Orsi Kinga Budaörs
1.Sz. Általános Iskola
Ortóné Juhász Julianna Miskolc
Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI
Ostrowskiné Papp Éva Budapest
Kispesti Vass Lajos Általános Iskola
Osvath Emese Budapest
Városmajori Gimnazuim Es Kós Károly Általános Iskola
ŐSZ JÁNOSNÉ Mesztegnyő
Ladi János Általános Iskola
Osziczka-Szamay Szabina Budapest
Vajda Péter Ének Zenei Általános és Sportiskola
Oszlár Tamásné Balatonalmádi
Vörösberényi Általános Iskola
Osztroháné Balabás Mária Sárospatak
Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon
Ott Ilona Dunaszekcső
Sombereki Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ottmár Ilona Nyírbátor
MSZC Bethlen Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Ozsváth Piroska Budapest
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Özvegy Judit Szeged
Szte Gyak. Ált Isk.
P. Sőrés Angéla Debrecen-Józsa
Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola
Paál Alíz Eger
Lenkey János Általános Iskola
Paczánt Zsóci Győr
Győri Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Pádár Erika Albertirsa
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Pádár Lászlóné Jászapáti
Jászapáti Általános Iskola és AMI
Pados Eszter Zalabér
Zalabéri Ált.Isk. és AMI
Páger Szilvia Szentes
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Páhi Zsuzsanna Pécs
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
Pajerich Mónika Makó
Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola
Pákh György Budapest
Szent Margit Gimnázium
Pakuné Kősasvári Éva Hódmezővásárhely
Domonkos Nővérek Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskolája
Pál Éva Miskolc
Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium
Pál Gáborné Salgótarján-Zagyvapálfalva
SÁIK Arany János Tagiskolája
Pál Kitti Budapest
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Banki Donát Szakközépiskolája és Szakiskolája
Pál László Hajdúszoboszló
Pávai V. F. Ált. Isk.
Pál Norbertné Szigetszentmiklós
Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pál Viktória Balatonboglár
Kikötő Gyermekotthon
Paládi Gabriella Tiszabökény (Ukrajna)
Tiszabökényi Általános Iskola
Palágyi Lstván Miskolc
Fazekas
Palancsa Zoltánné Budapest
Budavári Àltalános Iskola
Palásthy Jutka Budapest
Hugonnai Vilma Általános Iskola
Palásti Edit Csongrád
CSTÁI Piroskavárosi Általános Iskolája
Palástiné Szerpák Tünde Balatonboglár
Boglári Általános Iskola
PALÁSTINÉ KOZMA KATALIN Nagykőrös
PMPSZ NAGYKŐRÖSI TAGINTÉZMÉNYE
Palatinus Zsuzsanna Szolnok
Szolnoki Kőrösi Cs. S. Ált. Isk. és AMI
Pálfi Csaba Mihályné Mosonmagyaróvár
Győri SZC Haller János Általános Iskolája, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Pálfi Levente Kolozsvár (Románia)
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Pálfi Tamásné Nagykőrös
Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola
Pálfiné Biró Éva Füzesgyarmat
Kossuth Lajos Ált. és AMI
Pálházi Csaba Püspökhatvan
Püspökhatvani Bene József Általános Iskola
Páli Erzsébet Budapest
Jókai Mór Általános Iskola
Páli Laura Lenti
Gönczi Ferenc Gimnázium
Pálinkás Judit Nagykónyi
Tamási Általános Iskola és Gimnázium Nagykónyi Tagiskolája
Pálinkásné Kálmán Klára Szolnok
Szolnoki Kőrösi Cs. S. Általános Iskola
Pálinkásné Sándor Katalin Domony
Tasnádi Lajos Német Nemzetiségi Általános Iskola Koren István Tagiskola
Pálinkásné Turcsányi Tímea Tószeg
Tószegi Általános Iskola
Pallér Zsuzsanna Szikszó
Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola
Pallos Rita Budapest
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Pálné Pádár Anikó Jászfényszaru
IV. Béla Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pálné Bakonyvári Judit Budapest
Jókai Mór Általános Iskola
Pálné Farkas Irén Kisláng
Tamási Áron Általános Iskola
Pálné Szabó Mária Ilona Hatvan
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola
Palocsai Éva Győr
Győri SzC Pattantyús-Ábrahám Géza Technikum
Palotay Nóra Pécs
MVI Testvérvárosok Terei Általános Iskola
Pálvölgyi Erika Budapest
Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola
Pálvölgyi Katalin Budapest
Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Pálykáné Pandula Zsuzsanna Záhony
Záhonyi Árpád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pamuk Laura Pécs
Szent Mór Iskolaközpont
Páncsicsné Edit Budapest
Madách Imre Gimnázium
Pánczér Tünde Pápa
Kisalföldi Agrárszakképzési Centrum Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum Szakképző Iskola és Kollégium
Pap Erika Budapest
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Pap Zoltanne Balatonvilágos
Mészöly Géza
Pápa Judit Budapest
Keresztury Dezső Általános Iskola
Papczun Mária Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Papné Csipak Andrea Tázlár
II. János Pál KAtolikus Általános Iskola és óvoda Tázlári Tagintézménye
Papné Farkas Ágota Nagykőrös
Arany János Református Gimnázium Technikum és Kollégium
Papp Ágnes Budapest
Budapest XIV. Kerületi Széchenyi István Általános Iskola
Papp Attila Kecskemét
Kecskeméti Vásárhelyi Pál
Papp Bernadett Gógánfa
Fekete István Általános Iskola
Papp Edit Miskolc
Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Papp György Gyömrő
Teleki László Gimnázium és Informatikai Szakközépiskola
Papp Gyuláné Tarnalelesz
Utassy József Általános Iskola
Papp Hajnalka Debrecen
Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
Papp Hajnalka Siklós
Kanizsai Általános Iskola
Papp István Kesznyéten
Kesznyéteni Móra Ferenc Általános Iskola, Földes Ferenc Gimnázium Tiszaújvárosi Tagozata
Papp László Szolnok
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Papp Orsi Nyíregyháza
Bem József Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagintézmény
Papp Péter Pécs
Pécsi Kereskedelmi, Idegenforgalmi, és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
Papp Teca Iregszemcse
TM- EGYMI Göllesz Viktor Tagintézmény
Pappné Bálint Eszter Budapest
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Általános Iskola
Pappné Demes Anikó Újtikos
Újtikos-Tiszagyulaháza Általános Iskola
Pappné Fekete Zita Békéscsaba
Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Pappné Horváth Zsuzsanna Kiskunhalas
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola
Pappné Juhász Katalin Tiszatarján
Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Művészeti Iskola Tiszatarjáni Telephelye
Pappné Kusztván Melinda Miskolc
Kossuth Lajos Evangélikus Óv,Ált.Isk,Gimn.Ped SzG.
Pappné Szauter Eszter Székesfehérvár
Tóvárosi Általános Iskola
Pappné Tóth Ildikó Sarkad
Ady Endre - Bay Zoltán Gimnázium és Kollégium
Parádi Erzsébet Kiskunfélegyháza
KÖÁI József Attila Általános Iskola
Parajdi Katalin Tatabánya
Tabányai Éltes Mátyás EGYMI, Óvoda, Ált.Isk. Szakiskola, és Készségfejlesztő Iskola Skt
Paraszthy Ildikó Érd
Érdi Bolyai János Általános Iskola
Pardi Katalin Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklósi József Attila Ált. Iskola
Pardiné Marjai Erzsébet Kisújszállás
Móricz Zsigmond Református Kollégium
Paréjné Molnár Julianna Solt
Vécsy Károly Általános Iskola és AMI
Párniczky Péterné Dunakeszi
Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Paróczainé Varga Ildikó Somoskőújfalu
Cogito ÁMK Dr. Krepuska Géza Általános Iskola
Pártosné F. Odette Budapest
Budapesti Ward Mária Iskola
PÁSKUJ JÁNOSNÉ Debrecen
Debreceni Bocskai István Általános Iskola
Paszerbovics Edit Sényő
Ibrányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Paszternák Gabriella Tiszacsege
Tiszacsegei Fekete István Általános Iskola
Paszternák Gabriella Tiszacsege
Fekete István Általános Iskola
Pászti Beáta Taksony
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola
PÁSZTÓHY - BARANYAI KATALIN Csór
CSÓRI MÁTYÁS KIRÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLA
Pásztor Andrea Gyál
Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola
Pásztor Annamária Dunabogdány
Dunabogdányi Általános Iskola
Pásztor Csabáné Sajószentpéter
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola
Pásztor Hédi Bátaszék
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Pásztor Istvánné Balkány
Szabolcs Vezér Általános Iskola
Pásztor Judit Budapest
Budapest XXIII. Kerületi Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Pásztor Lászlóné Ramocsaháza
Nyárády Mihály Általános Iskola
Pásztori Tünde Eger
Szent Lőrinc Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Pásztorné Dolányi Magdolna Tura
Turai Hevesy György Általános Iskola
Pásztorné Katona Ildikó Eger
Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Patai Judit Debrecen
Debrecen Fazekas Mihály Gimnázium
Pataki Anikó Dunakeszi
Dunakeszi Szent István Általános Iskola
Pataki Katalin Tárnok
Tárnoki II. Rákóczi F. Sportiskolai Ált. Isk.
Pataki Kornélia (Nelly) Budapest
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Pataki Rozália Felsőpakony
Felsőpakonyi Herman Ottó Általános Iskola
Pataki-Tóth Julianna Emőd
Emődi II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Patakiné Gál Anikó Budapest
Diadal Úti Általános Iskola
Pathyné Lasits Éva Vép
FM DASzK Vépi Középiskolája
Patkóné Séra Ilona Tárnok
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola
Patkóné Stander Anna Átány
EJROK Átányi Általános Iskolája és AMI
Patolcsné Barsi Emőke Kocs
Vincze Imre Református Általános Iskola
Patonai Csabáné Miskolc
Miskolci Kazinczy Ferrnenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Patóné Kazinczy Mariann Törökszentmiklós
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda
Patóné Sándor Boglárka Süttő
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Pattantyús-Ábrahám Sándorné Budapest
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
Pauleczkiné Enikő Tarcal
Tarcali Klapka György Általános Iskola
Paulovicsné Nyitrai Orsolya Budapest
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola
Páva Anett Pilisszentiván
Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
Pávai Ákos Budapest
Farkasréti Általános Iskola
Pazsitni Tünde Nézsa
Nézsai Mikszáth Kálmán Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
Pécsiné Kollár Ágnes Kiskunhalas
Kiskunhalasi Vári Szabó István Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
Péczi Bernadett Gyarmat
Gyarmati Kossuth Lajos Általános Iskola
Pejkó Gabriella Bánhorváti
Kazinczy Gábor Általános Iskola
Pék Jánosné Nyíregyháza
Nyíregyházi Bem József Általános Ikola Gárdonyi Géza Tagintézménye
Pékné Katalin Budapest
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Pékné Ország Ildikó Budapest
Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Ált. Iskola
Pekoláné Győry Mária Gégény
Gégényi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Pektor Anikó Pannonhalma
Győr-Moson-Sopron Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Pannonhalmi Tagintézménye
Pelbártné Erdős Katalin Berettyóújfalu
József Attila Általános Iskola Széchenyi István Tagiskolája
Pelle Ágnes Lőkösháza
Lőkösázi Általános Iskola
Pém Judit Tatabánya
Kertvárosi Általános Iskola
Péntek Zóra Zalaegerszeg
ZSZC Ganz Ábrahám Technikum
Pénzes István Budapest
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
Pénzesné Nakovics Hajnalka Ajka
Csodavár Általános Iskola
Pénzesné Veres Ildikó Mosonmagyaróvár
Fekete István Ált. Isk.
Peperő Edit Barcs
Barcsi Arany János Általános Iskola
Peredi Krisztina Budapest
Wesselényi Utcai Nevelési-Oktatási Intézmény
Peremiczki István Pécel
PIOK
Perényiné Blázer Mária Gödöllő-Máriabesnyő
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola
Perge Ákos Sárospatak
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Perge Mária Szombathely
Gothard Jenő Ált. Isk.
Perge Szandra Szolnok
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Perger- Knizner Kinga Budapest
Kassa Utcai Általános Iskola
Pergerné Kenesei Krisztina Dömsöd
Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola
Pergerné Rábaközi Szilvia Nagykanizsa
Dr Mező Ferenc Gimnázium
Perlakiné Vas Ildikó Gyula
Magvető Református Általános Iskola
Pescha Józsefné Csór
Mátyás Király Ált. Isk.
Pestiné Járomi Edit Jászberény
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Peszt Edit Alap
Cecei Általános Iskola Alapi Tagiskolája
Petákné Tóth Sára Bordány
Ádám Jenő Ált.isk. és AMI.
Pete Lilla Budapest
Herman Ottó Ált. Isk.
Péter Éva Esztergom
Esztergomi Petőfi Sándor Általános Iskola
Péterffyné Kalla Zita Budapest
Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Petermann-né Korinek Éva Kocs
Vincze Imre Református Általános Iskola
Péterné Fürjes Mónika Harsány
Harsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Péterné Hollai Enikő Székesfehérvár
Kodály Zoltán Általános Iskola
Péterné Kelemen Anna Lébény
Lébényi Általános Iskola és AMI
Péterváriné Kiss Sarolta Nagykanizsa
NSZC Cserháti Sándor SzKI és Koll.
Pethőné Nagy Zsuzsanna Kisvárda
Református Óvoda, Ált. Isk., Gimnázium és Kollégium
Péti Cecília Kocsola
Szakcsi Általános Iskola Kocsolai Általános Iskolai Tagintézménye
Petiné Szűcs Yvette Pécs
Megyervárosi Iskola Pécs, 7632. Testvérvárosok Tere 1.
Petkes Csaba Igal
Gróf Széchenyi Imre Általános Iskola
Pető Edit Eger
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Pető Istvánné Petneháza
Petneházy Dávid Általános Iskola
Pető Krisztina Miskolc
Miskolci Herman Ottó Ált.Isk. és A.M.I.
Pető Lászlóné Erk
Nagy Zoltán Általános Iskola
Petőfalvi Beáta Pilis
Gubányi Károly Általános Iskola
Petőfi Zoltánné Répáshuta
Bükki Szlov. Nemz. Ált. Iskola Répáshuta Tagiskolája
Petőházi Gabriella Téglás
II.Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és AMIási
Petőiné Fábri Zsuzsanna Budapest
MTE Nádasi Ferenc Gimnáziuma és Kollégiuma
Petőné Marton Gyöngyi Székesfehérvár
Tóvárosi Általános Iskola
Petrákné Daróczi Enikő Debrecen
Epreskerti Ákt. Isk.
PETRÁNÉ MARIANNA Miskolc
MISKOLC-SZIRMAI REFORMÁTUS ÁLTALÁNOS ISKOLA AMI ÉS ÓVODA
Petrásné Szűcs Eleonóra Eger
Neumann János Középiskola és Kollégium
Petre Evelin Szolnok
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és AMI
Petrovicsné Árki Zsuzsanna Bölcske
Bölcskei Kegyes József Általános Iskola
Petroviczné Gál Ibolya Tatabánya
Kertvárosi Általános Iskola
Petrovszki-Lajszkiné Veres Krisztina Kecskemét
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskolája
Petrovszkiné Szigeti Éva Kétsoprony
Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Petrucz Jánosné Zsáka
Zsákai Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Petruska Beáta Halmaj
Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola
Petz Katalin Budapest
Kőbányai Széchenyi István Általános Iskola
Pfárer Bernadett Ajka-Ajkarendek
Laschober Mária Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Pflum Gizella Budapest
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
Philipp Nóra Budapest
Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és Gimn.
Pikács Gábor Visegrád
Apátkúti Erdei Általános Iskola
Pillérné Fekete Andrea Bábolna
Bábolnai Általános Iskola
Pintér Gabriella Balatonboglár
Siófoki SZC Mathisz János Technikum és Gimnázium
Pintér Katalin Litér
Litéri Református Általános Iskola
Pintér Mária Budapest
Dr. Török Béla Ált. Isk.
Pintér Sarolta Budapest
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI
Pintér Zsuzsanna Budapest
Dr. Török Béla EGYMI
Pintér Zsuzsanna Halásztelek
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Pintér Zsuzsi Sülysáp-Tápiósüly
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola
Pintérné Fehér Andrea Zalalövő
Általános Iskola
Pintyéné Deák Anita Biri
Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Középiskola, Kollégium és AMI
Piros Sándorné Nábrád
Bornemisza Géza Általános Iskola
Piskor Lajosné Lesencetomaj
Lesence Völgye Ált. Iskola
Pittner Károlyné Bodajk
Bodajki Általános Iskola
Piukovics Miklósné Tataháza
Bácskai Általános Iskola Tataházi Tagintézményee
Plajner Ferenc Budapest
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
Plegányiné Molnár Mónika Mezőlak
Mezőlaki Arany János Általános Iskola
Pluhár Viktória Szentendre
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Pocsainé Vida Erzsébet Debrecen
Debreceni Vegyipari Szakközépiskola
Pocsainé Zsarnai Ildikó Debrecen
Nevelési Tanácsadó Balatonalmádi
Pőcze János Szepetnek
Királyi Pál Általános Iskola
Poczók Krisztina Budapest
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Pogány Dóra Budapest
FPSz Beszédjavító
Pogány Ildikó Miskolc
Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI
Pogrányi Csilla Dombóvár
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Póka Józsefné Köröm
IV. Béla Általános Iskola
Polák Katalin Alistál (Szlovákia)
Alistáli Református Egyházi Alapiskola, Felvidék
Polczer Éva Mende
Mendei Géza Fejedelem Általános Iskola
Polgár Regina Budapest
Óbudai Nagy László Általános Iskola
Polgáriné Horváth Gabriella Beremend
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Polgárné Madarasi Zsuzsanna Törökszentmiklós
Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda
Polgárné Varga Erika Keszthely
Egry József Általános Iskola
Polonkai Ibolya Tiszadob
Szeéchenyi István Általános Iskola
Pöltl Ágnes Tatabánya
Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Herman Ottó Általános Iskolája
Polyák Csilla Sátoraljaújhely
Kazinczy Ferenc általános Iskola
Polyákné Aranka Szeged-Kiskundorozsma
Jerney János Általános Iskola
Polyákné Bodó Klára Dunabogdány
Dunabogdányi Általános Iskola
Pomázi Melcsi Újszász
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Pongó Ottóné Tyukod
Tyukodi Általános Iskola
Pongor Sándor Dabas
Táncsics Mihály Gimnázium, Dabas
Pongor Zsuzsanna Aba
Atilla Király Gimnázium
Pongorné Hosszu Tünde Létavértes-Nagyléta
Arany János Általános Iskola
Poór Judit Keszthely
Pannon Egyetem
Poór László Fonyód
Siófoki SZC Bacsák György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
POÓR SÁNDORNÉ Kék
Kéki Petőfi Sándor Ált.Isk.,AMI
Popovics Ferencné Nyírbátor
Báthory Anna Református Általános Iskola
Póra Julianna Nyírbátor
Általános, Közép Iskola
Porcs-Doszpolyné Veres Edina Szögliget
Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
Porcsalmy Tünde Gyula
Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium
Pörény VIKTÓRIA Miskolc-Szirma
Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, AMI és Óvoda
Porgányiné Henrich Piroska Nagykanizsa-Miklósfa
Miklósfai Általános Iskola
Pörneki Attila István Orosháza
Gyulai Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Poros Klára Budapest
Kölcsey F. Gimn.
Porvayné Buzás Inez Pécs
Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Pósa Katona Andrea Felsőhegy (Szerbia)
Csokonai V. Mihály
Pót Csaba Béla Budapest
Innovációs Gimnázium
PÓTA JÓZSEF Budapest
DOBÓ ISTVÁN GIMNÁZIUM
Pótári Tímea Kiskunfélegyháza
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Kollégium
Pótiné Bacskai Katalin Budapest
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
Potje Judit Atkár
Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola
Pótor Mirjam Hajdúhadház
Talentum Baptista Általános Iskola
Pozbai László Sajószentpéter
Sajószentpéteri Kossuth L. Ált. Iskola Móra F. Tagiskolája
Pozbai Lászlóné Sajószentpéter
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Ált. Isk. Móra Ferenc Tagiskolája
Pozna Gabriella SEPSISZENTGYÖRGY (Románia)
NICOLAE COLAN ÁLTALANOS ISKOLA
Pozsár Erika Debrecen
Huszár Gál Gimnázium
Pozsgai Lilla Hajdúszoboszló
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola
Pozsgai Norbert Kaposvár
Nagyboldogasszonny Római Katolikus Gimnázium
Pozsgai Tünde Tiszaújváros
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Pozsgayné Tóth Ildikó Tata
Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
Prekopné Hriczó Mária Miskolc
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollegium
Prepuk Ildikó Hajdúdorog
Hajdúdorogi Móra F. Ált. Isk.
Pretkó Marianna Paks
TMSZC I.István Szakképző Iskola
Prezenszky Edina Pásztó
Zsigmond Király Általános Iskola
Prikidánovicsné Huszka Gyöngyi Kecskemét
Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum
Priol Tünde Pécs
Gandhi Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola
Prukker Erika Esztergom
Esztergomi József Attila Általános Iskola
Puki Istvánné Ildikó Nyíregyháza
Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola
Puklicsné Kis Éva Veszprém
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
Pummer Enikő Debrecen
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI
Punak Dezsőné Sellye
Kiss Géza
Punyiné Dr. Nemes Rita Eger
Neumann János Középiskola és Kollégium
Purger Tiborné Kompolt
Kompolt-Nagyúti Általános Iskola
Puska Ildikó Mór
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola
Puskás Erika Kótaj
István Király Baptista Általános Iskola
Puskas Gabriella Budapest
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Puskás Zsuzsanna Pécs
TVT Általános Iskola
Püspökiné Jámbor Zsuzsanna Irén Nagykanizsa
NSZC Thúry György Technikum
Rab Anita Sorkifalud
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Rába Aranka Sorkifalud
Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola
Rába Gabriella Budapest
Újlak Utcai Általános Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
Rába Lilián Kőszeg
Dr .Nagy László EGYMI
Rábai Matild Debrecen
Debreceni Bárczi Gusztáv EGYMI és Kollégium
Rábavölgyi Attiláné Nagykanizsa
Rozgonyi
Rabné Podlovics Zsuzsanna Budapest
Kispesti Bolyai János Általános Iskola
Rácz Anna Budapest
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Rácz Éva Nyírbátor
MSZC Bethlen Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Rácz Katalin Székesfehérvár
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
Rácz László Szeged
Dugonics András Piarista Gimnázium
Rácz Zita Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola
Rácz Zsuzsánna Budapest
Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Katona József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Rácz-Nagy Zsuzsa Báránd
Raffay Lajos Tagiskola
Ráczné Kövesi Klára Püspökladány
Erőss Lajos Református Általános Iskola
Ráczné Román Mónika Tiszavasvári
Magiszter Általános Iskola
Ráczné Balassa Ildikó Budapest
Kispesti Bolyai János Általános Iskola
Ráczné Budai Márta Üllés
Fontos Sándor Általános Iskola
Ráczné Miskolczi Erzsébet Szentes
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvodaa
Ráczné Siket Klaudia Albertirsa
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Ráczné Siket Klaudia Albertirsa
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Radics Gáborné Isaszeg
Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Technikum
Radnai Béláné Kelebia
Farkas László Általános Iskola
Rádné Németh Edit Zsadány
Zsadányi Református Általános Iskola
Radó Lászlóné Segesd
IV. Béla Király Általános Iskola
Radócz Éva Budapest
B.M.Sz.C. Terfort Ágoston Kéttannyelvű Technikum
Radványi Anita Krisztina Budapest
Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
Raffai Éva Veszprém
Hriszto Botev Általános Iskola
Raffai-Gáspár Ildikó Balatonfűzfő
Veszprémi Szakképzési Centrum Öveges József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
Raffainé Gál Tünde Nagyecsed
EBIRÁG
Rajkiné Polyák Erzsébet Bodajk
Bodajki Általános Iskola
Rák Dóra Budapest
Gyulai István Általános Iskola
Rakóczi Anikó Téglás
II. Rákóczi Ferenc Magyar -Angol Két.tan.nyelvű Baptista Ált.Isk és AMI
Rápityné Mikli Gabriella Baja
Szent László ÁMK
Rása Mónika Szakoly
Szakoly Arany János Ált Isk.
Ráski Lászlóné Miskolc
M8skolc-Diósgyőri Református Általanos Iskola
Ráth Edit Budapest
Rajkó-Talentum Tánc- és Zeneművészeti Iskola
Rátóczi Csilla Vecsés
Grassalkovich
Reck Orsolya Budapest
Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
Rédling-Szabó Gabriella Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Regősné Kobán Mónika Székesfehérvár
Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium
Reichertné Weisz Beáta Balatonszemes
Balatonszemesi Reich Károly Általános Iskola, AMI
Reiterné Fekete Magdolna Kalocsa
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Rejtőné Csizmadia Márta Városlőd
Városlődi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Rémán Ildikó Beszterce (Románia)
Andrei Muresanu Fogimnazium
Reményi Gizella Budapest
Szabó Magda Magyar-Angol Kettannyelvű Általános Iskola
Reményi Rózsa Szombathely
Szombathelyi Neumann János Általános Iskola
Remetey Zsuzsanna Budapest
Újlaki Általános Iskola
Rendek Éva Pécel
PIOK Petőfi Sándor Általános Iskola Tagintézmény
Rénesné Borbás Andrea Keszthely
Zöldmező Utcai Általános Iskola
Répánszky Krisztina Ózd
Csillagfürt EGYMI
Répás Andrea Miskolc
Komlóstetői Általános Iskola
Restyéné Szokolay Csilla Almáskamarás
Károlyi Bernát Nyelvoktató Német Nemzetiségi Ált Isk
Reszegi Éva Miskolc
Földes Ferenc Gimnázium
Rétfalviné Diviák Krisztina Budapest
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Réthy Zsuzsanna Budapest
XIII. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
Retkes Józsefné Szank
Gy. Szabó Béla Általános Iskola
Rétváriné Kemény Annamária Zalaegerszeg
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
Révész Éva Szarvas
Gál Ferenc Egyetem Szarvasi Gyakorló Ált.Isk.
Révész Ottóné Tiszabezdéd
Lónyay Menyhért Általános Iskola Tiszabezdédi Tagintézménye
Révészné Rózsás Tímea Nyíregyháza
Göllesz Viktor Speciális Szakiskola, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Rezessyné Zsoldos Erika Martonvásár
Martonvásári Beethoven Általános Iskola
Ribárszki Anna Ózd
Ózdi Petőfi Sándor Általános Iskola
Ribáryné Gyimesi Valéria Budapest
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Riczu Betti Kalocsa
Fényi Gyula Ált. Isk.
Ridegné Barna Krisztina Jászberény
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Riglerné Styevola Aranka Esztergom
Mindszenty József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Rikli Zsuzsanna Székesfehérvár
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola
Rimaszombatiné Molnár Erika Jászberény
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Rimócziné Forgó Ildikó Nyárlőrinc
Lakiteleki Eötvös Általános Iskola Buzás János Tagintézménye
Rind Melitta Pacsér (Szerbia)
Mosa Pijade Á.I.
Rindt Kiss Irén Kecskemét
AFEOSZ
Rischákné Kishalmi Rózsa Hódmezővásárhely
Bethlen Gábor Református Gimnázium
Riskóné Ruszka Brigitta Kisar
általános Iskola
Ritter Józsefné Pécs
Szent Mór Iskolaközpont
Rittgasszer Imre Lengyel
Déli ASzC Apponyi Sándor MezőgazdaságiTechnikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Rittingerné Géczi Andrea Siklós
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
RIzmayer KAtalin Budapest
Mátyás Király Általános Iskola
Robár Eta Felsőrajk
Suli Harmónia Általános Iskola
Rochlitz Andrea Zsámbék
Keresztelő Szent János Iskolaközpont
Rocsik Dániel Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
Rőczeiné Süvegh Olga Komárom
Komáromi Petőfi Sándor Általános Iskola
Roczkovné Kotroczó Ágnes Battonya
Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Szakképző Iskola, Általános Iskola és Óvoda
Rohoska Ferencné Kiskőrös
Kiskőrösi Bem József Általános Iskola
Roicsik Rita Örkény
Pálóczi Horváth István Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Rójáné Oláh Erika Makó
Makói József Attila Gimnázium
Rókáné Szekeres Gabriella Nagykőrös
Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Rókáné Tóth Erzsébet Ajka
Fekete-Vörösmarty Ált. Isk.
Romhányi Eszter Budapest
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Romhányi Katalin Budapest
Kempelen Farkas Gimnázium
Róna Katalin Budapest
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és AMI
Rónainé Bolf Judit Kőszeg
Bersek József Általános Iskola
Rónaszéki Álmos Budapest
Gyermekház Iskola
Rosnerné Szabó Andrea Szombathely
Derkovits Gyula Általános Iskola
Rossuné Kovács Edit Sándorfalva
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola
Rosta Lászlóné Monorierdő
Monorierdei Fekete István Általános Iskola
Rostas Antal Budapest
Lauder Javne Gimnázium
Rostás Ildikó Budapest
Batthyány Ilona Általános Iskola
Rostné Teremi Mária Budapest
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
Rovácsné Simon Erika Tata
Kőkúti Általános Iskola
Roxinné Horváth Hajnalka Kalocsa
Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Rozgonyi Katalin Balassagyarmat
Szent Imre Keresztény ált Isk és Gimnázium
Rozgonyi Zoltán Szegvár
Szegvári Forray Máté Ált. Isk. és AMI
Rozmanné Czigler Ágnes Budapest
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Rozonics Péterné Kiskunhalas
Szilády Áron Református Gimnázium
Rózsa Ivett Kalocsa
Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Általános Iskola
RÓZSA MARIANNA Székesfehérvár
Vörösmarty Mihály Általános Iskola Farkasvermi Úti Tagiskola
Rózsa-Tunyogi Csenge Vértessomló
Vértessomlói Német Nemzetiségi Általános Iskola
Rózsahegyi Ágnes Szombathely
Paragvári Utcai Általános Iskola
Rózsahegyi Eszter Budapest
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Rózsáné Steininger Anikó Mosonszentmiklós
Széchenyi István Ált. Isk. és AMI
Rózsás Tímea Várpalota
PSZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Rozsinszkyné Apró Ágnes Szeged
Szegedi SZC Vasvári Pál Gazdasági és Informatikai Technikum
Rozsosné Németh Mónika Győr
Győri SzC. Móra Ferenc Általános Iskola
Rubin Andrea Debrecen
Debreceni Dózsa György Á. Iskola
Rubin Veronika Budapest
Rogers Iskola
Rubint Gabriella Sárvár
Sárvári Gárdonyi Gáza Ált.Isk.
Rudolf Márti Miskolc
Balázs Győző Református Gimnázium
Rujpné Pártos Boglárka Budapest
Sylvester János Református Gimnázium, Szakközépiskola és Szakképző Intézmény
Rumpler Nikoletta Székesfehérvár
Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma
Ruszné Rácz Ildikó Szeged
Rókusi Általános Iskola
Rusznyákné Éva Gyöngyi Sárospatak
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
Ruttkay Attila Zalaegerszeg
Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Ruzsáné Éva Gyula
Esély Pedagógiai Központ EGYMI Pánczál Imre Tagintézménye Gyula
S.Molnár Jucus Csákvár
Esterházy Móric Ált. Isk. Csákvár
Sabján Hajnalka Pacsa
Pacsai Általános Iskola
Safranku Ágnes Nyíregyháza-Oros
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Herman Ottó Tagintézmény
Safranku András Nyíregyháza
Jókai Mór Református Általános Iskola
Sághy Lászlóné Szombathely
Gothard Jenő Általános Iskola
Sági Lajos Jászkarajenő
Széchenyi István Általános Iskola
Salamehné Beledi Lilla Martonvásár
Beethoven Általános Iskola
Salamon Katalin Eger
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Iskola
Salánki Erzsébet Nagymuzsaly (Ukrajna)
Nagymuzsalyi Középiskola
SALGA ANNA Gyöngyös
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport-és Általános Iskola
Sallai Zsófia Budapest
Fekete István EGYMI
Sály Rita Sály
Sályi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Salzer Gabriella Budapest
Újpesti Bajza József Általános Iskola
Samu László József Salgótarján
SÁIK Kodály Zoltán Tagiskolája
Samu Miklósné Balatonkenese
Pilinszky János Általános Iskola és AMI
Samu-Németh Enikő Vasmegyer
Vasmegyeri Megyer Vezér Általános Iskola
Samuné Tóth Szilvia Zagyvaszántó
Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola
Sándor Csilla Lajosmizse
Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola
Sándor Emőke Visonta
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Sándor Erika Albertirsa
Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános Iskola
Sándor Imola Érd
Érdi Gárdonyi G. Ált. Isk. és Gimn.
Sándor Mónika Bordány
Ádám Jenő Általános Iskola és AMI
Sándor Péterné Debrecen
Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola
Sándorné Zsuzsa Jászapáti
Jászapáti Gróf Széchenyi István Gimnázium
Sándorné Fazekas Anita Báránd
Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI Raffay Lajos Tagiskola
Sándorné Horváth Marianna Keszthely
Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI
Sandrik Anikó Eger
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Sánta Zoltán Tiszakarád
Sánta Erzsébet Általános Iskola
Sántáné Bartha Mónika Budapest
Benkő István Református Ált. Isk. és Gimn.
Sápi Anikó Kecskemét
Kecskeméti Református Gimnázium
Sárga Jánosné Marika Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
Sári Ildikó Füzesabony
Mezőtárkányi Általános Iskola Egerfarmosi Telephelye
Sarkadi Dóra Győr
Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Sarkadi Éva Budapest
Lemhényi Dezső Általános Iskola
Sarkadiné Rendes Zita Dunakeszi
Fazekas M. Német Nemz. Ált. Iskola
Sarkadiné Varga Judit Nagyecsed
Ecsedi Báthori István Református Általános Iskola,Gimnázium és Kollégium
Sárköziné Papp Julianna Füzesgyarmat
Kossuth Lajos Általános Iskola és AMI
Sárosi Krisztina Budapest
Batthyány Lajos általános Iskola
Sárosiné Sárközi Andrea Gyula
Dürer Albert Általános Iskola
Sárospatakiné Major Márta Dunaharaszti
II. Rákóczi Ferenc
Sárpátki Éva Győr
Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium
Sáska Péter Pécs
Testvérvárosok Terei Ált. Iskola
Sávainé Fellner Krisztina Örményes
Fegyverneki Móra F. Ált. Isk. Szalai Sándor Ált. Iskolája
Savanya Aranka Szeged
Orczy István Általános Iskola
Savic Bernadett Nyíregyháza
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola
Sávolyiné Rudolf Ildikó Polgár
BSZC József Attila Szakképző Iskola
Schäfferné Haragó Krisztina Mohács
Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Schäfferné Trábert Gyöngyi Pécs
Pécsi Református Kollégium
Scharnitzky Miklós Fót
Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium
Schauerné Hraskó Erika Nemesnádudvar
Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi Általános Iskloa
Scheibl Lászlóné Judit Hajós
Hajósi Szent Imre Általános Iskola
Schenk Beatrix Székesfehérvár
Felsővárosi Általános Iskola Sukorói Tagiskolája
Schinkovicsné Somogyi Teodóra Jánosháza
Szent Imre Általános Iskola
Schmid Gabriella Erdősmecske
Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tagiskolája, Erdősmecske, Petőfi S. U. 28.
Schmidt Éva Dág
SSKI Dági Tagiskola
Schmidt Krisztina Egyházasharaszti
Egyházasharaszti Körzeti Általános Iskola
Schmidtné Csoó Andrea Miskolc
Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola
Schneider Istvánné Lovasberény
Reményik Sándor Református Á.i.
Schneiderné Tóth Ildikó Sátoraljaújhely
Kazinczy Ferenc Általános Iskola Jókai Mór Tagintézménye
Schober Éva Budapest
Bornemisza Péter Gimnázium
Schőn Tímea Budapest
Kőbányai Szent László Gimnázium
Schranz Edit Tamási
Tamási Pedagógiai Szakszolgálat
Schreinerné Rodler Katalin Székesfehérvár
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Schulczné Baji Ilona Dabas
Kossuth Lajos Általános Iskola
Schuller Péterné Fülep Katalin Hernádnémeti
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és AMI
Schullerné Kniesz Márta Bikal
AMI Mágocs Bikal-Egyházaskozári Tagintézménye
Schuszter Katalin Balatonfüred
Fekete István Általános Iskola, EGYMI
Scitovszky Szilvia Tünde Ózd
József Attila Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Sebestyén Csilla Eger
Neumann János Gimnázium
Sebestyén Ilona Törökszentmiklós
Hunyadi Mátyás Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Sebestyén Istvánné Budapest
Sashegyi Arany János Ált. Isk. és Gimn.
Sebestyen Reka Budapest
Molnar Ferenc Magyar-Angol Ket Tanitasi Nyelvu Altalanos Iskola
Sebestyénné Pető Krisztina Győr
Győri Tulipános Általános Iskola
Sebestyénné Siki Eliza Veszprém
Szilágyi Keresztény Iskola
Sebestyénné Venczel Andi Veszprém
ÁLTALÁNOS ISKOLA MADOCSA
Sebők Zsuzsanna Pécel
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
Sebőné Orosz Mónika Kazincbarcika
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
Sedróné Halustyik Erika Gyál
Gyáli Ady Endre Általános Iskola
Sèfernè Tüske Adèl Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
Sejberné Szabó Marianna Vasvár
Vasvári Általános Iskola
Selejó Erzsébet Nyíregyháza
NYE Eötvös József Gyak. Ált, Isk. és Gimn.
Sellei Abigél Balatonkenese
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Sellei Abigél Balatonkenese
Balatonkenesei Pilinszky János Általános Iskola és AMI
Sélleiné Jónás Erika Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Eötvös József Ált. Iskola
Seller-Somodi Anett Szolnok
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Selmecziné Verba Debóra Budapest
Rogers Iskola
Semjéni Éva Budaörs
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Sepsiné Takács Erika Mór
Móri Dr. Zimmermann Ágoston Angol- Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Seregélyes Edit Siklós
Kanizsai Dorottya
Seres Anikó Orosháza
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Seres Jánosné Rózsika Békéscsaba
Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Seres Mónika Petőfiszállás
Petôfi Sándor Általános Iskola
Seresné Kónya Antónia Nyírbátor
LMA Nyírbátori Tagintézménye
Sétáló Istvánné Márta Andocs
Andocsi Szent Ferenc Általános Iskola és AMI
Sikari Éva Budapest
Budapest XVIII. Kerülei SOFI
Sike Blanka Karcag
Györffy István Katolikus Általános Iskola
Silling Erzsébet Balmazújváros
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
Simigláné Kalmár Zsófia Dunaújváros
Arany János Általános Iskola
Simon Adrienn Marcali
Somogy Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Marcali Tagintézménye
Simon Ágnes Újszász
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Simon Andrea (Ukrajna)
Salánki Középiskola
Simon Csilla Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Simon Emese Aszód
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium Általános Iskola és Kollégium
Simon Györgyi Budapest
Vörösmarty Mihály Református Általános Iskola
Simon Ildikó Jászberény
Szolnoki SzC Klapka György Technikum és Szakképző Iskola
Simon Ilona Tokaj
Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Simon Zoltán Budapest
Nagy Imre Általános Iskola
Simon Zsolt Pécs
Péci SZC Zsolnay Vilmos Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Simonicsné Cingul Robertina Letenye
Letenyei Andrássy Gyula Általános Iskola
Simonné Rása Erika Budapest
Zuglói Arany János Általános Iskola és AMI
Simonné Krum Eszter Bonyhád
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium
Simonné Lőcsei Mónika Cered
Id. Szabó István Általános Iskola
Simonné Németh Borbála Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Petőfi Sándor Magyar-Angol Két Tan. Nyelvű Ált. Isk.
Simonné Papp Ágnes Budapest
Óbudai Árpád Gimnázium
Simonné Pausch Piroska Budapest
Lauder Iskola
Simonné Pucsli Zsuzsanna Felsőnyék
Deák Ferenc Általános Iskola
Sinka Ágnes Gyömrő
Weöres Sándor Általános Iskola
Sinkáné Glatz Sinkáné Glatz Veszprém
Cholnoky Ferenc Általános Iskola
Sinkovics Ágnes Kőszeg
Dr. Nagy László EGYMI
Sinkovicz Nóra Kutas
Rèvkomáromi János Általános Iskola
Sipekiné Gáspár Julianna Miskolc
MSZC Baross Gábor Közlekedési és Postaforgalmi Szakközépiskola
Sipos Ferencné Dunakeszi
Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Àltalános Iskola
Sipos Györgyné Budapest
Budapest XXI Katona József Általános Iskola
Sipos Henriette Szeged
Rókusvárosi 2.sz. Ált.Isk.
Sipos Ildikó Szurdokpüspöki
Szurdokpüspöki Általános Iskola
Sipos Katalin Mezőszentgyörgy
Eötvös Károly Általános Iskola
Sipos Zoltánné Budaörs
Herman Ottó Ált. Isk.
Siposné Rózsa Erzsébet Vasvár
Vasvári Általános Iskola
Siposs Krisztina Hajdúhadház
Dr Földi János Általános Iskola
Siránné Kiss Mária Budapest
Vajk-sziget Általános Iskola
Sisa Sándorné Vác
Karolina Katolikus Általános Iskola, Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Siskáné Nagy Ilona Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola
Sivák Józsefné Vámosgyörk
Vámosgyörki Katolikus Általános Iskola
Skultéty Zoltán Gáborné Miskolc
Lévay József Református Gimnázium és Diakotthon
Slávik Edit (Szlovákia)
Alapiskola és Óvoda Hidaskürt
Smolcz Frigyes Nagykanizsa
Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye
Smuta Katalin Budapest
XXIII.kerületi Fekete István Általános Iskola
Sóber Józsefné Valkó
Valkói Móra Ferenc Általános Iskola
Söjtöri Dezsőné Sümeg
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola
Solymosi Györgyi Edelény
Szent János Görögkatolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum és Kollégium
Som Erzsébet Budapest
Herman Ottó
Somfai Balázsné Esztergom
József Attila Általános Iskola
Somi Leventéné Ságvár
Ságvári Szilády Áron Általános Iskola és AMI
Somlai Zsuzsanna Sárvár
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Somodi-Kovács Lejla Gyöngyösoroszi
Gyöngyösoroszi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Somodiné Nyoma Katalin Tatabánya
Óvárosi Általános Iskola
Somodiné Szücs Márta Debrecen
Debreceni Bocskai István Általános Iskola
Somodiné Tompa Ágnes Kál
Káli Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola
Somogyi Attila Pécs
Jurisics Utcai Ált. Isk.
Somogyi Margit Jászberény
Terplán Zénó Technikum
Somogyi Valéria Dombóvár
Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
Somogyiné Németh Valéria Nádasd
Nádasdi Széchenyi István Általános Iskola
Somogyiné Tóth Judit Egyek
Szent János Kat. Óvoda, Ált. Isk. és AMI
Somogyvári Róbertné Pétfürdő
Horváth István Általános Iskola
Somorjai Zsoltné Miskolc-Miskolctapolca
Miskolctapolcai Tagiskola
Somosfalviné Fehér Gabriella Győr
Széchenyi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola
Somoskőiné Barta Beáta Karancslapujtő
Mocsáry Antal Általános Iskola és AMI
Somoskőiné Petró Edina Karancsalja
Mocsáry Antal Általános Iskola Karancsaljai Tagintézménye
Soós Brigitta Geresdlak
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Geresdlaki Tagiskolája
Soós Gáborné Budapest
Budapesti XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
Soós Zoltán Ferenc Kecskemét
Piarista Gimnázium
Soósné Lépő Rozália Bogyiszló
Általános Iskola Bogyiszló
Soponyai Henriett Paks
Balogh Antal Katolikus Óvoda Általános Iskola és Gimnázium
Soproniné Molnár Mária Érd
Teleki Sámuel Általános Iskola
Sőregi Stefánia Halmajugra
Halmajugrai Arany János Általános Iskola
Sörtély Erika Mihályi
Mihályi Általános Iskola
Sósfalviné Horváth Erzsébet Dég
Dr Kovács Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Sósné Cseplye Magdolna Eger
EKE Gyakorló Ált. és Középisk.
Sóstai Lilla Ács
Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola
SÓSTÓI GÁBORNÉ Budapest
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
Sötét Béláné (Csilla) Monostorapáti
Művészetek Völgye Általános Iskola
Sótonyi Katalin Balatonkeresztúr
Balatonkeresztúri Festetics Kristóf Általános Iskola
Sovány Mihály Hódmezővásárhely
HSZC Corvin Mátyás Tagintézménye
Soványné Ódor Ilona Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola
Speulta Dóra Győrladamér
Győrladamér Községi Általános Iskola
Spisákné Krich Dorottya Máriapócs
Dudás Miklós Görögkatolikus Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola és A. M. I
Spitz Mariann Dunaújváros
Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Stál Edit Beszterec
Besztereci Móricz Zsigmond Általános Iskola
Stanitz Tamásné Győr
GySzC Móra Ferenc Általános Iskola
Stefán Istvánné Pásztó
Zsigmond Király Általános Iskola
Stefán-Kovács Kata Kaba
Sári Gusztáv Általános Iskola és AlapfokúMűvészeti Iskola
Stégerné Benyiczki Éva Biatorbágy
Biatorbágyi Általános Iskola
Steinhardt Erika Nagykanizsa
Piarista Iskola
Steklerné Váraczki Éva Magy
Palásti László Általános Iskola és Óvoda
STELLA ÉVA Szekszárd
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Stenger Judit Magyarpolány
Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Stergericsné Bertalan Eszter Dunakiliti
Dr. Batthyány-Strattmann László Általános Iskola
Stermeczki Beáta Székesfehérvár
Székesfehérvári SZC I. István Technikum
Stier Lászlóné, Magdi Pécs
Pécsi Apáczai Csere János Ált.Isk., Gimnázium
Stockné Bereczki Ildikó Budapest
Új Budai Alma Mater Általános Iskola AMI és Óvoda
Stompné Smied Margit Nyíregyháza
NYSZC Bencs László Szakközépiskolája
Strupka Margit Alsónémedi
Alsónémedi Széchenyi István Általános Iskola
Stukovszky Éva Budapest
Hild József Általános Iskola
Sudár Mártonné Gabriella Dunaújváros
Arany János Általános Iskoka
Suhajdáné Márta Akasztó
Kunszt József Katolikus Általános Iskola
Sukta Erzsébet Mátészalka
MSZC Gépészeti Technikum és Kollégium
Süle Gyöngyi Budapest
Dr Béres József Általános Iskola
Süle Süle Debrecen
Debreceni Bolyai János Ált Isk és AMI
Sulyokné Szeitl Rita Ács
Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola
Surányi Andrásné Gyál
Gyáli Bartók Béla Ált, Isk.
Surányi Mária Jászágó
JÁI Jászágói Ált. Isk. Tagintézménye
Surányiné Zethner Gabriella Kaposvár
Lorantffy Zsuzsanna Református Iskola
Suszter Emese Miskolc
Miskolci Ii. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Sutáné Kerek Edina Nyíregyháza
Szent Imre Katolikus Gimnázium
Sütő Ervinné Bodrog
Bölcsesség Kezdete Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Sütőné Pelyva Dalma Városföld
Városföldi Általános Iskola
Sutus-Juhász Tünde Nagymaros
Kittenberger Kálmán Ált. Isk.
Süveges-Győrfi Miklós Serényfalva
Szent Mihály Katolikus Általános Iskola Serényfalvai Katolikus Általános Iskola
Svégel Beáta Nagyatád
Nagyatádi Bárdos Lajos Sport Ált. Isk.
Svidróné Takács Erika Győr
GYSZC Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Szabadkai Krisztina Budapest
Budapest XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
Szabadvári Ilona Ceglédbercel
Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Isk. és AMI
Szabó Mónika Görcsöny
Pellérdi Általános Iskola Görcsönyi Általános Iskolája
Szabó Adrienn Jobbágyi
Jobbágyi Fáy András Általános Isklola
Szabó Andrásné Balatonfüred
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola
Szabó Attiláné Furta
Bessenyei György Általános Iskola
Szabó Béla Baktalórántháza
Vay Ádám Mezógazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
Szabó Edit Kézdimartonfalva (Románia)
Bálint Gábor Gimnázium
Szabó Edit Karcag
Györffy István Katolikus ÁLtalános Iskola
Szabó Erika Debrecen
Csapókerti Általános Iskola
Szabó Éva Pécs
Pécsi Éltes EGYMI
Szabó Ferenc Velence
Velencei Dr. Ranschburg Jenő Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Szabó Ferencné Berettyóújfalu-Berettyószentmárton
Hunyadi Mátyás Tagiskola
Szabó Ferencné Kenyeri
CVÁI Kenyeri Telephely
Szabó Gabriella Budapest
Újlaki Általános Iskola
Szabó Gabriella Szeged
SzSzC Gábor Dénes Technikuma és Szakközépiskolája
Szabó Ildikó Jászberény
Lehel Vezér Gimnázium
Szabó Ildikó Pápa
Türr István Gimnázium és Kollégium
Szabó Istvánné Debrecen
DSZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum
Szabó Jánosné Dorog
Petőfi Sándor Tagiskola
Szabó Józsefné Zalalövő
Zalalövői Általános Iskola
Szabó Judit Szabadszentkirály
Szentlőrinci Általános Iskola Zsigmond Király Általános Iskola Tagintézménye
Szabó Julianna Kiskunhalas
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Technikum
Szabó Károly Herceghalom
Herceghalmi Általános Iskola
Szabó Károlyné Győr
Kossuth Lajos Általános Iskola
Szabó László Győrzámoly
Győrzámolyi Petőfi Sándor Általános Iskola
Szabó Lászlóné Siklós
Kanizsai Dorottya Általános Iskola
Szabó Lívia Győr
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Iparművészeti Szakgimnázium, Technikum és Szakközépiskola
Szabó Mária Örkény
Huszka Hermina
Szabó Mónika Pomáz
PMPSZ Szenetndrei Tagintézmény
Szabó Mónika Budapest
Újpesti Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Szabó Nándor Babócsa
Zrínyi Miklós Általános Iskola Babócsa
Szabó Nóra Tatabánya
Tatabányai Éltes Mátyás EGYMI Ált. Isk. és Spec. Szakisk.
Szabó Réka Nyírpazony
Színi Károly Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szabó Rita Nagykanizsa
Szivárvány EGYMI
Szabó Rita Budapest
Dió Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium
Szabó Rita Szekszárd
Tolna Megyei SZC Bezerédj István Technikuma
Szabó Szilárd Nagykanizsa
Rozgonyi Úti Általános Iskola
Szabó Szilvia Halásztelek
Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabó Tímea Bodrogolaszi
Zempléni Általános Iskola Bodrogolaszi
Szabó Tünde Makó
Makói Általános Iskola
Szabó Valéria Nyírpazony
Színi Károly Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szabó Valéria Balmazújváros
Balmazújvárosi Általános Iskola, Kalmár Zoltán Tagintézménye
Szabó Veronika Budapest
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Szabó Zita Dorog
DOKI Petőfi Tagiskola
Szabo Zoltan Krizba (Románia)
általános
Szabó Zsófia Szombathely
Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és AMI
Szabó Zsóka Pécel
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Szabó Zsuzsanna Budapest
Marczibányi Téri Kodály Z. Ált. Isk. és Gimn.
Szabolcsiné Mecsei Andrea Tiszaújváros
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabolczki Zsuzsanna Budapest
Fasori Evangélikus Gimnázium
Szabóné Módra Andrea Szeged
Arany János Általános Iskola
Szabóné Tölgyesi Anita Szombathely
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szabóné Balogh Éva Hajdúböszörmény-Bodaszőlő
Zeleméry László Általános Iskola
Szabóné Berki Judit Sárbogárd
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola
Szabóné Chrenkó Katalin Nyíregyháza-Jósaváros
Arany János Gimnázium , Általános Iskola és Kollégium
Szabóné Dencs Zsuzsanna Sajókaza
Balassi Bálint Általános Iskola
Szabóné Gáspár Katalin Somogyfajsz
FPÁ és AMI Somogyfajszi Tagintézménye
Szabóné Gergely Márta Gyula
Esély Pedagógiai Központ Pánczél Imre Tagintézménye Gyula
Szabóné Hegyi Andrea Budapest
Gyengénlátók Általános Iskolája, EGYMI és Kollégiuma
Szabóné Hengl Ági Debrecen
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Szabóné Karancsi Tünde Szigetszentmiklós
Kardos István Általános Iskola,Gimnázium és Szakgimnázium
Szabóné Kiss Gabriella Budapest
Pestújhelyi Általános Iskola
Szabóné Kovács Gabriella Kaposvár
Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szabóné Lovász Ágnes Sásd
Sásdi Ált. Isk. és AMI
Szabóné Motyovszki Katalin Albertirsa
Tessedik Sámuel Általános Iskola
Szabóné Németh Ildikó Császár
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola
Szabóné Pónya Mónika Kaposvár
Gárdonyi Géza Tagiskola
Szabóné Sáfrányos Tünde Mikóháza
Petőfi Sándor Református Általános Iskola
Szabóné Szentpéteri Violetta Ságvár
Ságvári Szilády Áron Általános Iskola és AMI
Szabóné Tóthi Katalin Szekszárd
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Szabóné Tóthi Katalin Nagydorog
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
Szabóné Urbán Ildikó Nagykáta
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola
Szabóné Varga Erika Gyömrő
Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szabóné Varjas Ildikó Szekszárd
Szent József Iskolaközpont
Szabóné Vékony Andrea Budapest
Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat XXII. Ker. Tagint.
Szabóné Zádori Edina Szeghalom
Péter András Gimnázium és Kollégium
Szájerné Csóbor Katalin Körmend
Somogyi Béla Tagiskola
Szajkó Zsuzsa Szögliget
Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
Szajkóné Ökrész Hajnalka Dunavarsány
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Szakács Edit Gödöllő
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Szakács Gabriella Eger
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Szakács Istvánné Hajdúszoboszló
Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola Hajdúszoboszló
Szakács Veronika Herend
Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Szakácsné Farkas Éva Bölcske
Bölcskei Kegyes J. Általános Iskola
Szakál Ida Nagykanizsa
Szivárvány EGYMI
Szakáll Hajnalka Ágasegyháza
Széchenyi István Általános Iskola
Szakálné Bodnár Krisztina Nagyigmánd
Nagyigmándi Pápay József Általános Iskola
Szakály Mónika Vasvár
Vasvári Általános Iskola
Szakály Szabolcs Debrecen
Svetits Katolikus Általános Iskola
Szakály Zoltán Budapest
Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola
Szakasicsné Németh Beáta Nádasd
Széchenyi István Általános Iskola
Szákné Nagy Ilona Gyula
Gyulai Implom József Általános Iskola
Szakszonné Tiba Angéla Pannonhalma
Pannonhalmi Szent Benedek Ált. Iskola és AMI
Szalai Linda Katalin Biatorbágy
Tópark Alternatív Iskola
Szalai Márta Kiskunhalas
Szent József Kat. Ált. Iskola
Szalai Zsuzsanna Tata
Jávorka Sándor Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szk. Isk.
Szalainé Balog Ágota Fábiánsebestyén
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és AMI
Szalainé Sándor Katalin Mosonmagyaróvár
GySzC Haller János Általános Iskola
Szalainé Antal Éva Győr
Gyárvárosi Általános Iskola
Szalainé Orosdy Cecilia Budapest
Adventum Iskola
Szalainé Pongrácz Andrea Celldömölk
VMPSZ Celldömölki Tagintézménye
Szalainé Sinka Edit Békésszentandrás
Hunyadi János Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Szalay Klaudia Tiszaszentimre
Tiszaszentimrei Vasvàri Pàl Àltalànos Iskola
Szalay Zsuzsanna Pápa
Tarczy Lajos Általános Iskola
Szalayné Gál Éva Szombathely
Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola
Szalayné Katona Gyöngyike Foktő
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Foktői Magyar László Általános Iskolája
Szalayné Mónus Ildikó Kecskemét
Vásárhelyi Pál Általános Iskola
Szalkai Mária Eger
Egri Lenkey János Általános Iskola
Szállásiné Gál Judit Nagyecsed
EBIRÁG
Szalma Csilla Nemesvámos
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Szalóki Zoltánné Komló
Gagarin Általános Iskola
Szalókiné Csibi Éva Hajdúszovát
Diószegi Lajos
Számadóné Békéssy Szilvia Budapest
Veres Péter Gimnázium
Szamosköziné Ágnes Pécs
Zsolnay Vilmos Technikum
Szamosvölgyi Erzsébet Tata
Kőkúti Általános Iskola Fazekas Utcai Tagintézménye
Szanics Anikó Debrecen
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Szanitter Aranka Debrecen
Huszár Gál Iskola
Szántainé Erdős Johanna Kaposvár
Toponári Tagiskola
Szántó Adrienn Tatabánya
Sárberki Általános Iskola
Szántó Ágota Békéscsaba
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szántó Józsefné Sáránd
Sárándi Kossuth Lajos Általános Iskola
Szántó Mihályné Békéscsaba
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
Szántó Tiborné Dánszentmiklós
Dánszentmiklósi Ady Endre Általános Iskola
Szántóné Gáncsos Beáta Tiszatelek
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Szántóné Tábi Szilvia Gyöngyös
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Általános Iskola
Szanyi Ágnes Miskolc
Kós Károly Építőipari Kreatív Technikum
Szanyiné Plávits Ágnes Budapest
Budapest, XVII. Kerület Zrínyi Miklós Általános Iskola
Szappanos Edit Hódmezővásárhely
Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola
Szappanos Ildikó Szentendre
Ferences Gimnázium
Száraz Andrea Noszlop
Noszlopi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Szárazné Fehér Tímea Kisoroszi
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola Kisoroszi Tagintézménye
Szarka Irma Szentendre
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
Szarka Zsoltné Győr
Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium
Szarka Zsuzsanna Szombathely
Paragvári Utcai Általános Iskola
Szarkáné Ágoston Orsolya Bábolna
Bábolnai Általános Iskola
Szarkáné Bakos Zsuzsanna Csaroda
Csarodai Herman Ottó Általános Iskola
Szarkáné Farkas Anikó Debrecen
Talentum Baptista Általános Iskola
Szarkáné Lampert Anikó Budapest
Bornemisza Péter Ált. Isk. és Gimnázium
Szász Éva Érd
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
Szász Imréné Békés
Szegedi Kis István Református Gimnázium,Általános Iskola és Óvoda, Békés
Szász Laura Újlengyel
Újlengyeli Általános Iskola
Szászfai-Földes Dóra Budapest
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
Szászné Tihanyi Beáta Budapest
1125. Bp. Virányos U. 48.
Szatlóczkyné Alexa Edina Kántorjánosi
Kántorjánosi Református Általános Iskola
Szatmári Bernadett Győr
Kisalföldi ASzC Veres Péter Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Szatmári Ildikó Debrecen
Debreceni Benedek Elek Általános Isklola
Szauter Tünde Piliscsaba
Piliscsabai Jókai Mór Általános Iskola
Szávai Brigitta Nagykanizsa
Szivárvány EGYMI
Százmán Ildikó Cegléd
Várkonyi István Általános Iskola
Széchenyi Zoltánné Herceghalom
Általános Iskola
Széchenyiné Maár Anikó Biharkeresztes
Gárdonyi Zoltán Református általános Iskola
Szécsiné Festő-Hegedűs Margit Szolnok
Varga Katalin Gimnázium
Szederkényi Barbara Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
Szedlákné Maráczi Ágota Pápa
Szent I. Róm. Kat. Ált. Isk.
Szedlákné Halász Zsuzsanna Nyírtelek
NySzc Sipkay Barna Technikum
Szegedi Klára Nagykanizsa
Dr Mező Ferenc Gimnázium
Szegedi László Nyírmada
Patay István Általános Iskola
Szegedi-Viczencz Katalin Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Szegediné Gasparics Viktória Miskolc
Bulgárföldi Általános Iskola Miskolc
Szegi Zoltán Baja
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Szegváriné Balpataki Irén Szolnok
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szeiler Emese Budapest
Gádor Általános Iskola
Székely Jánosné Füzesgyarmat
Kossuth Lajos Ált. Iskola
Székely Szilárdné Kazincbarcika
Csillagfürt EGYMI
Székely Zoltán Dabas
Dabasi II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Székely Zsuzsanna Veresegyház
Szikrasuli Általános Iskola
Székelyhidi Tünde Budapest
Podmaniczky Evangélikus Általános Iskola
Székelyhidiné Ecsedi Ibolya Balmazújváros
Balmazújvárosi Ált. Isk.
Székelyné Kiszel Erika Hatvan
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Székelyné Molnár Katalin Szigetszentmiklós
Kardos I. Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
Szekeres Andrea Tengelic
Zombai Általános Iskola Tengelici Tagiskola
Szekeres Edit Tiszafüred
Karcagi SzC Hámori AndrásSzakközépiskolája és Szakiskolája
Szekeres Tiborné Gödöllő
Gödöllői Montágh Imre Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola
Szekeres Zoltán Nagyiván
KLG Nagyiváni Általános Iskolája
Szekeres Zoltánné Cegléd
CSZC Unghváry László Vendéglátóipari Technikum és
Szekeresné Horváth Katalin Pécs
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola
Szekeresné Kovics Erika Záhony
Árpád Vezár Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szekeresné Régert Rita Harkány
Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI
Szekrényesné Tahy Klára Dunaharaszti
Hunyadi János Általános Iskola
Szél Éva Eger
EKF Gyakorló
Szél-Kovács Zsuzsanna Kecskemét
Bolyai János Gimnázium Németh László Gimnáziuma
Szelei Zsuzsa Fegyvernek
Fegyverneki Móra Ferenc Általános Iskola
Szeléné Varga Marian Tiszaigar
KLG Kossuth Lajos ÁLt. Isk. Telephelye
Széles Ildikó Pécs
Pécsi Éltes EGYMI
Szélesné Karácsony Ida Győr
Audi Hungaria Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Széll Beáta Debrecen
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola
Szélné Kovács Judit Kecskemét
Kandó Kálmán Technikum
Szemán Jenőné Pálháza
Hegyközi Általános Iskola
Szemenyei Istvánné Dunaújváros
DSZC Rudas Közgazdasági Szakgimnázium
Szemere Mária Pécs
Pécsi Kovács Béla Általános Iskola
Szemes Ildikó Budapest
Gregor József Általános Iskola
Szende Zsuzsa Budapest
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
Szenderák Szabolcs Mosonmagyaróvár
GySzC HMT
Szendreiné Fazekas Julianna Szentendre
Templomdombi Általános Iskola
Szendrey Bea Székesfehérvár
Hunyadi Mátyás Technikum
Szendrői Tamás Vép
Szombathelyi Bercsényi MIklós Általános Iskola
Szenes Éva Mónika Budapest
Kőbányai Fekete István Általános Iskola
Szenesné Magyar Judit Nyírmada
Patay István általános Iskola
Szente Vargáné Mohácsi Edit Dabas-Gyón
Gyóni Géza Általános Iskola
Szenténé Toplak Ildikó Zalaegerszeg
ZSzC Széchenyi István Technikum
Szentgyörgyi Beáta Szakcs
Szakcsi Általános Iskola
Szentgyörgyi Katalin Margit Kaposvár
KKZKÁI Gárdonyi Géza Tagiskola
Szentmiklósi Kinga Budapest
Kassa Utcai Általános Iskola
Szép Lászlóné Budapest
Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola
Szepesiné Józsa Judit Budapest
Dr. Béres József Általános Iskola
Szepesvári Zsoltné Székesfehérvár
Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola
Széplábi András Komló
Baranya Megyei SZC Komlói Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Szépné Horváth Katalin Szabadszállás
Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Szerdahelyi Lászlóné Nagykanizsa-Palin
Zrínyi M. Ált. Isk. Székhelyintézmény
Szeredi Edit Győrság
Fiáth János Általános Iskola Győrsági Tagiskolája
Szeredi Zoltánné Balatonfőkajár
Csajági Református Általános Iskola
Szeredi Zoltánné /Ica / Balatonfőkajár
Csajági Református Általános Iskola
Szerencse Andrea Dunaújváros
Dózsa György Általános Iskola
Szerencsés Andrásné Kisszállás
Kisszállási Sallai István Általános Iskola
Szigeti Károly Mándok
Mándoki Általános Iskola
Szigetiné Nekita Kornélia Csökmő
Csökmői Bocskai István Általános Iskola
Szijártó Csaba Kaposvár
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Sziklai Zoltán Székesfehérvár
Arany János EGYMI
Sziklay Gáborné Budapest
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, EGYMI és Kollégium
Szikszainé Szécsi Krisztina Tiszakanyár
Tiszakanyári Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Szilágyi Kata Budapest
Losonci Téri Általános Iskola
Szilágyiné Deres Anikó Baja
MNÁMK
Szilágyiné Horváth Rita Zsira
Általános Iskola
Szilágyiné Király Mónika Komoró
Fényeslitkei Kosssuth Lajos Általános Iskola Petőfi Sándor Tagiskolája Komoróó
Szilágyiné Lengyel Zsuzsa Ceglédbercel
Ceglédberceli Eötvös József Általános Iskola
Szilágyiné Manasses Melinda Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Szilágyiné Szabad Andrea Szentes
HSZC Szentei Pollák Antal Technikum
Szilágyiné Szabó Gabriella Debrecen
Lilla Téri Általános Iskola
Szilaskiné Szentiványi Katalin Baja
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
Szilassy Márta Dunaújváros
Szilágyi Erzsébet Tagintézmény
Szili Attiláné Bicsérd
Szentlőrinci Ált. Isk. Bicsérdi Ált. Isk. Tagintézménye
Sziliné Boldog Eszter Madocsa
Madocsai Református Általános Iskola
Sziliné Hegedűs Ibolya Budapest
Jelky András Iparművészeti Szakgimnázium
Szilvási Annamária Taktaszada
Taktaszada Móra Ferenc Általános Iskola
Szilvási Istvánné Váradi Erzsébet Eger
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Szilvia Katonáné Viski Debrecen
Debreceni SzC Péchy Mihály Építőipari Technikum
Szimandl Rezsőné Sóskút
Andreetti Károly Általános és Műv. Isk.
Szingerné Borbás Rita Réka Sellye
Kiss Géza Magyar-Horvát Kétnyelvű Nemzetiségi Általános Iskola és Zeneiskola-Alapfokú Művészeti Iskola
Szita Edina Nagykanizsa
Péterfy Sándor Tagintézmény
Szivósné Hegyi Györgyi Bükkszentkereszt
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
Szkiba Mariann Rátka
Német Nemzetiségi Általános Iskola
Szlépkáné Árvai Ágnes Nagymaros
Kittenberger Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szmeskó János Budapest
Közgazdasági Politechnikum
Szobonya Ferenc Miskolc
Miskolci Andrássy Gyula Szakközépiskola
Szoboszlainé Anikó Dombrád
Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Szoboszlainé Kovács Tímea Halásztelek
Bocskai István Református Oktatási Központ
Szőcs Klára Budapest
Budapesti Kolping Iskola
Szőcs Zsuzsa Budapest
FPSZ XIV Kerületi Tagintézménye
Szöghy Hajnalka Csilla Miskolc
Miskolci Egyetem Ferenczi Sándor Egészségügyi Technikum
Szőke Edina Pécs
Baranya Megyei SZC Simonyi Károly Technikum és Szakképző Iskola
Szőke Mária Csilla Debrecen
Fazekas Mihály Általános Iskola
Szőke Zsuzsanna Budapest
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Szőkéné Válent Anikó Rákócziújfalu
Herman Ottó Ált.isk.
Szőkéné Volovár Valéria Kiskunhalas
KRK Központi Általános Iskola
Szokol Erika Tállya
Zempléni Árpád Általános Iskola
Szolnokiné Sóti Erzsébet Monor
Monori Ady Úti Általános Iskola
Szölősiné Pál Ilona Szalánta
Szalántai Általános Iskola
Szőlősyné Nagy Melinda Baracska
Baracskai Kozma Ferenc Általános Iskola
Szombati Edina Kalocsa
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Szombatiné Németh Melinda Tata
Vaszary János Általános Iskola
Szőnyi Zsuzsanna Budapest
Megyeri Úti Általános Iskola
Szőr Ildikó Budaörs
Kesjár Csaba Általános Iskola
Szórádiné Bodrogi Noémi Nagyberki
Szász Endre Ált. Isk. és AMI
Szoszki Erzsébet Békéscsaba
Szlovák Gimnázium Általános Iskola Óvoda és Kollégium
Szoverfi Zsuzsa Backamadaras (Románia)
Gimnazium
Szroghné Zsuzsa Bakonysárkány
Fekete István Á. I.
Sztancsikné Ábrahám Éva Budapest
Szivárvány Baptista Gimnázium
Sztankovánszki Anna Dombegyház
Balsaráti Vitus János Általános Iskola
Sztojalovszky Gáborné Miskolc
Miskolci Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Sztrehárszkiné Gyetvai Mária Sződ
Sződi Hunyadi János Általános Iskola
Sztruhárné Kőszegi Gabriella Szob
Szobi Fekete István Ált. Isk.
Sztupáné Vrastyák Anita Szabadegyháza
Szabadegyházi Kossuth L. Ált. Iskola
Szűcs Éva Érd
Érdligeti Általános Iskola
Szűcs Ildikó Vecsés
Petőfi Sándor
Szűcs István Eger
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Szűcs László Emőd
Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szűcs Lászlóné Szabadszállás
Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
Szűcs Nóra Kiskunhalas
KRK Szilády Áron Gimnázium és Kollégium
Szűcs Orsolya Ózd
Ózdy SZC Bródy Imre Szakgimnáziuma
Szűcs Tímea Nyírcsaholy
Nyírcsaholyi Benedek Elek Általános Iskola
Szűcs-Muri Mária Aszód
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
SZŰCSNÉ VARGA Rita Nyíregyháza
Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium
Szűcsné Bukovszky Julianna Kazincbarcika
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
Szűcsné Faludy Edit Balmazújváros
BSzG
Szücsné Farkas Judit Berettyóújfalu
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szűcsné Kovács Adrien Makó
Makói Általános Iskola és AMI
Szűcsné Papp Andrea Mária Kapuvár
KTI
Szuda Szilvia Cegléd
Táncsics Mihály Általános Iskola
Szuhainé Jánvári Enikő Rétközberencs
I.István Király Általános Iskola
Szunyogné Keresztfalvi Tünde Szolnok
Szent Tamás Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Szuromi Piroska Nyíregyháza
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola
Szvitekné Andrea Hatvan
Szent István Sportiskolai Általános Iskola
Szvorényi Jánosné Csilla Bonyhád
Vörösmarty Mihály Ált. Isk.
Tábiné Katalin Szentendre
Ferences Gimnázium
Tafferner Katinka Dorog
DOKI Eötvös József Tagiskolája
Tajti Ferencné Eger
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános Iskola
Tajti Judit Budapest
Üllői úti Angol-magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Takács Ágota Hosszúpereszteg
Batthyány Lajos Általános Iskola
Takács Erzsébet Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvári Éltes EGYMI
Takács ÉVA Nagykanizsa
Piarista Általános Iskola
Takács Éva Budaörs
1. Számú Általános Iskola
Takács Gáborné Szigetszentmiklós
Kardos István Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola
TAKÁCS ILDIKÓ Nagyatád
Éltes EGYMI
Takács Julianna Dunaújváros
Dózsa György Általános Iskola
Takács Katalin Budapest
Hild József Általános Iskola
Takács Katalin Orosháza
Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Takács Margit Miskolc
Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Takács Marianna Debrecen
Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI
Takács Marianna Nyúl
Pilinszky János Általános Iskola
Takács Szabolcsné Mosonmagyaróvár
Bolyai János Általános Iskola
Takács Szilvia Salgótarján
SÁIK Székhelyintézmény
Takács Tímea Budapest
Katona József Általános Iskola
Takács Viktória Káptalanfa
Pusztai Ferenc Általános Iskola
Takácsné Kárász Katalin Miskolc
Miskolci Éltes Mátyáa Ó..Ált.Isk.és EGYMI
Takácsné Bakó Klaudia Pécsvárad
Kodolányi János Általános Iskola ésAMI
Takácsné Biró Gabriella Székesfehérvár
Németh László Általános Iskola
Takácsné Fischer Renáta Rém
Rémi Általános Iskola
Takácsné Járosi Zsuzsanna Csákvár
Esterházy Móric NYelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Takácsné Kövesdi Tünde Martonvásár
Martonvásári Beethoven Általános Iskola
Takácsné Lovas Eszter Tiszakécske
Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium
Takácsné Madarász Ildikó Debrecen
Szent Bazil Általános Iskola
Takácsné Móricz Sára Orosháza
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Takácsné Rauftl Katalin Zsuzsanna Budapest
Gloriett Sportiskolai Általános Iskola
Takácsné Schalkhammer Noémi Vértessomló
Vértessomlói Német Nemzetiségi Általános Iskola
Takó Sándorné (Erzsi) Budapest
Kőbányai Kertvárosi Általános Iskola
Talabér Sándorné Répcelak
Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Tálas László Tiszakürt
Tiszakürti Körzeti Általános Iskola
Tálas Mária Jászladány
Jászladányi Móra Ferenc Általános Iskola
Tallér Júlia Budapest
Rogers Iskola
Talyigás Anikó Budapest
Madách Imre Gimnázium
Tamás Béláné Bak
Göcsej Kapuja Bak Általános Iskola
Tamás Csilla Monor
Monori Ady Úti Általános Iskola
Tamás Éva Nyírbéltek
Nyírbélteki Szent László Általános Iskola
Tamás Hajnalka Edelény
Szent János Görögkatolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Tamás Katalin Veresegyház
Szikrasuli Általános Iskola
Tamás Vera Debrecen
Debreceni Dózsa György Általános Iskola
Tamás Zsuzsa Zámoly
Felsővárosi Általános Iskola Csanádi Imre Tagiskolája
Tamáska Edit Felcsút
Felcsúti Letenyey Lajos Gimnázium Technikum és Szakképző Iskola
Tamásné Varga Mária Magdolna Nagykőrös
Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tamésné Erika Kalocsa
EMMI Speciális Gyermekotthoni Központ Ált. Iskola és Szakiskola
Tanainé Szeghy Rita Zalavég
Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanczenberger Szilvia Nagykanizsa
Nagykanizsai SZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium
Tánczos Fanni Biatorbágy
Biatorbágyi Általános Iskola
Tánczos Rita Andrea Budapest
Bárczi Géza Általános Iskola
Tankáné Antal Irén Vámospércs
Vámospércsi Mátyás Király Ált. Isk. és AMI
Tankóné Sándor Adél Dudar
Dudari Általánis Iskola
Tanner Zsuzsanna Dombóvár
Dombóvári József Attila Általános Iskola
Tapolcsányiné Tóth Mária Miske
Miskei Tóth Menyhért Általános Iskola
Tapoti Antal Pilisszentiván
Pilisszentivani Német Nemzetiségi általános Iskola
Tapoti Rita Ráckeresztúr
Ráckeresztúri Petőfi Sándor Általános Iskola
Tar Klára Hatvan
Bajza József Gimnázium
Tári Emese Velence
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium
Tarjánné Sólyom Ildikó Dunakeszi
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Tarkovács Mátyásné Békés
Gál Ferenc Egyetem Technikum és Szakképző Iskola
Tarnainé Koprivanacz Éva Dusnok
Dusnok-Fajsz Általános Iskola
Tarné Kovács Julianna Nyíregyháza
Arany János Gimnázium,Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Tagintézmény
Tarné Tóthfalussy Zsuzsanna Szeged
Szabad Waldorf Általános Iskola és Gimnázium AMI
Tarné Zsiborás Hajnalka Harkány
Kitaibel Pál Ált. Isk. és AMI
Tarnócziné Ildikó Nyíregyháza
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye
Tarnóczki Zsoltné Létavértes-Nagyléta
Létavértesi Arany János Általános Iskola
Tarnói Zsoltné Ladánybene
Bene Vitéz Általános Iskola
Tarr Ildikó Vámospércs
Vàmospércsi Màtyàs Kiràly Àltalànos Iskola és AMI
Tasi Zoltánné Üllés
Fontos Sándor Általános Iskola
Tassi Beáta Szada
Székely Bertalan Általános Iskola
Tatainé Hetényi Anikó Budakalász
Szentistvántelepi Általános Iskola.
Tatár Angéla Budapest
Jókai Mór Általános Iskola
Téglásné Kiss Eleonóra Budapest
Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium
Teker Éva Székesfehérvár
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Tekerné Izafé Anikó Zichyújfalu
Zichyújfalui Református Általános Iskola
Telek Tamásné(Magdi) Maglód
Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Temesváriné Ács Zsuzsanna Pécs
Széchenyi István Gimnázium
Tempfli Ágota Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Terdik Eszter Kaposvár
Kaposvári Zichy Mihály Iparművészeti Szakközépiskola
Terjékné Durucz Zsuzsa Kisvárda
Vári Emil Általános Iskola
Teszák Ágnes Budapest
József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
Teublné Fitos Magdi Gellénháza
Dr. Papp Simon Általános Iskola
Tihanyi Anita Budapest
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola
Tihanyi Nóra Kömlő
Sütő András Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskola
Tihanyi Petra Budapest
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari Technikum
Tihanyiné Kardos Dóra Hajdúböszörmény
Dr. Molnár István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános és Készségfejlesztő Iskola, Kollégium
Tildy Zsuzsa Budapest
Kispesti Pannónia Általános Iskola
Tillingerné Varga Teréz Gyál
Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola
Tima Márta Zalaszentgrót
Deák Ferenc Ált. Idk., Gimnázium és AMI
Timáriné Sebestyén Márta Hajdúdorog
Szent Bazil Görögkatolikus Általános Iskola
Tirpákné Varga Zsuzsanna Gyermely
Gyermelyi Általános Iskola
Tiszlavicz Csaba Prügy
Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tobak Tímea Budapest
Kispesti Gábor Áron Áétalános Iskola
Tóbisné Kolozsvári Tünde Nagyiván
KLG Nagyiváni Általános Iskola
Tőkés Mónika Dömsöd
Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola
Tolnai Ágnes Pécel
Péceli Integrált Oktatási Központ Általános Iskola és Gimnázium
Tolnai Anita Sásd
Sásdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tolnai Tamás Ózd
Csillagfürt EGYMI
Tolnai-Székely Ágnes Gencsapáti
Apponyi Albert Általános Iskola
Tolnainé Lénárt Éva Budapest
Homoktövis Általános Iskola
Tölösi József Mezőszilas
Mezőszilasi Németh László Általános Iskola
Tolvaj György Erdőtelek
Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Tomasics Ferenc Csurgó
Csokonai Vitéz Mihály Ref. Gimn. ált. Iskola
Tombi Judit Budapest
Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat
Tomolya Róbert (Szlovákia)
Gimnázium Fülek
Tompa Éva Galgamácsa
Fekete István Általános Iskola
Tompits Krisztina Budapest
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Toplak Klári Álmosd
Álmosdi Bocskai István Általános Iskola
Tordai Erika Budapest
Gloriett Sportiskolai Általános Iskola
Tőre Ágnes Erdőtelek
Erdőtelki Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Torma Gabriella Keszthely
Premontrei Középiskola
Torma Márti Dunaszeg
Dunaszegi Körz. Ált Isk.
Torma Tünde Nagykálló
Nagykállói Általános Iskola és Művészeti Iskola
Törőcsik Attila Tatabánya
Mikes Kelemen Technikum és Szakgimnázium
Török Gyöngyi Nagyrécse
Általános Iskola
Török Irén Újvidék (Szerbia)
Egészségügyi Középiskola
Török Krisztina Kalocsa
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
Török Krisztina Szeged
Leonardo Média Akadémia
Török Tamásné Gellénháza
Dr. Papp Simon Ált. Isk.
Török Zoltánné Kisbér
Petőfi Sándor Általános Iskola
Törökné Bubori Andrea Budapest
Hartyán Általános Iskola
Törökné Demjén Éva Érd
Érdligeti Általános Iskola
Törökné Doma Éva Szentes
Szentesi Koszta József Általános Iskola
Törökné Gál Judit Báránd
Sári Gusztáv Általános Iskala és AMI Raffay Lajos Tagiskolája
Törökné Nagy Zsuzsanna Dunaújváros
Móra Ferenc Ált. Isk és EGYMI
Torony Józsefné Tornyospálca
Tornyospálcai Általános Iskola és AMI
Toronyi Judit Miskolc
Andréssy Gyula Gépipari Technikum
Törösné Turányi Borbála Nádudvar
Kövy Sándor Általános és AMI
Torzsai Krisztina Budapest
Herman Ottó Általános Iskola
Tossenbergerné Baranyai Györgyi Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Benedek Elek Tagiskola
Tóth Adrienn Kenézlő
Kenézlői Általános Iskola
Tóth Ágnes Újszász
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Tóth Ágnes Kiskunlacháza
Szigetszentmiklósi Konduktív Óvoda, Általános Iskola és EGYMI Tagintézménye
Tóth Andrásné Hatvan
Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
Tóth Anikó Székesfehérvár
István Király Általános Iskola
Tóth Anita Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tóth Anita Erika Hajdúdorog
Kalkuttai Teréz Anya Általános Iskola
Tóth Anna Debrecen
Svetits Katolikus Gimnázium
Tóth Beáta Pomáz
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola
Tóth Csilla Maglód
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és AMI
Tóth Emese Zuzsanna Monor
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium
Tóth Erzsébet Békéscsaba
Békéscsabai SZC Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola és Kollégium
Tóth Eszter Rakaca
Rakacai Általános Iskola
Tóth Eszter Karancsalja
Mocsáry Antal Körzeti Általános és Művészeti Iskola
Tóth Éva Rozsnyó (Szlovákia)
Református Egyházközség Alapiskolája
Tóth Ezsébet Berettyóújfalu
Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI
Tóth Franciska Hajdúnánás
Bocskai István Általános Iskola, AMI és Kollégium
Tóth Gábor Nyíregyháza
Bánki Donát Műszaki Középiskola
Tóth Gábor Ónod
Ónodi Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
Tóth Gabriella Palics (Szerbia)
Miroslav Antic általános Iskola
Tóth Györgyi Őrbottyán
Kvassay Jenő Általános Iskola
Tóth Henriett Budapest
BGSZC Békésy Technikuma
Tóth Ildikó Kékcse
Kékcsei Arany János Általános Iskola
Tóth Ildikó Budapest
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Tóth István Gyula
Erkel Ferenc Gimnázium
Tóth Ivett Szolnok
Fiumei Úti Àltalános Iskola
Tóth János Demecser
Demecseri Oktatási Centrum
Tóth Jolán Velence
Zöldliget Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium
Tóth Judit Győr
Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Tóth Judit Kiskunfélegyháza
Constantinum Katolikus ÓÁGTK
Tóth Kata Egyek
Szent János Katolikus Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola és AMI
Tóth Katalin Tápióbicske
Tápióbicskei Földváry K. Ált. Iskola
Tóth Katalin Debrecen
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola
Tóth Klára Kinga Dég
Dr. Kovács Pál Ált.Isk.
TÓTH LAJOSNÉ Nyíradony
Nyíradonyi Kölcsey Ferenc Gimn. és Ált. Iskola
Tóth László Zalaegerszeg
Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Tóth László Szombathely
Oladi Technikum
Tóth Lászlóné Magyarhomorog
Magyarhomorogi Szabó Pál
Tóth Lászlóné Salgótarján
SÁI Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Tóth Lászlóné Kaposvár
Zrínyi Ilona Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Tóth Mariann Nagykanizsa
Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda
Tóth Petra Zagyvaszántó
Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola
Tóth Piroska Miskolc
Bulgárföldi Általános Iskola
Tóth Richard Gyöngyös-Mátrafüred
Mátrafüredi Hanák Kolos Kollégium
Tóth Rita Kecskemét
Tóth László Általános Iskola
Tóth Rita Sajókaza
Sajókazai Balassi Bálint Általános Iskola
Tóth Tamás Kazincbarcika
ÓSZC Surányi Endre Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
Tóth Tamásné Debrecen
Vénkerti Általános Iskola és AMI
Tóth Tibor Ózd
Ózdi SZC Gábor Áron Technikum és Szakképző Iskola
Tóth Zoltánné Nagyatád
Éltes EGYMI
Tóth Zsuzsa Nyírbátor
Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.
Tóth Zsuzsanna Tápiószecső
Széchenyi István Általános Iskola
Tóth Zsuzsanna Budapest
Harmat Általános Iskola
Tóth Zsuzsanna Bag
Arany János Általános Iskola
Tóth-Pozsonyi Enikő Budaörs
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum
Tóthbegyiné Hörcsik Nikolett Pálháza
Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tóthfalusiné Bubrik Beáta Létavértes-Vértes
Létavértesi Irinyi János Általános Iskola
Tóthné Deák Nikoletta Pécs
Pécsi Árpád Fejedelem Gimn.és Ált. Isk.
Tóthné Emese Nagykanizsa
Dr. Mező Ferenc Gimnázium
Tóthné Bakó Zsuzsa Kisvárda
Várday Kata Református Általános Iskola Gimnázium és Kollégium
Tóthné Borján Ágnes Budapest
Kispesti Bolyai J. Ált. Isk.
Tóthné Dajka Hajnalka Pécel
PIOK
Tóthné Dobi Éva Balmazújváros
Balmazújvárosi Általános Iskola
Tóthné Gergely Judit Budapest
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Tóthné Göcző Judit Szolnok
Szolnoki Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Tóthné Guba Ibolya Újfehértó
Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda
Tóthné Hevesi Katalin Újfehértó
Béke Utcai Ált. Isk.
Tóthné Jeney Gabriella Sárospatak
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona
Tóthné Kiss Zsuzsanna Szentlőrinc
Szentlőrinci EGYMI
Tóthné Kolocsán Ildikó Nyíregyháza
Szent Imre Katolikus Gimnázium Általános Iskola, Kollégium, Óvoda
Tóthné Kunstár Judit Balatonalmádi
Györgyi Dénes Általános Iskola
Tóthné Lengyel Mária Szeged
Szegedi Dózsa György Általános Iskola
Tóthné Molnár Bernadett Farád
Király Iván Általános Iskola
Tóthné Nagy Judit Ilona Pápa
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskolai
Tóthné Nyerges Éva Békéscsaba
Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Tóthné Pelei Erika Gödöllő
Erkel Ferenc Általános Iskola
Tóthné Pipicz Tünde Öttömös
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Tóthné Piriti Zsuzsanna Nagykanizsa
Nagykanizsai SZC Cserháti Sándor Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Tóthné Prajda Zita Szigethalom
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola
Tóthné Rick Katalin Fót
Fóti Garay János Általános Iskola
Tóthné Sáfár Éva Mezőkövesd
Mezőkövesdi Ált.Isk. Szent Imre Tagiskolája
Tóthné Sándor Edit Bükkábrány
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola
Tóthné Sigér Klára Téglás
II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tóthné Sinka Edina Kisvárda
Bessenyei György Gim. És Koll.
Tóthné Somodi Ildikó Abony
Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI
Tóthné Szabó Aranka Uszód
Benedek Péter Általános Iskola
Tóthné Szük Erzsébet Eger
Eszterházy Károly Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Tóthné Takács Henrietta Pátroha
Pátrohai Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tóthné Varga Linda Kalocsa
Kalocsai Fényi Gyula
Tóthné Wéber Julianna Pécs
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
Tóthné Weinrauch Erika Budapest
Kőbányai Keresztury Dezső Ált. Isk.
Tóvári Dorottya Budapest
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Tövisháti-Román Márta Székesfehérvár
Fehér Vár Waldorf Általános Iskola és Gimnázium
Tráj Ágota Zalaegerszeg
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
Trappné Simó Ágnes Albertirsa
Tessedik Sámuel
Trázsi Erika Balatonalmádi
Vörösberényi Általános Iskola
Trencsényiné Szabó Borbála Budapest
XX. Kerületi Vörösmarty Mihály Ált. Isk.
Trencsík János Somorja (Szlovákia)
Madách Imre Magyar Tannyelvű Gimnázium
Treszl Tiborné Erika Szomor
Kézdi-Vásárhelyi Imre Általános Iskola Szomor
Treszler Petra Komárom
Feszty Árpád Általános Iskola
Tripolszki Klára Győr-Győrszentiván
Váci Mihály Általános Iskola
Trnyik Gyöngyi Nagyszénás
Nagyszénási Czabán Samu Általános Iskola
Troják Zsuzsanna Bakonybél
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Tromposch Erika Kecskéd
Kecskédi Német Nemzetiségi Általános Iskola
Tronkos Orsolya Gyömrő
Gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tubak Zsuzsanna Zsadány
Zsadányi Református Általános Iskola
Tuboly Marianna Zalaegerszeg
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
Tuka Lászlóné Budapest
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Tukora Veronika Gödöllő
Montágh Imre Általános Iskola
Tulipánné Takács Zita Balatonalmádi
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium
Turán Zsuzsanna Balkány
Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI
Turcsányi Erika Pusztamérges
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pusztamérges Telephely
Turcsányi János Pusztamérges
Szent Ágosto Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Turi Zsófia Szederkény
Szederkényi Általános Iskola
Türmerné Gorzás Katalin Kunhegyes
Kunhegyesi Református Általános Iskola és Óvoda
Tymcsukné Szőke Tünde Csemő
Ladányi Mihály Általános Iskola
Ugrainé Antali Éva Szeged
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium
Ugrainé Nagy Zsuzsanna Baja
Bajai Eötvös József Általános Iskola
Uhrinné Baji Kinga Budapest
Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Újhelyi Edit Zsáka
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Újhelyiné Kenéz Zsuzsanna Aggtelek
Aggteleki Általános Iskola
Ujhelyiné Major Andrea Egervár
Egervári László Általános Iskola
Ujhelyiné Rácz Mária Álmosd
Bocskai István Általános Iskola
Ujlaki Anikó Szolnok
Szolnoki SzC Jendrassik György Gépipari Technikum
Ujlakiné Juhász Tünde Balatonföldvár
Széchényi Imre Általános Iskola
Ujlakiné Kató Krisztina Alacska
Berentei Ált. Isk. Alacska Telephely
Ujpál Géza Szentlőrinc
Szentlőrinci Általános Iskola
Ujszászi Ágnes Kecskemét
A Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI Móricz Zsigmond Általános Iskolája
Ujváriné Anikó Hernádkak
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola
Ujváriné Péter Kinga Csátalja
Dávodi Forrás Általános Iskola Csátaljai Tagintézménye
Ujvárosi Mónika Budapest
Erzsébetvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Szakgimnázium
Ungár Lászlóné Hajdúhadház
Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI
Unyiné Nagy Éva Bicske
Bicskei Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Urbán Diana Budapest
Szent Margit Gimnázium
Urbán Éva Pápa
PSZC Acsády Ignác Szakképző Iskolája
Urbán Gergely Budapest
Vásárhelyi Pál Szak Gimnázium
Urbán Lászlóné Nagykáta
Ipari Szakközép és Szakiskola
Urbán Marianna Túrkeve
Túrkevei Petőfi Sándor Általános
Urbánné Kércsi Éva Miskolc
Miskolci Arany János Általános Iskola és AMI
Urbánné Titter Gabriella Lábatlan
Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Urgyánné Fekete Ágnes Hajdúdorog
Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Ürögdiné Martinkó Katalin Ágasegyháza
Széchenyi István Általános Iskola
Utassyné Kovács Ilona Kecskemét
Béke Általános Iskola
Üveges Lászlóné Marianna Miskolc
Bársony János Általános Iskola
Vachler Nikoletta Szeged
Szegedi Jerney János Általános Iskola
Vácz Gyüre Rita Nyíregyháza
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye
Vad Attiláné Hódos Erika Debrecen
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola
Vadász Anita Budapest
Budapest XIII. Kerületi Eötvös József Általános Iskola
Vágnerné Lipták Zsuzsanna Doboz
Dobozi Általános Iskola
Vágnerné Pásztor Zsuzsanna Debrecen
Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola és AMI
Vágó Andrea Cegléd
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola
Vágóné Kovács Elvira Gyöngyös
Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola
Vágóné Molnár Csilla Budapest
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Vagyoczkyné Györgyi Etyek
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Vajai Franciska Jászberény
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Vajda Henrietta Kalocsa
Kalocsai Eperföldi Általános Iskola
Vajdáné Rétháti Katalin Fonyód
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola
Vajdicsné Fenyvesi Angéla Pusztavám
Pusztavámi Német Nemzetiségi Ált. Iskola
Valastyán Ágnes Budapest
Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Válint Anita Zirc
Zirci Reguly Antal Német NEMZETISÉGI NYELVOKTATÓ Ált. Isk.
Valkainé Vida Mónika Dávod
Dávodi Forrás Általános Iskola
Valkóné Kovács Márta Balatonszemes
Balatonszemesi Reich Károly Ált. Isk. és AMI
Vám Attila Vaja
Molnár Mátyás Általános Iskola
Váncsa Krisztina Gárdony
Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
Váncsa Krisztina Kápolnásnyék
Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Vancsura Johanna Nagyszentjános
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Vancza Andrásné Anita Miskolc
Bársony János Általános Iskola, Miskolc
Vándorné Vìgh Mária Ceglédbercel
Ceglédberceli Eótvös József Nyelvpktató Nemzetiségi Általános Iskola és AMI
Váradi-Szabó Mónika Tárkány
Tárkányi Általános Iskola
Váradiné Szücs Ágnes Győr
Kölcsey Ferenc Ált. Isk.
Varga Ágnes Nagykanizsa
Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda
Varga Ágnes Kiskunlacháza
Kiskunlacházi Általános Iskola
Varga Ágota Balatoncsicsó
Nivegy-völgyi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Ált. Isk.
Varga Andrea Eger
Móra Ferenc Általános Iskola
Varga Angéla Hernádvécse
Körzeti Általános Iskola
Varga Anikó Nagymegyer (Szlovákia)
Bartók Béla Alapiskola
Varga Anikó Kaposmérő
Hunyadi János Általános Iskola
Varga Anikó (Szlovákia)
Bartók Béla Alapiskola
Varga Anita Budapest
Csillaghegyi Általános Iskola
Varga Beáta Mezőlak
Mezőlaki Arany János Általános Iskola
Varga Borbála Budapest
BMSzC Bolyai Technikum és Kollégium
Varga Dorottya Budapest
Baross Gábor Általános Iskola
Varga Emília Hódmezővásárhely
Aranyossy Ágoston Református Óvoda és Általános Iskola
Varga Erika Budapest
Bartók Béla Angol-Magar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Varga Erika Makó
Szignum Kéttannyelvű Egyházi Általános Iskola
Varga Eszter Budapest
Kispesti Pannónia Általános Iskola
Varga Éva Nagykanizsa
Nagykanizsai Szakképzési Centrum Műszaki Szakképző Iskolája
Varga Fanni Budapest
Harmat Általános Iskola
Varga Gábor Budapest
Zipernowsky Károly Általános Iskola
Varga Gézáné Muraszemenye
Muraszemenyei Általános Iskola
Varga Gyöngyi Vasvár
Vasvári Általános Iskola
Varga Ildikó Pilismarót
Pilismaróti Bozóky Mihály Általános Iskola
Varga Imréné Tiszasas
Cserkeszőlői Petőfi Sándor Általános Iskola Tiszasasi Telephelye
Varga Istvánné Kunadacs
Szent Margit Katolikus Általános Iskola
Varga Istvánné Pázmánd
Szent Gellért Általános Iskola
Varga Istvánné (Éva) Gávavencsellő-Gáva
Rakovszky Sámuel Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Varga Katalin Fertősalmás (Ukrajna)
Általános
Varga Katalin Fertősalmási Általános Iskola (Ukrajna)
Fertősalmási Általános Iskola
Varga Krisztina Pilisvörösvár
Pest Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Pilisvörösvári Tagintézmény
Varga Krisztina Veresegyház
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Varga László Fertőd
BJT Ált. Isskola
Varga Lászlóné Mezőnyárád
Boldog Sándor István Katolikus általános Iskola
Varga Mária Magdolna Pápa
Pápai Református Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium
Varga Marianna Szeged
Hansági Ferenc Szakképző Iskola
Varga Marianna Törökbálint
Bálint Márton Ált. és Középisk.
Varga Mónika Kazincbarcika
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
Varga Orsolya Budapest
Petőfi Sándor Gimnázium
Varga Rita Szeged
Weöres Sándor Ált. Isk.
Varga Róbertné Budapest
Klebelsberg Kuno Ált.Isk. és Gimn.n.
Varga Szilvia Andrea Negyed (Szlovákia)
Alapiskola Es Ovoda, Vagfarkasd
Varga Tamás Debrecen
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Kossuth Utcai Feladatellátási Hely
Varga Tibor Debrecen
Széchenyi István Szakképző Iskola, Tapoca
Varga Tiborné Szombathely
Dési Huber István Általános Iskola
Varga Timea Debrecen
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola
Varga Tünde Nyírbogát
Vántus István Általános Iskola
Varga Zoltán Kiskunlacháza
Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI
Varga- Anisity Angyalka Budapest
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Varga-Pécsi Diána Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola
Vargáné Bagdi Márta Biharnagybajom
Szűcs Sándor Általános Iskola és AMI
Vargáné Berencsi Ágnes Ibrány
Ibrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Vargáné Bezzegh Magdolna Budapest
Újpesti Homoktövis Általános ííIskola
Vargáné Borbás Ildikó Bököny
Bökönyi Barota Mihály Álltalános Iskola
Vargáné Budai Krisztina Szany
Szent Anna Katolikus Iskola és Óvoda
Vargáné Gábos Katalin Budapest
Brassó Utcai általános Iskola
Vargáné Gyömbér Eleonóra Szikszó
Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola
Vargáné Hari Krisztina Berettyóújfalu
Berettyóújfalui József Attila ÁLtalános Iskola és AMI
Vargáné Házlinger Szilvia Szigetvár
Dél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Általános Iskola
Vargáné Jenczer Csilla Komló
Kökönyösi Oktatási Központ Szakközépiskola
Vargáné Langa Éva Hatvan
Széchenyi István Római Kat. Középiskola
Vargáné Maurer Anett Kaposfő
Szennai Fekete László Általános Iskola Kaposfői Tagiskola
Vargáné Németh Nóra Tyukod
Tyukodi Általános Iskola
Vargáné Pekó Krisztina Mándok
Sennyey Elza Általános Iskola
Vargáné Skoda Valéria Szenna
Szennai Fekete László Általános Iskola
Vargáné Sütő Katalin Balatonfenyves
Fekete István Általános Iskola
Vargáné Szabó Mónika Abony
Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI
Vargáné Várszegi Csilla Hajdúszoboszló
Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Vargha Erzsebet Kézdivásárhely (Románia)
Gábor Áron Szakképző Líceum
Vári Tünde Nyíregyháza
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola
Varjas Judit Pápa
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Várkonyi Andrea Budapest
Terézvárosi Magyar-Angol Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
Várnagy Ildikó Nagykanizsa
Nagyrécsei Körzeti Általános Iskola
Varróné Szőllősi Vneszedit@gmail.com Derecske
Derecskei Bocskai István Ált. Isk. és AMI
Vas Ildikó Cegléd
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Vas Katalin Szeged
Szegedi SzC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium
Vascsák Mária Nagytarcsa
Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Vaskó Csilla Iregszemcse
Göllesz V Általános Iksola (EGYMI)
Vaskó Zsuzsa Bőny
Szent István Király
Vasné Hun Judit Bábolna
Bábolnai Általános Iskola
Vass Jánosné Kápolnásnyék
Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és AMI
Vass Józsefné Helvécia
Helvécia-Ballószög Feketeerdői Általános Iskolája
Vass Krisztina Emőd
Emődi II. Rákóczi Ferenc Ált.Isk.
Vass Márta Budapest
Békésy György SZKI
Vassné Dobozi Tünde Battonya
Mikes Kelemen Katolikus Gimnázium és Technikum, Általános Iskola és Óvoda
Vassné Horváth Marietta Zalalövő
Zalalövői Általános Iskola és AMI
Vassné Lengyel Katalin Csenger
Makovecz Imre Általános Iskola
Vaszilné Petró Mária Szikszó
Szent Márton Gimnázium és Általános Iskola
VÁZSONYI MÓNIKA Páty
BOCSKAI ISTVÁN MAGYAR-NÉMET KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLT. ISK.
Vécsei Katalin Ózd
Vasvár Úti Ált. Isk.
Végh Brigitta Nagyszarva (Szlovákia)
Alapiskola
Végh Csilla Nagybajom
Kolping Katolikus Szakiskola Kollégium és Felnőttoktatási Intézmény
Végh Gyöngyi Gyál
Gyáli Ady Endre Általános Iskola
Véghné Farkas Tünde Cegléd
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
Véghné Frecska Mónika Üröm
József Nádor ÁÉltalános Iskola és AMI
Véginé Kiss Éva Balatonlelle
Balatonlelle Karádi Ált. Isk. és AMI
Végvári Tamásné Székesfehérvár
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
Veiger Katalin Kaposvár
PTE Szigeti-Gyula János Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola
Veldi Ágnes Tamási
Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola
Vén Beáta Budapest
Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Vér Zsuzsanna Budapest
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
Verasztó Ferencné Kecskemét
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Á.I.
Verasztóné Kádár KATA Orosháza
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Veréb Jánosné Erdőtelek
Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Verebes Ida Julianna Budapest
Szabó Lőrinc Általános Iskola és Gimnázium
Vereckei Ágnes Komló
Kökönyösi Gimnázium Gagarin Általános Iskolája
Veres Anita Parád
Fáy András Általános Iskola
Veres Gyuláné Budapest
Molnár Ferenc Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Veres Jenő Mátraszentimre
Felső-Mátrai Zakupszky László Ált.Isk.
Veres Katalin Dunakeszi
Széchenyi István Általános Iskola
Veres Réka Szeged
SZTE Vántus István Gyakorló Zeneművészeti Szakgimnázium
Veresné Főczén Beáta Debrecen
DSZC Péchy Mihály Építőipari Technikum
VERESNÉ NAGY ZSUZSANNA Eger
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Veresné Szikszai Gabriella Fót
Németh Kàlmán Általános Iskila
Veress Edit Budapest
Szivárvány Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola
Veressné Tóth Gabriella Békéscsaba-Gerla
Szent-Györgyi Albert Gimn. és Szakközépiskola
Veronika Vitéz Székesfehérvár
SZSZC Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola
Vértesné Törő Mária Dombóvár
TM EGYMI Móra Ferenc Tagintézmény Dombóvár
Vesztergom Beáta Pápa
Szent István Római Katolikus Általános Iskola
Vesztergombi Andrea Szekszárd
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Vető Gyöngyi Balatonszentgyörgy
Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
Vichor Edina Budapest
Megyeri Úti Általános Iskoa
Vicze Judit Vásárosdombó
Vásárosdombói Általános Iskola
Vicziánné Fabisz Melinda Gerendás
Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola
Vida Zoltánné Vajszló
Vajszlói Kodolányi János Általános Iskola
VIDA Angéla Izsák
Izsáki Táncsics Mihály Ált. Iskola és AMI
Vida Bernadett Harta
Hartai Ráday Pál Ált. Isk.
Vida József Konyár
Derecskei Bocskai I. Ált. Isk és AMI II. Rákóczi F. Tagiskolája
Vida Marianna Kalocsa
Kalocsai Nebuló EGYMI
Vidákovics Melinda Szentlőrinckáta
Szentlőrinci Általános Iskola
Vidéki Andrea Komló
Komlói EGYMI, Óvoda Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium
Vig Ilona Szeged
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Vig Zoltán Péterné Hatvan
Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
Vig-Berta Ilona Leányvár
Erdély Jenő Ált. Isk.
Vigh Istvánné Makó
Szignum
Vigh Márta Budapest
Lemhényi Dezső Általános Iskola
Vígh Nikoletta Tiszatarján
Édes Gergely Tagiskola
Vigh Norbertne Orgovány
Agasegyhaza-Orgovany AMK
Vigh Zoltánné Mindszent
Mindszenti Általános Iskola
Vilmosné Makó Judit Mátészalka
Széchenyi István Katolikus Iskola
Vincze Hajnalka Szeged
Rókusi Általános Iskola
Vincze László Budapest
Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola
Vinczéné Faragó Anikó Maroslele
Maroslelei Általános Iskola
Vindics Péterné Budapest
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Vinginder Tünde Tiszalök
Tiszalöki Kossuth Lajos Ált.és Alapfokú Műv.Isk.
Violáné Pintér Andrea Újszász
Újszászi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Virág Erzsébet Almáskamarás
Károlyi Bernát Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Virág Katalin Budapest
Kandó Téri Általános Iskola
Virág Mónika Győrladamér
Győrladamér Községi Általános Iskola
Virág Tiborné Adony
Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI
Virág Tiborné Cserépfalu
MÁI Hórvölgye Tagiskolája
Virágh Judit Pécs
ANK 1. Sz. Általános Iskola
Virgáné Anikó Debrecen
Debrecen Bolyai János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Viski Zoltán Kiskunhalas
Szilády Áron Református Gimnázium
Viski-Tóth Ivett Cegléd
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola
Viszánik Judit Nyíregyháza
Nyíregyházi Ridens Szakgimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
Viszovszki Balázs Dunavecse
Dunavecsei Petőfi Sándor Általános Iskola
Vitai Anita Magyarpolány
Noszlopi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Magyarpolányi Kerek Nap Tagintézménye
Vitálisné Szécsi Anikó Derecske
Derecskei I. Rákóczi György Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Vitaszek Attila Szeged-Tápé
Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskolája
Vizi Árpád Mocsa
Mocsai Arany János Általános Iskola
Vizi Tünde Budapest
MAMI Magyar Motorkerékpár Technikum és Szakképző Iskola
Viziné Kárpáti Györgyi Sárvár
Tinódi Sebestyén Gimnázium és Idegenforgalmi, Vendéglátói Szakképző Iskola
Vodila Noémi Miskolc
Földes Ferenc Gimnázium
Vogyeraczkiné Kovács Andrea Budapest
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Volánszki Károlyné Földes
Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Völgyi Judit Kétsoprony
Szent István Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Volsik Eszter Székesfehérvár
Hétvezér Ált. Isk.
Vonnák Lászlóné Tápióbicske
Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola
Vörös Ferencné Farád
Király Iván Általános Iskola
Vörös Ildikó Lepsény
Lepsényi Fekete István Általános Iskola
Vörös Magdolna Budapest
Újlaki Általános Iskola
Vörös Ferencné Ildikó Győr-Ménfőcsanak
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola
Vörösháziné Czicza Noémi Veszprém
Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
Vörösné Farkas Zsuzsanna Tatabánya
TSZC Fellner Technikum
Vörösné Rácz Réka Budapest
Kerék Általános Iskola és Gimnázium
Vöröss Krisztina Budapest
László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
Vraukó-Fábián Katalin Cegléd
Pilisi Gyermekotthon
Vuk Veronika Nagykanizsa
Kőrösi- Péterfy Tagintézmény, Nagykanizsa
Vulevity Katalin Budapest
Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Wéber Zsolt Pécs
Pécsi Mátyás Király Utcai Általános Iskola
Wéberné Gyimesi Edina Demecser
DOC Középiskola és Általános Iskola, Demecseri Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskolája
Wéberné Mikecz Mária Budapest
Zuglói Széchenyi István Ált. Isk.
Weisz Edit Pécs
Kovács Béla Általános Iskola
Weizer Katalin Budapest
Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola
Wellner Andrea Fertőd
Soproni SZC Porpáczy Aladár Középiskolája, Kollégiuma és ÁMK-ja
Wellner Ervin Csepreg
Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és AMI
Witzlné Ulrich Anikó Tamási
Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium
Wolf Györgyné Dunaújváros
Bocskai István Református Oktatási Központ Szabó Magda Tagintézménye
Wölfl Réka Budapest
Csillaghegyi Általános Iskola
Wunderné Németh Judit Győr
Győri Váci Mihály Ált. Isk.
Wurmné Bakondi Katalin Mosonmagyaróvár
Bolyai János Általános Iskola Informatikai és Közgazdasági Szaközépiskola
Wyszoczkyné Détár Zsuzsanna Törökszentmiklós
Székács Elemér Szakképző Iskola
Zábó Andrásné Éva Budapest
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Ált. Isk.
Zágonyi Judit Budapest
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Zakariás Jolán Ildikó Székkutas
Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Gregus Máté Tagintézmény
Zakarné Bakti Ilona Geszteréd
Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Zakarnè Nagy Ildikó Budapest
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű általános Iskola
Zalavári-Lang Ivett Győr
Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Zámbó Ildikó Tordas
Sajnovics János Általános Iskola
Zámbó Mária Adony
Adonyi Szent István Általános Iskola és AMI
Zara Melinda Debrecen
Szent József
Závodszky Judit Budapest
Leövey Klára Gimnázium
Zengné Kassai Veronika Győrszemere
Kisfaludy Károly Általános Iskola és AlapfokúMűvészeti Iskola
Zentai Piroska Isaszeg
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
Zimmermann Teréz Tatabánya
Bolyai János Általános Iskola
Zirnstein Ildikó Pécs
MNOÖ Koch Valéria Isk.közp.
Zobokiné Varga Erika Tapolca
Tapolcai Általános Iskolák Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Zódorné Csákó Zsuzsanna Nagykőrös
Arany János Református Gimnázium
Zokobné Varga Judit Győr
Gyárvárosi Általános Iskola
Zöldföldi Anita Mohács
Park Utcai Katolikus Általános Iskola
Zöldné Pális Csilla Nagyberki
Szász Endre Alapfokú Művészeti Iskola
Zólyominé Henriett Tura
Turai Hevesy György Általános Iskola
Zorányi Gáborné Budaörs
Bleyer Jakab Német N. Ált.Iskola
Zrínyi Márta Mezőszilas
Mezőszilasi Németh László Általános Iskola
Zsadányiné Zombori Tímea Szolnok
Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Zsákai Andrea Báta
Bátai Hunyadi János Általános Iskola
Zsámár Csabáné Anikó Sárvár
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Zsarnószkiné Madaras Erika Szerencs
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
Zsebe Gáborné Szederkény
Szederkényi Általános Iskola
Zsebeházi Ágnes Dunaföldvár
Beszédes József Általános Iskola
Zsidi Erika Alsónemesapáti
Csertán Sándor Általános Iskola
Zsilinyiné Tóth Ágnes Biharkeresztes
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum Bocskai István Gimnáziuma, Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Zsiros Mária Sajószentpéter
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola
Zsófiné Szendrei Mária Erika Sárospatak
Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
Zsoldosné Obádovics Katalin Szekszárd
Szekszárdi I. Béla Gimnázium
Zsölleiné Pápai Anna Júlia Tatabánya
Tatabányai Éltes Mátyás EGYMI, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola
Zsolnai Tamásné Pálmonostora
általános
Zsombokné Danek Magdolna Szeghalom
Tildy Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Zsömléné Kovács Rózsa Monor
Monor Ady úti Ált Isk
Zsömléné Kovács Rózsa Monor
Monori Ady U Általános Iskola
Zsömléné Kovács Rózsa Monor
Monor
Zsóriné Mezei Anita Tiszaújváros
Szszc Tiszaújvárosi Brassai Sámuel Technikum és Szakképzőiskola
Zsovár Anita Nagykanizsa
Batthyány Lajos Gimnázium
Zsuponics László Pápa
Tarczy Lajos Általános Iskola
Zubor Tünde Nagyberki
Szász Endre Ált. Iskola
Zumpf Anikó Vecsés
Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola
Zurbó Péter Budapest
Tandem Gimnázium
Zvolenszky Klára Miskolc
Miskolci Kazinczy Ferenc MAKTNY Ált Iskola